Douglas

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Remiii, az összetevőket feltöltötte: BloodEve, Módosítva: 2020. április 10.

Lelőhely:   Douglas

"Igazi műszempilla hatás szempilláinak, anélkül, hogy műszempillát viselne. A Lash Augmented szempillaspirál 3 az egyben végeredményt biztosít: extrém volumennövelő hatás, hosszítás és intenzitás! Már az első felvitel azonnali volument, hihetetlen hosszú és dús szempillákat biztosít. Mély intenzív színnel vonja be a szempillákat, amelyek így gyönyörű műszempilla hatást kapnak, csomósodás nélkül. A különleges eredményt a tökéletes kefe garantálja, amely kombinálja a különböző spirálkefék előnyös tulajdonságait."

3 színben kapható

Annavictoria84

2019. december 12.

Glamouros napokon vettem olcsóbban, de nekem nem bejövős.
Többször kell naponta felrakni, hogy látszódjon valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 12.

Glamouros napokon vettem olcsóbban, de nekem nem bejövős.
Többször kell naponta felrakni, hogy látszódjon valami.

Summerof69

2019. szeptember 19.

Feketét vettem belőle, last minute helyzetben (elfogyott a szempillaspirálom és gyorsan kellett egy másik).
Tuti újravevős, nagyon odateszi magát! A láthatatlan szempilláimból látványosat csinált egy réteg felvétele után. Alapfelszereléssé léptettem elő. 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

loju

2019. július 15.

Egész jó kis spirál, valóban szép pillákat varázsol! Mondjuk egyébként sincs okom panaszra, szerencsére bőkezűen bánt velem a sors e téren!

Viszont sajnos az enyém már eléggé be van sűrűsödve, pedig leragasztott dobozban vettem, így biztosan senki sem nyitogatta! Így nem tudom majd valószínűleg addig használni, mint a többi spirálomat! :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

makeup0515

2019. május 18.

Gyönyörű pillákat varázsol, brutál fekete és dússá válik. Volt aki megkérdezte,hogy milyen spirált használok,mert annyita szép a pillám 🙂 (pedig egyébként átlagos). Na de ezzel a spirállal a maximumot kihozom belőle ! 😀 Szerintem az egyik legjobb a piacon, pedig próbáltam már Lancometól kezdve L’Oréal ,Maybelline-n át sokfélèt 🙂 Szívből ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Leander

2019. március 1.

Talán egy hangyányit jobb, mint a Douglas Volume Obsession spirálja, de így sem újravevős. A műszempilla hatás alatt sajnos leginkább pókláb pillákat kell érteni. Egy régi MAC spirál szilikonkeféjét használtam, hogy a felvitele után szétválasszam. Úgy elment a végeredmény. Magában azért kicsit horrorisztikus lett volna. Pozitívuma, hogy nem irritál, könnyen lemosható, de így is messze fogom kerülni a jövőben, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

Nel

2018. szeptember 29.

Egyszerűen imádom hatalmas szempillákat csinál már 1 rétegben is nagyon szép hosszú dús a szempillám ha ezzel festem pedig amúgy elég rövid és ritka nekem nagyon bejött venni fogok még belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Remiii

2018. június 30.

Ez a spirál vállt be eddig a legjobban azok közül amiket próbáltam. Szép hosszú pillákat csinál, dúsít anélkül, hogy összeragadnának a szempillák, nem kenődik el és nem is potyog. Nekem egész nap kibírja, még úgyis, hogy edzeni is megyek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.