Douglas

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodi.kriszti92, Módosítva: 2018. december 4.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hajápolók

7 az 1-ben hajápoló nagymértékben károsodott hajra. 1. Regenerál. 2. Javítja a hajszálak szerkezetét. 3. Fényt ad. 4. Kisimít 5. Hidratál 6. Javítja a kifésülhetőséget. 7. Védi a hajat a hőhatástól.

Professzionális összetétel, hatékony, kiváló minőségű növényi összetevőkkel, melyeket a legnagyobb nemzetközi szalonokban teszteltek a legkiválóbb fodrász szakemberek. A mandulaprotein és a folyékony keratin mélyen behatolnak a haj szerkezetébe, ezáltal a hajszálakat belülről építik újjá. Az értékes mandulaolaj selymessé, fényessé varázsolja a hajat.

vadcseresznyefamag

2018. december 3.

Az illata jó volt, hatása semmi. Már nem is láttam a polcokon, de nem sírok utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Hanna83

2017. február 19.

Hosszú ideig próbálgattam, de semmi pozitív változást nem vettem észre, sőt inkább sajnos azt tapasztaltam, hogy nehezebben tudom kifésülni a hajamat, ha ezt használom. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid