Dolce & Gabbana

Ár:   19 900 Ft, 27 900 Ft és 39 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 23.

Ár:   19 900 Ft, 27 900 Ft és 39 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: piros bogyós gyümölcsök, szeder, frézia

Szívjegyek: vörös rózsa, lila, kávé

Alapjegyek: tonkabab, patchouli, ambergris, borostyánfa

Dolce & Gabbana The Only One 2 EDP 50ml
Ár: 15.500Ft+szállítás , Eladó: Kedi81
Állapot: Új,dobozában,egy próbafújás hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: Utalás után küldöm,elsősorban FoxPost automatába
Dolce & Gabbana The Only One 2 EDP 30ml
Ár: 15.000Ft+Foxpost , Eladó: ewia
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost

Lenaeri

2020. március 6.

Én sem értem ezt a rengeteg negatív kritikát. Számomra nagyon egyedi, különleges illat.
A férjem szerint is. Imádja.
Az egyik legjobb!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

A férjem szerint is. Imádja.
Az egyik legjobb!!!!

neakardtudnihogyki

2020. február 22.

Holgyeim... Ennek a megoszto illatnak en vagyok az imadoja.... le se tudom szedni az orromat a csuklomrol..... ez isteni finom igazi gyunolcsos edesaeg, kello intenzitassal, es hatosugarral....... az a keseredesseg van bennem ha veszek egy uveggel vagy kettovel biztos vagyok benne hogy egy even belul beszuntetik es osszetort szivvel maradok magamnak...♥️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

laracroft

2020. február 14.

Sajnos ma csupa negatív tapasztalattal távoztam a szaglászós körutamról...
A Dolce Only One 2 rajtam egy faék egyszerűségű, de brutál erősségű savanykás édesség. Piros gyümölcsök, szeder - rajtam túl fanyar az illat gyümölcsössége, rózsa is van egy kicsi, de nem a friss, kellemes fajta, inkább csak tovább savanyítja az illatot, és mindennek megágyaz egy erős, édes, számomra inkább vaníliásnak érződő alap.
Hatósugár és tartósság is brutális, ez az én vesztem, mert ma sikerült 3 ilyen levakarhatatlan parfümHulk-ot felfújnom magamra, ráadásul egyik sem tetszik, ennek eredményeként a fejfájás és hányinger természetesen bezsebelve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Sajnos ma csupa negatív tapasztalattal távoztam a szaglászós körutamról...

abodri

2020. január 26.

Ez az illat is - mint a sima The Only One - csalódás. Kifújáskor egy olcsó parfümöcske hatását kelti, majd sok idő elteltével érzek valami finom kis tavaszi fuvallatot, és itt meg is áll a történet. Gyenge az egész, zéró a hatósugara és a tartóssága is. Ennyi pénzért ne kelljen már óránként újrafújkálni!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 26.

angelina69

2019. szeptember 29.

Valószínűleg egy megosztó illattal van dolgom. Sőt ... Órák hossza, míg eljut abba a fázisba, hogy tetszik, és ennek így semmi értelme. Miért is? Engem az az első néhány óra szószerint megfojt, fejbe vág. Rajtam egy rózsás oudos, édes mégis fanyar illat kerekedik belőle, mely nagy intenzitással párolog. Elméletileg nincs is benne oud. A pici gyári mintának még mindig lötyög valamicske az alján. Hiába próbáltam hűvösben, melegben (még rosszabb volt), nem én vagyok. A leszáradás, na az már tetszik, mert egy különleges édeskés-fás, csöppet kávés, balzsamos illat lesz belőle. Egyébként bitang tartós. Szerintem bőrkémia ide vagy oda, ez nem tiniknek való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Vaslady

2019. augusztus 3.

Ma ezt az egy illatot hoztam haza bőrön,a parfümériából.
Ja,meg még hármat papiron,és Ő volt papiron a negyedik.
Mit ne mondjak,de nekem és a férjemnek is tetszik.
Szegénykéről annyi negativitást olvastam itt,hogy komolyan érdekelni kezdett,mivel ugy látom,eléggé megosztó illat lett.
Nos,ugye a saját tapasztalat ugyis a lényeg.
Papircsikon is tetszett,de bőrön is jó.
Vagyis az én bőrömmel jó,mindenkin meg ugye más...
Piros gyümölcsös édes kezdés,és nem is értem de rajtam van egy kókuszos mellékzönge,amit a dolce gardenben és a only oneban is érzek.
Mivel mindkét illat már van nagy méretben a gyűjteményemben,igy elmondhatom,hogy itt is kiérződik az a tipikus dolce gabbana vonal.
Négy csillagot adok,mert a márkától nem Ő a kedvencem,de a lehúzását sem nagyon értem.
Talán,ha 10 évvel fiatalabb lennék,jobban passzolnánk,mert Ő bizony nem 40+ illat,de hát ki mennyinek érzi magát ugye....ez meg a másik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Ma ezt az egy illatot hoztam haza bőrön,a parfümériából.
Ja,meg még hármat papiron,és Ő volt papiron a negyedik.
Mit ne mondjak,de nekem és a férjemnek is tetszik.
Nos,ugye a saját tapasztalat ugyis a lényeg.
Papircsikon is tetszett,de bőrön is jó.
Vagyis az én bőrömmel jó,mindenkin meg ugye más...

klau810614

2019. augusztus 2.

Kis mintám van belőle és szerintem isteni finom 😊 egyáltalán nem sok és nem cukorka felhő annál sokkal kifinomultabb illat . Ez a The one vonal nekem nagyon bejön de a kedvenc a One Essence még mindig .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Lina14

2019. július 31.

Én is mintát kaptam belőle, nagyon tetszik nekem is. Egy illat ami kivételesen kellemes rajtam egész nap és egész tartós is. Bár számomra egy kicsit érettebb illat, nem igazán tudnám a mindennapokban viselni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

probaszerencse

2019. június 13.

Egy hete kaptam ajándékba ezt a parfümöt.
Egyszerűen BELESZERETTEM!
Nagyon kellemes az illata, édeskés, könnyű.
Nem értem miért van ennyire lepontozva, szerintem nagyon fincsi illat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

Egy hete kaptam ajándékba ezt a parfümöt.
Egyszerűen BELESZERETTEM!
Nagyon kellemes az illata, édeskés, könnyű.
Nem értem miért van ennyire lepontozva, szerintem nagyon fincsi illat:)

fridaylover

2019. április 10.

Mindig jót derülök rajta, hogy egy illat micsoda indulatokat tud kiváltani az emberekből. Szerintem nem kell ezt túlgondolni. Kedves, meleg, vidám illat - és habár különösebben nem rajongok érte, a pasim kifejezetten imádja, és mindig tudja és örül, ha ez van rajtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Antioxidánsok: BHT