Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2017. március 20.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017-es kiadású, virágos-gyümölcsös női parfüm Olivier Cresptől.

Fejillat: citrom, Granny Smith alma

Szívillat: körömvirág, jázmin

Alapillat: borostyánfa, pézsma

2800Ft/5ml(postával!)-Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP
Ár: 2800 Ft (az ár a postaköltséget tartalmazza) , Eladó: szeliger
Állapot: 5 ml frissen átfújva, fehér átlátszó műanyag parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben
Ár: 1400/2700 , Eladó: Kicsivero
Állapot: 5/10ml frissen fújva , Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki utalás utàn ajanlott levél
Luller

2019. március 18.

Nyári, fanyar illatot kerestem. Az EDTvel régóta szemezgettem, de valahogy sosem talált rám, vagy én rá. Jeremy jól fel hipe-olta, ahogy sok más illatot is, így haza hoztam egy 25mls üvegcsével. Várom a nyarat és a melegebb időt, hogy megnézzem, hogyan működik rajtam akkor.
Alapvetőleg tetszik az illat most is, bár kicsit maszkulinos hatása van néha. De lehet, h ezt csak képzelem 😏 Megelőlegezem a 4 csillagot, mert friss,tiszta és tartós illat. Fehér pólós farmeros illat 😊

Luller
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Peach01

2018. december 8.

D&G rajongó vagyok, tehát nem meglepő, hogy ezt az illatot is imádom! Nyári csobbanás, citromos, üde, friss!!!

Peach01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

dmnvvn

2018. december 4.

Évek óta használom, mindig van itthon. Az első olyan parfüm, ami annyira megtetszett, hogy körülbelül már hatodjára veszem meg. Kellemes, nem tolakvó illata van és hosszantartó hatása. Ez az a parfüm, amit ha magamra fújok többen is mondják, hogy milyen jó illatom van.
Csak ajánlani tudom!

dmnvvn
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Csak ajánlani tudom!

bella2012

2018. november 20.

Meglep, hogy többen is azt írják, hogy nem valami tartós illat. Igazi parfüm mániás vagyok, rengeteget kipróbáltam már, és ez a legelső olyan illat, amire szinte nap mint nap valaki megjegyezte, hogy milyen jó illatom van! Volt olyan nem egyszer, hogy délelőtt fújtam magamra kettőt-hármat, és még este is érezték rajtam (az igaz, hogy én nem éreztem magamon). Nekem eddig ő a tökéletes nyári parfüm.

bella2012
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

GHettie

2018. szeptember 9.

Kicsit eltér az edt-től, nekem ez a változat jobban tetszik. Tartósabb valóban, de sajnos még mindig nem eléggé... azért 5*, állandó darab itthon, meleg napokra.

GHettie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Petrablue

2018. július 24.

Az illata sztem elkepesztoen finom, citrusos, fuszeres, de melle egy kicsit edeskes is de nem a folytogato, puderes modon, inkabb olyan mandarinos. Engem megdobbentoen emlekeztet a Jo Malone wood sage&sea salt-jara, igazabol azert is vettem mert annak kerestem az alternativ verziojat, mert sajnos a Jo Malone tartossaga kritikan aluli. Szoval megvettem mert megveszek ezert a szexi, dogos megis ude nyari illatert. Kar volt. A tartossaga talan meg a jo malone-nal is rosszabb, 1 ora mulva SEMMIT nem lehet erezni belole. Nagy kar, mar az illata sztem fenseges es kulonleges, de biztos hogy nem veszem ujra, mert ilyen gyenge tartossagu parfummel meg nem talalkoztam.

Petrablue
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Ziggytwig

2018. július 21.

Az eredeti LB-hoz képest kevesebb a cédrus es több a pézsma, nekem az jobban bejött, és mivel ez sem tartós, én azt venném meg mostmár inkább, de annyira nem szeretem, hogy egy nyár alatt kettôt elhasználjak:) ettôl függetlenûl öt csillag, mert jo cucc ez attól még, hogy nem esek hasra tôle.

Ziggytwig
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

senskin

2018. június 2.

Parfümériában ajánlották, ki is próbáltam. Számomra nem egy felejthetetlen illat. Nyár, nyár, pasi, könnyed koktélok egy kis D&G Ligh blue intense. Érzékiség a forróságban, hűsítő citromos feelinggel. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

WVV

2018. május 2.

Egy nagyon karakteres illat. Nagyon érdekesen tartós, van hogy szinte már alig érzem, aztán egyszer csak olyan intenzív, mintha csak nemrég fújtam volna be magam. Citrusos illat. Rendszeresen nem, de alkalomadtán szeretem használni. Talán egy picit az érettebb nőkön tudom elképzelni.

WVV
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

karolina.szanda

2018. április 28.

Ugyanúgy szeretem, mit az anyaillatot. Hiába intense változat, nem sokkal tartósabb. Citrombomba. 5 csillag

karolina.szanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 28.