Dolce & Gabbana

Ár:   $65   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. május 19.

Ár:   $65
Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Megjelenés éve: 2020.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: citrom, piros bogyós gyümölcsök

Szívjegyek: jázmin, málna, sorbet

Alapjegyek: pézsma, krémes jegyek

Üveges: D&G Light Blue Love Is Love EDT
Ár: 9.900 Ft + szállítás (1.000 Ft) , Eladó: Asianlover
Állapot: 100 ml/kép, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)
Ár: 7500 , Eladó: Nikky77
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás után foxpost/posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

vivitrius

2021. augusztus 13.

Az eredeti után, gondoltam kipróbálom. Valahogy nem jött át. Rajtam nagyon rövid idő alatt elképesztően eperszagú lett, amivel alapvetően nincs gond (bár fura, tekintve, hogy elvileg málna van benne), csak nem ezt vártam tőle. Ha epreset szeretnék, akkor a Bulgari Omnia Coralt választom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

clevergirl

2021. július 23.

Nekem a sima is a kedvencem,na de ez.... Fantasztikus! Az anyaillatban kicsit a fanyarság van túltolva szerintem (na de azért nagyon fini), ebben pont azt nem érezni annyira, a bogyós gyümik lágyítanak rajta. De ott van benne a sima Light Blue is. Sajnálom nagyon,h limitált volt. Az összes flanker közül ez tetszik a legjobban. Egyet még be kell szereznem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 23.

Window

2021. július 5.

Drogériában vásárolt, drága holmi totál semmiért. Se tartósság, se intenzitás. Sajnos a férfi párját is megvettük, bár ne tettük volna. Sőt előtte az anyaillatot is, jaj miért dobtuk ki a sok pénzt? Ettől egy átlagos testpermet is többet tud. Messziről kerülöm innentől ezt a márkát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 5.

VickyV

2021. április 3.

Nekem annak ellenére, mennyire szanaszét hordták már az anyaillatot, ez most valamiért megtetszett.
Annyira magamba innám már teljes valójában a nyarat, hogy szomjaztam erre az egyértelműen nyárillatra, amit az original rejt magában 100%-os hitelességgel.
Ami pluszt pedig a Love is love ad, az egy icipicit még könnyít, édesít rajta. Ami elsőként beugrott, a Calvin Klein One shock!. Mintha az eredetihez tettek volna egy csipetnyi Shockot.
Az üveg hangulatban visszahozza a 90-es éveket, és azt hiszem, kifejezetten szeretem azt is, hogy az illat is megmaradt ezen a vonalon, és nem toltak egyet rajta a kommersz irányba.
Alapvetően a nehezebb, gourmandosabb parfümöket kedvelem, de határozottan gondolkozom ezen egy tavaszi-nyári szívmelengetéshez☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

DFI

2021. március 10.

De jó, málnás Light blue! Könnyed, friss, kicsit édesebb, gyümisebb mint az anyaillat. Nem valami tartós de melyik LB az? Így is szeretem, nyárra szuper lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 10.

ursus

2020. október 5.

Háááát :)
Kifújás után olyan, mintha az anyaillatot összekevernénk Nina Ricci Nina almácskájával, de leszáradás után az anyaillat legyőzi a piros gyümölcsöket.
Mindig is szeretni akartam a LB-t, de mégse illetünk össze. Azóta az összes flankerét tesztelem, hátha...
És most úgy érzem megérkeztem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 5.

Háááát :)
És most úgy érzem megérkeztem :)

necra

2020. szeptember 15.

Úgy látszik, hogy belefutottam pár szerencsétlen próbálkozásba, de sajnos rajtam ez is bőrközeli. Tényleg kis málnácska, aztán semmi. Még kifújás után is alig érzem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

riatai

2020. augusztus 6.

Leszögezném, csak az illata miatt kap 5 csillagot. Első fújásra LB, de később előbújnak a piros bogyós gyümik és a málna fagyi. Én szeretem az LB-t is, de a tartóssága nem az igazi. No a Love is Love sem a legtartósabb.... De vmi csodás. Időről időre előbújik az LB váltakozva a málnás fanyarsággal. Nekem nagyon bejön. Könnyed, bohókás, tökéletes a "nem dívás" és "nem komoly nős" napokra. Amennyiben van kedved óránként újrafújni... :) :) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Asianlover

2020. május 27.

Nekem ez nagyon bejön! Lineàrisra sikerûlt ez a màlnàs flanker, de legalàbb nem ùgy jàr vele az ember, mint sok koràbbi verziòval, hogy csak az első pàr percben kap valami ùjat, aztàn vègül csak egy Light Blue marad. Rajtam ez az illat vègig egy fanyar - szintetikus málnás - Light Blue, mèg egy kicsit Omnia Coral-os feelingje van. Biztosan megveszem! Annak ellenére, hogy tartóssága elég csapnivaló ennek is :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 27.

szeliger

2020. május 25.

Rajtam nem az igazi. Már az üvegtől sem kaptam szívdobogást, nem akadt volna meg rajta a szemem, ha nem külön ezt kerestem volna. Az illat pedig so-so. Az eddigiek közül nekem egyértelműen az Intense edp a kedvenc, amellett ez kispályás versenyző. A piros gyümölcsös rész gyorsan múlik, a citrusos pedig messze nem a lédús gyümölcs, inkább illatosítóra emlékeztet. Ez most kimarad, majd meglátjuk jövőre milyen lesz:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 25.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.