Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: Tessa, Módosítva: 2019. május 27.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017-es kiadású, virágos-gyümölcsös női parfüm Olivier Cresptől.

Fejillat: citrom, Granny Smith alma

Ár: 1500/ 5ml 2800/10ml , Eladó: Kyttana88
Állapot: Feissen fújva, Helyszín: Baja, fizetés: Fizetés utan posta
Luller

2019. szeptember 3.

Nyári, fanyar illatot kerestem. Az EDTvel régóta szemezgettem, de valahogy sosem talált rám, vagy én rá. Jeremy jól fel hipe-olta, ahogy sok más illatot is, így haza hoztam egy 25mls üvegcsével. Várom a nyarat és a melegebb időt, hogy megnézzem, hogyan működik rajtam akkor.
Alapvetőleg tetszik az illat most is, bár kicsit maszkulinos hatása van néha. De lehet, h ezt csak képzelem 😏 Megelőlegezem a 4 csillagot, mert friss,tiszta és tartós illat. Fehér pólós farmeros illat 😊
UPDATE!!!
500millió csillag! Megadatott, hogy eljussak az Atlanti óceánhoz a Kanári Szigetekre. Ezt és Mugler Alienjét vittem magammal. Ezt nap közben-re, a másikat estére! Mindkettő jó választás volt! Ez KITŰNŐ választás volt! Nekem most már azt a sós óceáni levegőt, a homokot, a perzselő szaharai homokot-napot fogja előhozni, az tuti! Nem tudok mellényúlni, ha őt újra veszem , amíg gyártják! Nagyon szeretem, nagyon megszerettem! Egyáltalán nem maszkulin !!!
A frissessége, a tisztasága és az üde - kedvesen krémes illata (AMI NEM ÉDES!!!) tartós és számomra ÚJRA VEVŐS! Kétség kívül! Jelenleg 25 ml-es üvegcsével van, de be fogom szerezni a nagyobb kiszerelés! Mivel tavasz van, és jön a nyár, így ez tuti jó lesz! Télre más illatokat szerettem meg a balesetem óta ( amiben a szaglásom és ízlelésem keményen károsodott, így teljesen más illatokat szerettem meg , mint amiket eddig szerettem, mert a régieket is másképpen érzem!!!). Úgyhogy hajrá, próbáljátok ki! Maximális csillagokat adok NEKI! 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

UPDATE!!!

vfejes

2019. július 25.

Ha egyetlen mondattal kellene jellemeznem: ma megkérdezte egy fiatalember, milyen parfümöt viselek. Idejét sem tudom, mikor kérdezték meg tőlem utoljára... Kicsit szégyenlősen, kicsit zavarban, de tudni akarta :-) Ennyi.

Jaaah.. van macskám vagy 15 éve, de azelőtt is volt. Lányok, a macskapisi nagyon nem ilyen! Egy jó,parfümöt pedig nem érez igazán 15 perc múlva a viselője.

Heteken át nyírtam magam, hogy kell e ez nekem? 100. parfümnek? Igen, kell. Jól döntöttem.

A citrusos vonal valóban nagyon erős kifújáskor, kb. 20 perc leszáradás után viszont előbújik a krémes-virágos vonal. Na, ez az, amiért annyira szeretem. Csavaros, mint egy rendesen komponált illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

Nikki1202

2019. július 16.

Nagyon friss, nagyon nyári, igazi különlegesség, parfüm gyűjtőknek must have termék nyárra.
Tartósságát sem tudom kifogásolni. Ezt mindenképp be fogom szerezni mindennapi viseletre, mondjuk egy bálba nem ezt választanám, szerintem mindenképp nappali parfüm.
Télen sem tudnám elképzelni,hogy ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 16.

Télen sem tudnám elképzelni,hogy ezt használom.

Szanszi

2019. július 6.

Annyira imádom Jeremy videóit, de már megint megszívatott ezzel az illattal is 😂 Amikor valamelyiket az egekbe isteníti, rohanok is és csekkolom az adott illatot. Hiába...ez a marketing.
Úgy voltam vele, hogy az eredeti illatot messzire elkerültem, 10 évvel ezelőtt mindenki ezt viselte, nekem olyan semmilyen volt. Gondoltam ez majd tuti más lesz. De nem... finom, friss nyári kis illat az eredeti vonaltól persze töményebb kivitelben. Nem rossz de nem estem hanyatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

abicicaaa

2019. június 27.

Nem tudom miert eroltetem en ezt a citrus dolgot. Nyarra szerettem volna mindenaron valami hasonlót, de ez konkretan citrom illatu rajtam.
Nem veletlen, hogy ennyien imadjak ot is, es az anyaillatot is, ezert annyira nem fogom lepontozni.
Talan par ev mulva jobban ertekelem az ilyen illatokat.
Tartossaga 3-4 ora volt rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 27.

Talan par ev mulva jobban ertekelem az ilyen illatokat.
Tartossaga 3-4 ora volt rajtam.

Nenuka

2019. június 22.

Hát ne már h ne legyek elfogult minden idők egyik legjobb nyári illatával... nekem a sima a szivem csücske, de ez valóban tartósabb. A legnagyobb melegben tényleg CSAK ez. 30 fokig más is okés lehet, de egy nyaralós 33-38 fokra ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

Tessa

2019. május 16.

Az anyaillatot is szeretem, de ezt imádom. Sokkal teltebb, karakteresebb. Arról nem beszélve, hogy sokkal tovább tart, mint a sima Light Blue. Nyáron, a nagy melegben igazi szerelemnek számít nálam. Most hirtelen nem is jut eszembe ennél jobb nyári designer parfüm. Szeretem, ahogyan kellemesen, körbeölel azzal a citrusos-krémes finomságával. Tiszta, gyümölcsös friss. és nőies. A párom is nagyon szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

raczrenike

2019. április 4.

Mint, ahogyan már korabban irtam, nem vagyok a friss illatok kedvelője ( bár így 30-on túl egyre több kezd tetszeni)
Amikor tinédzser voltam, imádtam. Nem ismertem még a parfümöket, de sokszor éreztem másokon, és akartam. Majd érettebb lettem, egyre különcebb és nem akartam, hogy olyan illatom legyen, mint mindenkinek, mert hogy egy időben elég divat parfüm volt. Most, hogy talán egy kicsit lecsengett, vagy csak én járok szerencsémre rossz helyen, kaptam egy Intense-t. És úgy örülök. Talán a nosztalgia miatt is, de alig várom, hogy jó idő legyen és magamra fújhassam. Tartóssága, biztosan sokkal tartósabb, mint az edt, de azért nem TM Angel 😀😀😀 dobok egy 5-öst☺️Megérdemli

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Klaudia1994

2019. április 3.

Nyári illatom, imádom, nem szúrós, de mégis citromos. 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Nyári illatom, imádom, nem szúrós, de mégis citromos. 5 csillag.

Peach01

2018. december 8.

D&G rajongó vagyok, tehát nem meglepő, hogy ezt az illatot is imádom! Nyári csobbanás, citromos, üde, friss!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.