Douglas

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Cepheus, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   Douglas

nyarigabi

2019. június 23.

Rajtam határozottan nem könnyed, sőt, maszkos hatást keltett (nem a mennyiséggel volt a probléma), beleült a ráncokba, de a legnagyobb bajom vele, hogy pattanásokat csinált, amit a nagyon intenzív illatából már sejtenem kellett volna, ennek ellenére sok esélyt adtam neki, mielőtt kidobtam, mert a szín meglepően passzolt. Soha többé!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

hahika

2018. október 29.

A nevének megfelelően tényleg ultralight, kellemes viselni, nem kelt maszkhatást. Könnyen eldolgozható, viszont nem a legtartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

kkandrea

2018. szeptember 2.

Ez volt az első Douglas alapozóm. Bejött. Könnyű de mégis tud fedni , lehet építeni. Nem a legtartósabb , de ez érezhető a textúráján , egy nagyon könnyű termék. Az előttem szólóhoz : mindenkinek kijöhet miteszer az alapozótól , ez nem a termék hibája, más a bőrünk ,másként reagálunk. Nekem eddig minden alapozótól kijöttek a miteszerek , legyen az Maxfactor , Loreal , Bourjois . Egyedül a Douglas alapozójától nincs problémám ,azóta nem is váltottam más márkára , csak a termékeket cserélgetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

fridaylover

2018. január 5.

Update 3 hónapos használat után
Sajnos le kell pontozzam. 3 hónapig használtam, közben csupa mitesszer lett a bőröm, főleg ott, ahová nem kentem primert (orca alsó része).. Nem gondoltam, hogy ettől, de miután abbahagytam, teljesen kitisztult a bőröm. Nagyon szerettem a bőrképet, amit adott, de emiatt le kell róla mondanom és folytatnom a keresgélést a számomra legjobb alapozó után.

Update 1 hónapos használat után
Mindennapi használat után is marad az 5 csillag. Ecsettel a legjobb eloszlatni. Rétegezni viszont nem szerencsés,mert úgy hajlamos beráncosodni.

Féltem KM-es vélemény nélkül alapozót venni, de nem bántam meg! Kifejezettem high end alapozóért indultam, de egy nagyon kedves alkalmazott rábeszélt, hogy tegyek egy próbát ezzel, mert tud annyit, mint a drágább társai. Alapvetően szép a bőröm, de tágak a pórusaim, olajos a bőröm és egy kis arcszín egységesítésre van szükségem. Mostanában primert használok emiatt, erre kellett egy nagyon könnyed alapozó.
Híg állagú, és finom púderesre szárad. Eddig hozza az elvártat, egészséges bőrképet ad, nem fényesedik át. Jó érzés viselni, végre nem látni, hogy alapozó van rajtam. Nem kifejezetten matt, de ilyet szerettem volna.
A MAC Prep+Prime primerjét használom alá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Update 3 hónapos használat után

Update 1 hónapos használat után

A MAC Prep+Prime primerjét használom alá.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Ubiquinone
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Squalane eo 1 0