Douglas

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6 x 1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 1999, Módosítva: 2018. november 27.

Kiszerelés:   6 x 1 g
Lelőhely:   Douglas

A Petite Eye Love Palette egy apró, 6 matt szemhéjfestéket tartalmazó paletta, melyet könnyedén magaddal vihetsz bárhova. Nappali és éjszakai szemsmink elkészítéséhez is alkalmas.

1999

2020. április 8.

Amikor megvettem, akkor a boltban nem volt kitéve tester ehhez a palettához, úgyhogy a kollekció többi palettájának e teszterét nézegettem, gondolván, hogy ugyanolyan minőségű lesz ez is. Sajnos hatalmasat tévedtem, mert ez a paletta borzalmas. Alig pigmentált, max arra jó, hogy jobb szemhéjpúdereket satírozzak vele mert egyedül vállalhatatlan...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 8.

silver

2018. december 11.

Elcsábultam - hiba volt. Annyira cuki ez a paletta, de botrányos minőségű. Szörnyen gyengén pigmentált, foltos, játéksmink minőség. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.