Douglas

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. május 26.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek

Nappali krém fizikai SPF 15 fényvédővel (titánium-dioxid) természetes összetevőkkel, shea vajjal, argánolajjal, zöld tea és gyömbér kivonattal.

MissLia

2019. március 13.

Akciósan szereztem be próbaként ezt és az éjszakai krém változatát. Nekem nem igazán vált be, felkenés után 1-2 óra múlva zsíros lesz tőle az arcom. Számomra az illata is fura. Alapozó alá szoktam felvinni, így elhasználható, de volt már sokkal jobb arckrémem, ami olcsóbb kategóriába tartozott. Teljes áron szerintem nem éri meg.

MissLia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

posagi

2019. január 11.

Én nagyon szeretem ezt a krémet. Először megijedve tapasztaltam, hogy valóban nehezen szívja be a bőröm, továbbá nekem a kombinált bőrömre féltem, hogy zsíros érzetet fog hagyni, de semmi. Kell pár perc, amíg beszívódik és jöhet is rá az alapozó. 70%on nagyon megéri, eredeti árát sokallom.

posagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

2018. szeptember 16.

Nagyon tetszenek az összetevők és az érzés is amit a bőrömön hagy. Remek alapozó alá és éjszakai hidratálónak is, és még az illata is jó, kellemes növényi illat, semmi túlzás de nem is büdös mint egyes bio termékek. A Douglasban most épp 70% -al olcsóbban lehet kapni a megváltozott csomagolás miatt, így szupermegérős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Hanna83

2017. február 19.

Nem szerettem meg ezt a krémet, nem is fogom újra venni. Rendkívül zsíros, nehezen szívódik fel, nagyon erős az illata, kimondottan zavaró. Nappali krém ellenére túlságosan alacsony az SPF tartalma, így nem ad megfelelő védelmet. Az árához képest nagyon keveset tud..

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Univerzum

2017. február 9.

Lassan egy éve használom ezt a krémet. Nagyon jól hydratál, kisimitja a bőröm. Kevés mennyiséget kell felvinni az arcbőrre. Kissé nehezen szívódik fel, ezért én a hasonló márkájú arcszérumot használom előtte.
Kiválló termék, nem utolsósorban bio és vegán termék. Elégedett vagyok vele.

Univerzum
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 9.

Kiválló termék, nem utolsósorban bio és vegán termék. Elégedett vagyok vele.

norcza

2017. január 18.

Karácsonyra kaptam ezt a kremet ajándekba. Egy hónapja használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Elsőhasználat alkalmával egy pumpálásnyit vittem fel az arcomra de ez rengtegnek bizonyult. Alig tudta beinni az arcom. Nagyon gazdag olajos krém mégis könnyű és lágy. Kevés is elég belőle. Kellemes finom natúr illata van. Először nem tetszett sőt büdösnek találtam, de megszoktam es most már nagyon tetszik. Jól hidratál. A keveset jól beszívja a bőtöm kellemes érzés a bőrömnek. Este is és reggel is hasznalom. Jól hidratalja a télen kicsit szárazabb arcomat. Nagyon puha lesz tőle a bőröm. A legjobb benne, h a többi arckrememmel ellentétben ezt a szemkörnyékemre is bátran kenhetem nem irritalja nem csípi. Ezt nagyon szeretem bennem. Nem kell külön szemkörnyék ápoló. Az ára miatt nem tudom ujra veszem-e. De nagyon jo kis krém szép összetevőkkel. 5*

norcza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Sorbitol, Sodium PCA

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Sorbitol h 1 1

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.