Douglas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvi, Módosítva: 2013. szeptember 16.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hajformázók

Volumennövelő, extra tartást adó spray.

Kiszerelés: 150 ml

sweetprincess

2014. július 11.

Nekem semmit nem használt sajnos, sőt, mintha egy picit szárította volna is a hajamat. Az illata kissé alkoholos, egyáltalán nem kellemes. Volument tehát nem növelt, tartást semmit nem adott, nemhogy extrát... Mintha alkoholos víz lett volna és ahhoz képest nem volt olcsó sem. Nagyon lassan fogyott el...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

szilvi

2013. október 28.

Igen, én egész nyáron ezt használtam, feltöltöttem, s aztán elfelejtettem véleményt írni. Nagyon könnyen használható, arra emlékszem, hogy eleinte nem nagyon szerettem, mert mintha szárította volna a hajam - vállon egy kicsit lennebb érő, természetes göndör hajam van, ami vékonyszálú -, aztán egy hét múlva nagyon megszerettem. Nagyon jó tartást adott a hajamnak, vizes és száraz hajra egyaránt használtam. Időközben a férjem is rákapott erre a sprayre, úgyhogy hamar elfogyott. Egyelőre csak azért nem veszem újra, mert szeretek kísérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.