Dove

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. szeptember 23.

Kategória:   Tusfürdők

Tusolóhab acai bogyó olajjal amely gyengéden tisztít miközben hidratálja a bőrt. Borotváláshoz is alkalmas.

Mercy23

2020. május 7.

Nekem mindegyik Dove fürdőhab bejött eddig.
Sokkal tovább elég mint a sima tusfürdők. Nagyon jó illatuk is van, én mindig ilyet használok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Nekem mindegyik Dove fürdőhab bejött eddig.

noradrenalin

2020. január 7.

Dm kedvencek boxban volt, eszembe nem jutptt volna ilyesmit venni, de valami fantasztikus. Nagyon finom illata van, puha, selymes bőrérzetet hagy maga után. Nem kell sok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

candy28

2019. október 12.

Glamour napok alkalmával jött velem a boltból. Nagyon finom illata van, nekem mindig visszaköszön a Dove-os alapillat is az acai mellett. Nagyon kellemes a hab, nem csúszik le zuhanyzáskor a bőrömről, mint a tusfürdő, hanem rajta marad és utána lemosom magamról. Jó puha lett a bőröm tőle és még másnap is éreztem a bőrömön kicsi illatot. Ezt a fújókás adagolását még szoknom kell. Hol keveset nyomok belőle, hol túl sokat. Kuponnal mindenképp megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

szanii

2019. október 8.

DM boxban volt, még csak most jutottam el hogy használjam. Nagyon tetszik az alapötlet, néha kicsit sokat nyomok ki belole. Kellemes illata van. Tusfurdokent szuper de borotvahabkent is nagyon bejött. Engem nem szárított. Bár minden alkalommal testapolozok. Örülök hogy kipróbálhattam, mert magamtól lehet, hogy nem vettem volna meg. Így lehet, h egyszer ujraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

pingu

2019. szeptember 11.

Maga az ötlet nagyon tetszik és praktikus is. Jó dolog, hogy tusfürdőként is lehet használni és egyben borotvahabként is. Pozitívum még, hogy jó illata van és sokáig elég, ami viszont nekem is nagyon negatív az az, hogy rettenetesen szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Brunettee

2019. szeptember 10.

Bajban vagyok ezzel a tusolóhabbal. Az illata jó volt, szépen tisztított, de egyszerűen annyira szárított, hogy alig vártam, hogy elfogyjon. Borotvahabként is jól funkcionált, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Alaya

2019. augusztus 21.

Imádom a tusolóhabokat, annyira krémes állagúak, nem szárítanak, amolyan luxusérzetet adnak. Erre a termékre is minden igaz az előzőekből, bár az illatától nem vagyok elájulva, illetve nehezen lehet kontrollálni, hogy mennyi termék kerül a kezembe, így nem túl takarékos megoldás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Lilly83

2019. július 26.

Egyszerűen isteni az illata. Nem szárít, sőt pont ellenkezőleg, nagyon jól hidratál. Heti egyszer elég testápolót használni mellette. Egy negatívuma van, hogy nagyon gyorsan elfogyott :D Biztos, hogy nálam újra vevős a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

zsuzsoka0925

2019. május 21.

Finom illatú, nem szárít, nekem ennyi elég. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Finom illatú, nem szárít, nekem ennyi elég. :D

Mancsoska

2019. május 9.

Borotvahabként használom, erre a célra nagyon bevált. Finom illata van és úgy érzem, hogy hidratálta is a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Hidratálók: Glycerin, PEG-4

Forrás: ITT