Doliva

Ár:   3729 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vegyesz001, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   patika
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Sejtvédő formulával. Elősegíti a sejtmegújulást és kisimítja az arcbőrt. Toszkánai hidegen sajtolt olíva olajjal, retinollal és sejtvédő formulával támogatja a bőr védelmét a fény okozta bőröregedési folyamatokkal szemben. Elősegíti a bőrsejtek megújulását. Eredmény: egy feszesebb, fiatalosabbnak tűnő arcbőr.

natasa

2019. június 18.

Nagyon jól hidratál, kifejezetten kellemes használni. Az illata sem túl erős, nem "növényes", tiszta. Mivel elég testes, nekem kevéske is elég belőle, így még gazdaságos is. Nem zsírosítja a bőrt, szépen beszívódik, és ápolt, puha bőrt eredményez. Kicsit nehéz beszerezni, mert csak bizonyos patikában kapható. Én rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Ettike

2017. január 30.

Imádom! Először termékmintában próbáltam ki, majd mikor rájöttem milyen szuper, megvettem 50 ml kiszerelésben.
Szuperül hidratál, puha és sima lesz tőle a bőröm, nem zsíros! Ahhoz képest mennyi "piros pöttyös" összetevőt tartalmaz, nekem nem érzékeny tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

patricia5

2016. december 30.

Testes krém, nyáron nem használnám, de télen nagyon jó. Erős illata van, én nagyon szeretem. Jól hidratál, nagyon jó érzés vízhiányos bőrre felkenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 30.

janvidia

2016. augusztus 9.

15 ml-es termékmintám van belőle. Az illata olyan semmilyen, kellemes, de nem olívabogyós. Még nem használtam egyszer sem, de a kupakja nagyon tetszik és állagra is egy könnyen beszívódó krémnek tűnik. Mitesszeres, kombinált bőröm van, de remélem jó szolgálatot fog tenni, ezért megelőlegezem 3 csillaggal. Jövök updatelni pár hét használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.