Douglas

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorus, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   12,5 g
Lelőhely:   Douglas

Minden előny egy termékben: volumen, göndörítő hatás, hosszítás, szétválasztás és tartósság. A kefe egy lágy klasszikus spirálkefe, amellyel könnyen elérhető minden szempilla már egészen a tövétől.

alexyandra

2020. január 15.

Az adventi naptárból jutottam hozzá és szintúgy, mint a Douglas Volume Obsession, ez is kellemes csalódás volt. Csupán azért jár 1 csillag mínusz, mert nehezen szárad és könnyű elkenni az alsó pillák spirálozásánál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

agiagi

2020. január 2.

Az en szempillaim is nagyon hosszuak lesznek tole, nagyon szeretem, konnyu lemosni, nem csomosodik, a legjobb spiralom evek ota.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

MogyorosCsoki

2019. december 27.

Gyönyörű, hosszú szempilláim lesznek tőle, elég drága, de abszolút megéri az árát ❤️❤️❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

Dori2000

2017. március 28.

Az eladó ajánlása alapján vettem meg. A kibontás után három hónappal büdös savanyú szaga lett, ki is kellett dobni. A göndörítő hatás nulla, bármelyik olcsóbb spirál tudja ugyanezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 28.