Doliva

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2014. január 10.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nyugtató ápolás a bőrének. Revitalizálja és hidratálja a nedvességhiányos bőrt. A termálvíz, algakivonat, olívaolaj és további értékes összetevők kombinációja intenzíven ápolja a bőrt, mely újra simává és puhává válik. Az igénybevett és nedvességhiányos bőr megnyugszik és felfrissül.

Dermatológiailag tesztelt bőrkímélő hatás. Nem tartalmaz színezékeket, paraffin- és szilikonolajat.

Bogyóka

2014. február 1.

A gyógyszertárban kértem "bármilyen márkájú mintát, csak szinezék, parabén és parfüm ne legyen benne."
A kis minta hátulján nem is szerepelt, hogy van benne parfüm.
Hasonló arcbőröm lehet leírás alapján mint edibabáé.
Kipróbáltam, utána éreztem, h ajjaj ennek ugyan van illata. Orcáim nem voltak hálásak érte, csoda, h annyira nem irritálta, inkább nagyon hamar foltosra száradt a bőröm.
nekem ez hidratálásilag borzasztóan kevés, ez ilyen kis könnyű krém, valóban jó az állaga, kellemes nem erős illatú, de nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 1.

A kis minta hátulján nem is szerepelt, hogy van benne parfüm.
Hasonló arcbőröm lehet leírás alapján mint edibabáé.

edibaba

2014. január 3.

Vízhiányos, érzékeny, piros foltokra hajlamos arcbőrrel "áldott" meg a sors. Számtalan kencét kipróbáltam, mind a kukában végezte, mert a hidratálást ígérő krémektől vagy pattanásos, olajos lett az arcbőröm vagy semmit sem használtak.
Egy termékmintát kaptam először ebből a krémből és nem sok jót reméltem tőle, mert egy másik Doliva arckrém korábban nem vált be. Kellemesen csalódtam.
Kiválóan hidratál, puhít, teljesen beszívja a bőröm, de nem zsírosít, nem allergizálja a hiperérzékeny bőröm, és az illata is kellemes. Nálam csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

Hidratálók: Glycerin, Maris Aqua