Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. május 23.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2019

Fejjegyek: citromos esszencia, granny smith alma, ózonikus jegyek, kókuszvíz

Szívjegyek: jázmin, fehér rózsa, frangipani

Alapjegyek: ámbra, bourbon vanília, cédrus, fehér pézsma

Ár: 8900 , Eladó: kingaba
Állapot: 100/30 ml, Helyszín: Sátoraljaújhely , fizetés: Utalás után postán maradóra + 685 Ft.
Kodi

2019. július 9.

Akárcsak egy Light Blue Gombóc Artúr, minden Light Bluet szeretek: a kereket, a lyukasat, a mogyorósat, a töltöttet, a hasonmást, az eredetit, az intenset.. Kivéve ezt. Rövid citrusos felhang után feketeleves jön, valami tengeri akkord, így sajnos a Womanity támad fel a jótékony feledésből, vagy a Aqua Motou kinek mit tetszik. Nekem nem az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

abicicaaa

2019. június 29.

Hatarozottan jobb, mint az eredeti Light Blue, az szamomra tul sok citrom. Ez a verzio is azzal indit, de kicsit bekremesedik, es nem marad olyan friss. Sajnos a kokusz nem erzodik annyira, mint gondoltam.
Azt reméltem tengerparti hangulatot kapok, esetleg naptejillatot, de rajtam sajnos semmi.
3 óráig illatozott rajtam, aztan mar keresnem kellett, hogy hova is fújtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 29.

3 óráig illatozott rajtam, aztan mar keresnem kellett, hogy hova is fújtam.

Turmalin85

2019. június 24.

Az eredeti illatban van számomra valami, ami nagyon szúrós, szinte kellemetlen. Semmi lágyság...(elnézést kérek a rajongóktól.). Na, de ez így egészen hordható. Megmarad a citrusosság, de a vanílíától és a kókuszvíztől sokkal kellemesebb az összhatás. Azért magamnak nem venném meg még így sem, de megkapja a 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

szeliger

2019. május 31.

Kifújáskor nagyon hasonlít a LB intense első fázisához, friss, citrusos illatélmény. Pár perc múlva határozottan előbújik a kókusz, jött, látott és győzött, ettől kezdve a kókusz a király a citrusok között. Rajtam ettől az egész kap egy kis bóvli jelleget, ugyanakkor a nyárias strand hangulat vitathatatlan. Egy darabig. Ugyanis a hatósugár hamar bőrközelivé válik, talán kánikulában a párolgó bőrről jobban érezhető, ebben a húsz fok közeli időben az illat fél óra múlva rólam szinte teljesen eltűnik.
Magam részéről maradok az intense edp-nél, annak az árnyékában bújkál csak ez a parfüm, hiába napos a neve, jobban díjazom azt a friss, üdítő és sokkal tartósabb, intenzívebb illatot, mint ezt a kissé édeskésebb, szolidabb variációját. Éppen ezért számomra nem üveg értékű, bár azt be kell vallanom, hogy a papírdoboz grafikája nagyon tetszik, a promóciós videó pedig egyenesen telitalálat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 31.

silence

2019. május 28.

Az anyaillat 20 éve része az életemnek és a parfümös polcomnak, sok üveggel elhasználtam már, bár mostanában ritkábban nyúlok érte, de még mindig szeretem.
Azonban érdekes módon a flankerei eddig nem csigáztak fel annyira, hogy bármelyiket megvásároljam, így ez az első Light Blue flankerem.
Amikor idén tavasszal megláttam fragin a Sun beharangozását, az első gondolatom az volt, hogy: na, egy újabb felejthető szösszenet!…... de aztán addig böngésztem az illatjegyeket, és a sok pozitív véleményt, hogy csak kíváncsi lettem és Douglasban jártamban meg kellett szaglásznom.
Persze azonnal megtetszett...... és azonnal be is szereztem!
Kb. 2 hete van meg, azóta 2 nap tudtam használni..... egyszerűen nem volt még hozzá az az igazi, nyári, meleg és napsütéses időjárás..... mert ennek az illatnak az kell: Nyár! Napfény! Meleg! sőt, mi több: jöhet a kánikula!!! ☀️🏝
Hűsítő frissítő, citrusokkal kényeztető, könnyed, enyhén fanyar illat, ami akár tengerpartra, akár nyáresti sétákhoz tökéletes választás. Hatósugara pont megfelelő, jól érezhető a közelemben, de nem hivalkodó, ráadásul a tartósságával is meglepett, kb. 5 órát kiválóan teljesít.
Akinek az anyaillat már túl snassz, vagy sablonos, azoknak is ajánlanám egy próba erejéig, mert szerintem szinte semmi hasonlóság! Szinte le is tagadhatja az anyukáját (vagy az anyukája ezt a gyermeket - kinek mi a szimpatikus - a lényeg, hogy mintha nem is egy család tagjai lennének)
Érdekes módon nekem mindig a Guerlain Bloom of Rose hasonlóság ugrik be, amikor viselem..... nem tudom miért, mert az illatjegyeket tanulmányozva csupán a citrusok, a rózsa, a jázmin és a vanília egyezik...... vagy ez már épp elég? 😄
Mindegy is: Guerlain Bloom of Rose is nagy kedvenc, és ez a Light Blue Sun is megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Persze azonnal megtetszett...... és azonnal be is szereztem!

erika830104

2019. május 22.

Egy roppant kedves KM-es tündérnek hála hozzá jutottam 5mls próba mintához.🦋💝🙏🏻
Light Blue Sun egy tökéletes egynyári illat,semmi sem tolakodó benne,amolyan kellemes érzést nyújtó laza hétvégi csónakázós,sétálós,aperolt kortyolgatós illat a nyári napfényben ☀️🌸🥥
A legelején számomra érezhető benne a The Best Flanker Light Blue Escape to Panarea,imádom!!!
Szóval a SUN ☀️Egy nyári hétvégi illatnak tökéletes!🥥☀️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

Egy roppant kedves KM-es tündérnek hála hozzá jutottam 5mls próba mintához.🦋💝🙏🏻
Szóval a SUN ☀️Egy nyári hétvégi illatnak tökéletes!🥥☀️

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.