Dontodent

Ár:   550 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ribizli, Módosítva: 2012. május 11.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az alkoholmentes Dontodent szájvíz 6-szoros védelmet nyújt még a nehezen hozzáférhető helyeken is, ahova a fogkefe nem jut el, egészséges és tiszta érzést biztosít a szájban.

A 6-szoros védelem:

•      erősíti az ínyt és ezáltal megelőzi fogínyvérzést
  •      véd a fogszuvasodástól, ínygyulladástól és paradontózistól
  •      csökkenti a fogkő- és lepedékképződést
  •      kamilla, zsálya és mentakivonatokkal ápolja a fogínyt
  •      megtartja a szájüreg természetes florájának egyensúlyát
  •      hosszantartó friss leheletet és kellemes szájízt biztosít

Kiszerelés: 500 ml

mlexa

2019. szeptember 11.

Egyáltalán nem vált be! Elhasználom, de nem fogom újravenni többet! Kékre festi a fogaimat, és iszonyatosan szárítja a számat. De annyira, hogy utána fél liter vizet meg kell innom! Az íze sem jön be, illetve túlzottan mentolos, teljesen szétmarja a nyálkahártyát! Lehet van pozitív tulajdonsága, én nem vettem észre egyet sem :D Nem tudom ajánlani!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Bubus06

2018. augusztus 24.

Ez az első Dontodent szájvizem.
Eddig Listerine Stay White-ot használtam, és imádtam, ahogy csípte a mindent..és hamar megszoktam. De sok jót olvastam a Dm-es sajátmárkás termékeiről is, és erősen vaciláltam hogy a zöld antibakteriálist vagy ezt a kéket vegyem-e meg. :D
Ebből a kékből valamiért több hiányzott a polcon, mint a zöldből, nem tudom miért..de ez alapján döntöttem most, hátha ami jobban fogy az hatásosabb.
Tényleg nem értem, hogy miért kellett ilyen erős kék színezőanyagot belerakni, megfogta picit a nyelvemet, és nekem..nem habzott fel. Pedig állítólag habzósak ezek a D. szájvizek. Ez nálam nem. De nem baj. Nekem nem szokatlan ez a formula amúgy sem. :D A Listerine se habzott soha..

Tetszik az íze, friss, és finom szerintem, és azért ez is bizserget, csíp egy picit, de nem olyan durván. Bejövős. :) Friss a szájízem utána, és jó nagy kiszerelés potom 500 ft-ért, teljesen megéri. Ezentúl is Dontodent szájvizeket fogok használni, mert bőven érnek annyit mint a drágább alkoholos társak. A következő a zöldike lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Ez az első Dontodent szájvizem.

dori96

2017. február 27.

Nekem ez a változat annyira nem jön be.
A legidegesítőbb,hogy kékre színezi a fogaimat.Hamar lekopik,de ettől függetlenül számomra elég undorító, nem is érzem tisztának a számat miután ezt használom.
Az íze is elég szörnyű.
Nem fogom újravenni.
Árban és mennyiségben jó lenne, de csak a zöld és az átlátszó testvérét használom szívesen.
3 csillagot azért kap, mert a lepedékképződésben tényleg segít és a fogínyvérzésem is kicsit jobb,mintha nem használnék semmit.
De nem az igazi..A kékre színezést nem tudom elnézni neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

Nekem ez a változat annyira nem jön be.
Az íze is elég szörnyű.
Nem fogom újravenni.
De nem az igazi..A kékre színezést nem tudom elnézni neki.

Eszka85

2016. március 4.

A férjem a nagy tesóját szereti L.....ne, de nekem az kiszedi a bélést a számból. Nekem pont annyira mentolos, amennyire kell! Gazdaságos, azt adja, amit várok tőle. Állandós lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Dike01

2015. szeptember 11.

Kamillát se zsályát de még mentakivonatot sem érzek benne. Nekem vegyszer izű/illatú..Valóban erősíti az ínyt ,bár ehhez nagyban hozzájárul a fogkrémem is, de sajna ezt a pozitívumot is elnyomja az,hogy sivataggá szárítja a számat.Visszaváltok a zöld színű kiszerelésre az ezerszer jobb .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Matilda

2015. június 3.

Nekem sem tetszik az íze sajnos, nagyon rossz ízt hagy maga után a számban, de amúgy teszi a dolgát és az ára is jó. Eddig a sensitive tetszett a legjobban ettől a márkától, visszaváltok arra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Liora

2015. március 30.

A zsálya miatt nekem nem jött be az íze. Inkább az Aquafresh szájvizet ajánlanám, az szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

Marcsus

2014. október 25.

Szeretem a Dontodent szájvizeket, mert nagy kiszerelésű, átlagos hatású terméket kapok olcsón. Viszont ez a szájvíz nem sokat ér, ahhoz képest, hogy (nekem újabb címkés palack van meg) elvileg "intenzív", konkrétan alig van íze, az is csak 5 mp öblögetés után kezd előjönni. A gyógynövényes fogkrémemmel szépen működnek együtt, így nem teljesen hatástalan, de az íze sem tetszik és a hatékonysága sem az igazi. A termékcsaládon belül maradok, és lehet, hogy később visszatérek majd hozzá, de egyelőre más íz után néznék. Gyengébb, kevésbé mentolos ízek kedvelőinek kellemes lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

Gogo89

2014. január 28.

Nagyon rossz. Borzasztó íze van, mintha szappanos vízzel öblögetnék. Semmi mentolosságot nem tudok felfedezni nem is hagy friss érzést maga mögött csak rettenetes szájízt. Eddig a háromszor ennyibe kerülő szájvizeket vettem de most gondoltam ugyan mivel lehet ez rosszabb, ennyiért biztos megéri. Tévedtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Nicu

2013. augusztus 24.

Az íze annyira nem tetszik, de ettől függetlenül jó, és alkoholmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Az íze annyira nem tetszik, de ettől függetlenül jó, és alkoholmentes.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.