Dolce & Gabbana

Ár:   22 990 Ft, 32 800 Ft és 45 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 16.

Ár:   22 990 Ft, 32 800 Ft és 45 800 Ft

Szívjegyek: jázmin, citrusvirág, kókuszdió

Alapjegyek: vanília, kasmír, cédrusfa

silence

2020. február 27.

Szintén vakvásárlás volt, többszöri nekifutás kellett mire megbarátkoztunk…..
Egyértelműen virágos - orientális illat, nem is tudom mi másra számítottam, hiszen olvastam róla korábban.
Semmi hasonlóságot nem tudok felfedezni a The Only One és közte, ez nem annak intenzív változata, megtévesztő lehet a név!
Kezdetben, a kifújáskor nagyon megrettentem, szinte orrfacsaróan erős volt a zöldalmás - mandarinos, intenzív narancsvirágos indítás……
A gyümölcsös jegyek pár percen belül elillannak, de a narancsvirág és a jázmin elég édesen, erőteljesen tolja magát….. megmondom őszintén, a kifújás utáni első fél - 1 órát nem szerettem magamon, fogtam is a fejem, hogy “soha többé vakvásárlás”!
De szerencsére a kezdeti ijedelem elszáll, amikor csillapodik az illat….. a lédús, fanyar kókuszdió gyorsan tompítja a kezdeti édes - orientális jegyeket, az alapjegyekben található vanília, kasmír és cédrus pedig sokat puhít rajta, finom krémessé teszi. Ez a része már kimondottan tetszik!
Próbáltam hasonlítani az elődökhöz (The One, The Only One, The Only One 2)….. a teljes leszáradás után talán az anyaillat, ami esetleg felsejlik, de véleményem szerint inkább önálló illatnak kellett volna kiadni, mint a sokadik flankernek.
Végül nem bántam meg, hogy megvettem, ezt a 30 ml-s kis üvegcsét elhasználgatom, de hosszú távú szerelem nem lesz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

Szintén vakvásárlás volt, többszöri nekifutás kellett mire megbarátkoztunk…..

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.