Douglas

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nemeth.anita, Módosítva: 2016. március 10.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A regeneráló kézkrém védi és táplálja az ígénybe vett kezet. Az organikus argán olaj megvéd a környezet káros hatásától, a stressztől és elősegíti a bőr rugalmasságát. A shea vaj és a szója olaj hidratál. A krém gyorsan felszívódik, kellemes érzést és  selymes tapintást hagy a bőrön. Minden bőrtípusra alkalmas. Parabénmentes és vegán.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Timitami

2018. június 26.

Előttem szólónak igaza van, argános citrofű illata van :-) Nagyon olajos, kell 2 perc, mire makulátlanul beszívódik, de utána nagyon szép selymes és puha lesz tőle a bőr. Most 30ml alig 400 ft a Douglasban, mert ki fogják vonni, úgyhogy megyek és veszek belőle, mert kellemesen ápol, kellemes az illata, nekem az olajos állagával sincs különösebb problémám. Felüdíti a bőrömet a kezemen, jó érzést kelt. Amúgy szép fehér krém, nem túl masszív, inkább a folyósabb változat. Ennyi pénzért megéri, ráadásul nem kell sokat nyomni belőle, mert az olajossága miatt kis adag is jól kenhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 26.

horzso

2017. február 17.

Szerintem argános citromfű illata van :) Jól hidratál, bár elég olajos, így lassacskán szívódik be. Nagyon keveset használok egyszerre, mert elég kiadós, és kicsit ragacsos. Nem ez lesz a kedvencem, de aki szereti az olajos kencéket, annak beválhat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 17.

nemeth.anita

2016. február 27.

Meglepődtem, hogy még nem érkezett vélemény erről a termékről. Nekem mostanában ez a kedvenc kézkrémem, jól hidratálja a kézbőröm és nem lesz utána ráncos, szottyadt. A hatása is tartósabb, mint a korábbi kézkrémeimé. Egy kicsit zsírosabb az állaga, ám mivel én pont ezt szeretem, valamint télen vettem és használtam, így ezt előnyként említeném. Az illata kellemes, és nekem be is szívódik, persze a sok olajos összetevőtől kicsit lassabban és nem maradéktalanul, Kézkrémezés után nem tudok tehát azonnal telefont nyomkodni, de ennek ellenére is a kedvenc kézkrémemmé vált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol