Dominique Cosmetics

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 x 1,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitty9526, Módosítva: 2018. december 6.

Ár:   12 000 Ft
Kiszerelés:   10 x 1,8 g
Lelőhely:   online külföldről

Christen Dominique YouTuber saját márkájának első darabja. A paletta tíz árnyalatot tartalmaz, köztük öt meleg tónusú neutrálisat, két vidám, erőteljes színt, valamint három fólia hatásút, bármely nappali smink estivé alakításához.

Enc

2020. március 9.

Másodkézből vásároltam meg ezt a palettát és majdnem mindig ehhez nyúlok november óta. Nagyon pigmentált az összes szín, a zöld és a szaténfényű színek a kedvenceim. Christen a bemutató videójában az egyik barna színt kontúrnak, a tojáshéj színűt szem alá púderként, a szaténfényű aranyat pedig highlighternek használta. Kipróbáltam, bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

bugeyes

2019. július 9.

Örülök, hogy itt a KM piactéren egyszerűen hozzá tudtam jutni egy csere folytán. Mostanában ezzel a palettával készítem a buli sminkjeimet. :D Elsőre a matt színek nem tűnnek túl krémesnek, de egyébként pigmentáltak a színek, s szépen eldolgozhatóak. A fényes színek csodálatosak, nagyon sokat dobnak egy-egy sminken. Egyáltalán nem porózus, alapozás után is bátran el merem ezzel a palettával készíteni a sminkemet. A lila és a zöldes színnel még nem igazán kísérleteztem, nem is igazán értem, hogy hogy kerülnek a palettába, számomra annyira nem tűnnek kihasználhatónak, de egyébként meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Kitty9526

2018. június 26.

Ez a paletta egy álom! Imádom Christent és imádom ezt a csoda terméket is!
Véleményem szerint érdemes beruházni egy youtuber által kreált palettára, hiszen ők jó eséllyel nem adnak ki gagyi termékeket a kezükből.
Életemben nem láttam még ilyen krémes palettát. Nagyon jól eldolgozhatóak a színek, kiváló hétköznapi és esti sminket is el lehet vele készíteni.
Egyik reggel olyan sminket csináltam belőle magamnak, hogy abban még férjhez is mennék :D Teljesen jól kihasználható. Elmondhatatlanul szeretem. Gyönyörű paletta!
Jövő héten debütálnak a következő termékei és imádkozom, hogy azok is elérhetőek legyen BeautyBay-en :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Ez a paletta egy álom! Imádom Christent és imádom ezt a csoda terméket is!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.