Douglas

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: lalaura, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   Douglas

Ár: 2500 Ft , Eladó: ozeniki
Állapot: 1-2-szer próbált, Helyszín: Budapest, Nagytarcsa, fizetés: személyes átvétel
Banszky

2019. február 11.

Esteé Lauder DW helyett vettem mert picit olcsóbb kategória ez az alapozó. Nagyon megvagyok vele elégedve,színben tökéletesen passzol hozzám,könnyed kis alapozó de magas fedésű. (Bőven van mit eltüntetnie rajtam sajnos). Nap végén is tart,nem kopik,nem oxidálódik. Meglepő és egyben kellemes csalódás számomra. Maradok nála,akár hétköznapra,akár alkalmakra sminkelnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Adrien11

2019. január 17.

Catrice alapozóm helyett kerestem valami újat (mert a pipettás megoldással nem voltam megelégedve...) és mivel le volt akciózva így gondoltam kipróbálom. 70%-os kedvezménnyel vettem, így az ára kedvező. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, és örömmel láttam hogy a hófehér bőrömtől nem üt el. A fedésével, tartósságával, állagával meg vagyok elégedve. Ár érték arányban kíváló!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Pinshine

2018. december 16.

Egy akció alkalmával vettem belőle minden színt. Meglepődtem menniyre jó a minősége. Szuper tartós,remek fedés.. Inkább prófiknak ajánlom,mert kicsit nehéz vele dolgozni a tartóssága miatt... Én mindent magamon próbálok ki,mielőtt hasznlom a vendégeimen és abszolut kedvenc termék lett.
Színei is jók..Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Színei is jók..Én csak ajánlani tudom.

Metty

2018. december 16.

Szerintem nem rossz alapozó, nekem nem volt vele semmi bajom. Újravenni nem fogom, mert van olyan, amit jobban szeretek, de egynek elment.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

Csobanka

2018. szeptember 14.

Sajnos csalódás. Fedése semmi, kiemeli a pórusokat és a ráncokat, a pattanásnyomokat teljesen láttatja. Szép bőrön bb krémnek lehet használni. Pozitívum, hogy számomra nem kellemetlen a viselete, csak a látvány pocsék. Jelenleg számomra teljes pénzkidobás volt. Talán ha a hormonális aknéim kicsit jobb állapotba kerülnek újra próbálom és ha változik a véleményem jövök frissíteni.

Amúgy 7500 forintról volt leértékelve 50%-kal de pár héttel később már 2245 forintért láttam, lehet megszüntetik. Megérteném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

betyusz123

2018. augusztus 15.

A kezdeti lelkesedésem e termék iránt hamar alábbhagyott, sajnos. Elnehezíti a bőrt, rossz érzés "viselni", ráadásul már 1 órával a felvitele után átfényesedik és elkenődik, pedig színben passzolna is (legvilágosabb árnyalat).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Hoogie

2018. január 2.

Nekem ez bevált, szeretem,főleg mert szép végeredményt érek el vele.A Kryolan porpúderével tökéletes!Nem vettem észre hogy kopna, persze azért ha bulizni megyek nem tart örökké a fedése, de egész jól fed.Most szeretnék venni még egy alapozót ami jól, az Esteé Lauder-es alapozót is néztem azt a Double Wear-t vagy mit, meg Artdeco vagy Guerlain Givenchy, Lancome... nem tudom melyiket venném és melyik válna be, de ez a Douglas-es most fog elfogyni és kéne egy szuper alapozó, a smink tanárom a Mac-et a Clinique-t meg a Maybelline Affinitone-t ajánlotta.Maybelline-ből volt is. Nem tudom nekem milyen a bőröm, de zsíros biztos nem.Az arcom néha száraz akkor lehet hogy az... :P Szóval tetszett ez az alapozó, lehet hogy újra veszem.Ami még jó tulajdonsága, hogy használom már egy ideje így sokáig elég volt és a bőröm egyenletes fedésű színű lesz mindenhol illetve, nem lesz kiütéses és nem szárítja könnyű viselni, nem nehezíti el a bőrömet, nincs maszkos hatása!4 csillag, mert ennél viztos van klasszisokkal jobb. Ja igen és amugy matt finish-t tudok elérni ha még lepúderezem is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Powderpuff Girl

2017. december 21.

Felvitel után tetszett a végeredmény, szép, egyenletes lett (02 So beige) árnyalat, a fedése is elég jó volt. De! Nagyon hamar kifényesedett, nagyon maszatolódott, a nap végére alig vártam, hogy lemossam, mert nagyon nem volt jó érzés a viselése. Lehet, hogy normál bőrre beválik, de zsíros/kombináltra nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Pati9911

2017. november 26.

Egy eladó beszélt rá erre az alapozóra. Nagyon megbántam, hogy megvásároltam ezt a terméket. Nem jó vele dolgozni, minden apró bőrhibát, tág pórust kiemel és púder használata mellett is nagyon ragacsos, csillogó finisht ad. Nem kényelmes viselet, elnehezíti a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

jucuss93

2017. május 31.

Szerintem ez egy nagyon jó alapozó, könnyű felvinni a bőrre (ujjal, szivaccsal ,ecsettel egyaránt) . Szépen fed, egyáltalán nincs maszkos hatása, tartós, nekem személy szerint nem okozott pattanásokat ,és kifejezetten kellemes az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 31.

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.