Douglas

Ár:   690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csibike100, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Naturals Peeling Mask, egy bio arcradírmaszk. Tápláló és mélyen tisztító arcmaszk, mely megszabadítja bőrét az elhalt hámsejtektől és szennyeződésektől. Parabénektől és szintetikus színezéktől, valamint illatanyagoktól mentes.

A megtisztított bőrére vigye fel a meszkot. Hagyja hatni egy pár percig, majd körkörös mozdulatokkal masszírozza le a bőréről. A maradékot bő meleg vízzel alaposan öblítse le.

umpalumpa

2018. december 26.

Talán egy éve vettem ilyen kis zacsikat, hogy kifigyeljem mit tud egy ilyen Douglas márkás termék.
Sajnos nem igazán szerettem, a másodikat már kínlódva használtam el. Az olajok az elején elég nehézzé teszik, füllesztő érzésem volt tőlük, az argán-héj dara pedig, ami a radírozó hatást adja nagyon karcolt és irritált lett a bőröm a kezelés befejezése után. Az alapötlet jó, de valahogy nekem nem működött. Ebből többet nem is kérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

beresregina95930

2018. szeptember 11.

Az illata nagyon bejön, viszont lassan szívódik fel és nekem nagyon zsíros.. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Az illata nagyon bejön, viszont lassan szívódik fel és nekem nagyon zsíros.. :(

littlelady

2018. július 29.

Nekem a nagyobb kiszerelés van meg (nagyobb alatt 50 ml-t kell érteni :D). Kicsit fura, mert amikor felrakom, pár perc múlva olyan, mintha nem történt volna semmi. Utána mikor vízzel mosom le és körkörösen radírozom, akkor valamit érzek, de nem egy nagy durranás. Eredeti ára számomra indokolatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

evike2008

2018. július 2.

bársonyossá teszi a bőrt és szinte maradéktalanul beszivódik a bőrbe

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 2.

bársonyossá teszi a bőrt és szinte maradéktalanul beszivódik a bőrbe

szekelyeni

2018. április 22.

szeretem a douglas maszkjait, de sztem egy kicsit drága. szépen puhít, üde lesz tőle a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Kinguc14

2018. január 22.

Még egy tasakot használtam el, de az két alkalomra elég volt, puhává és hidratálttá tette a bőröm.
Sajnálom, hogy nincs nagyobb kiszerelésben!
Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Sajnálom, hogy nincs nagyobb kiszerelésben!
Biztosan újra fogom venni.

csibike100

2017. május 24.

Használat után puha lett a bőröm és hidratált. Ami viszont negatívum az az illata, valami borzalmas, alig bírtam kivárni azt a néhány percet amíg rajta volt az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

Enc

2017. február 1.

Nagyon szeretem ezt az arcmaszkot, mert nagyon puha és hidratált tőle a bőröm. 15-20 percet hagyom fent általában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

senskin

2016. október 4.

Nekem nagyon bejött, tápláló maszk. 15-20 percet szoktam hagyni az arcomon, utána lemosom. Csodás pihe-puha arcot varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 4.

Wattty

2016. szeptember 6.

Fantasztikus, nagyon száraz a bőröm és ekcémás, imádom, nagyon gyorsan helyrerakja a bőröm.
Azért kap csak 4 *-ot, mert nincs neki nagyobb kiszerelése.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Azért kap csak 4 *-ot, mert nincs neki nagyobb kiszerelése.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol