Douglas

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Terkabarka, Módosítva: 2019. június 18.

Lelőhely:   Douglas

Smink alapozó és rögzítő permet -  láthatatlan multifunkcionális eszköz, amely tökéletesíti a bőrt!

• A bőr lágyításával és hidratálásával azonnal elrejti az egyenetlenségeket, és matt megjelenést ad a bőrnek, így lesz tökéletesen porcelán hatású.  Az aeroszolmentes spray mikropermetezést biztosít, és egy könnyű fátyolba csomagolja a bőrt, amely azonnal illeszkedik és igazán kellemes érzést biztosít.
  • A málna őssejtkivonat erős antioxidánsként működik, és megakadályozza a gyulladást. Az Aloe Vera gél, amely vitaminokban és ásványi sókban gazdag, segít a bőr méregtelenítésében és a szabad gyökök elleni küzdelemben.  Jól hidratál, megvédi a bőrt a nedvességvesztéstől.

lovereira

2020. április 5.

Nem rossz kis fixáló, de nekem Cover FX fixáló ja jobban be jött. Igaz, hogy azt külföldről kell rendelni, 120 ml-s és kb. 10 000 Ft, de nekem jobban tartósította a sminkem.
Viszont nagyon jó a porlasztása, nem agresszív:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Viszont nagyon jó a porlasztása, nem agresszív:)

Réka91

2020. március 11.

Szükségem volt egy sminfixálóra, aminek normális az ára és csinál is valamit. A Douglas-ban ezt ajánlotta az eladó, mivel ezt ismerte, használta. Néztem a NYX fixálóit is, de arra őszintén megmondta, hogy nem ismeri őket és annyira nem győztek meg az itteni vélemények sem róla, úgyhogy nem amellett döntöttem. Fontos számomra, hogy ezt alapként is lehet használni és nincs benne csillám. Alapként is használom és nagyon szépen tartja a sminket egész nap. Annyira szép a smink összhatása ezzel. Szépen permetezi a folyadékot. Van benne illatanyag, ami engem nem zavar, mert hamar elillan és kellemes illatú, de lehet ez valakinél kizáró ok. Őszintén szólva jobban bejött, mint a Fix+. Biztos újra fogom venni. Amúgy az utolsót vittem el az üzletből, mert mint mondták viszik, mint a cukrot. De tényleg szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Terkabarka

2019. augusztus 1.

Update:
Nagyon fogat szívva, de meg kell adnom neki az 5csillagot, mert hatásában hihetetlenül jó termék. Szerintem tartósabbá teszi a sminket, mint az UD All Nighter. A porlasztását tanítani kéne, az a finom köd, amit ad, hihetetlen. Ha kifogyott, biztosan át fogom tölteni az All Nightert az adagolójába :)
Csak ez a fránya erős illata ne lenne... (de ez meg nem egy olyan általánosan rossz illat, amit tutira nem fog szeretni senki, csak nekem nem jön be. De nekem nagyon nem :() Az illata miatt nem akarom primerként kipróbálni és nem is valószínű, hogy újraveszem majd, hiába tartom csodaszernek :(

2019. június 17.:
Egyelőre csak rövidtávú használatról tudok nyilatkozni (még a Douglas honlapján sincs fent, szerintem ez egy vadiúj termék)
Valamiért úgy érzem, hogy az UD All Nighter koppintása akar lenni, még az illatában is benne van az All Nighter illata. Ezt is fel kell rázni, összetevőkben is sok a hasonlóság. A rossz hír, hogy ez is ugyanolyan drága, mint az All Nighter, sőt.... (Az All Nighter jelenleg 28 EUR/118ml, ez 5000 Ft/50ml)

A porlasztás viszont még jobb, mint az UD, csillagos 5-ös, de komolyan! A permet valóban egy köd, annyira finomra porlasztja az anyagot, hogy szinte nem is érzem, hogy magamra fújom, nincsenek kisebb cseppek sem az arcomon, a porosságot gyönyörűen elveszi. Emiatt 5 pont lenne.
Egy pontot viszont le kell vonjak, mert az illata az elég erős és nekem egyáltalán nem kellemes. Az All Nighter illatát sem szeretem (bár elviselem), ebben meg ugyanazon az illaton felül még valami illat van, és a kettő együtt sok(k) is, erős is, tartós is. Leglábbis az én ízlésemnek...
A fixálásról egyelőre szintén csak jót tudok mondani, mert szépen tart a sminkem, de hosszútávon ezt még tesztelnm kell, pár nap alatt nem tudok 100%-os véleményt mondani.
Primerként még nem próbáltam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Update:

2019. június 17.:

Primerként még nem próbáltam

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.