Dontodent

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 4.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Antibakteriális szájvíz alkohol nélkül. Harcol a baktériumok ellen és megakadályozza az ínyproblémákat, érzékenységet.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Petrappp

2018. július 5.

Én szeretem, még az 'íze' is elég tűrhető. Érzékeny az ínyem, és szerintem ez segít csökkenteni az érzêkenységet (mellette az elmex sensitive professional fogkrémet használom, ami szintén nagyon jó az érzékeny fogakra). Az ára is szuper, lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

kittialetta

2018. február 18.

Corsydol es Lactacyd után elég gyengusz- ugyanakkor 4-ed annyiba sem kerül. Szóval esélyes, hogy végigmegyek a dm márkásokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

cinikus

2017. január 3.

Ínyápoló, kombinált fluoridos, alkoholmentes összetétellel a dm féle "meridol", annál jóval kedvezőbb áron. Én is tervezem még venni, airflossból porlasztva használatra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

encibajbi

2017. január 2.

Kétszer is újravettem. Szerintem nagyon jó, hatásos. A Listerine szájvízekhez hasonlítanám. Egy kicsit csípett, de kibírható, az eredményért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Xylitol, Glycerin, Propylene Glycol