Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   225 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: evolet, Módosítva: 2024. május 21.

Kiszerelés:   225 ml és 400 ml
Kategória:   Tusfürdők

2024-ben megújult változat

Élvezd a gazdag, sűrű hab nyújtotta élvezetet és kényeztetést a Dove Deeply Nourishing krémtusfürdővel. Táplálja a bőrt, tisztává és ápolttá varázsolva azt, miközben a zuhanyzás megnyugtat és ellazít.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

CeCeDrake

2024. május 20.

Kisebb lett a kiszerelés, a 250 ml már csak 225 ml, drágább is lett, szerintem nem is olyan jó, mint a régi.
Krémesebb, még annyira sem habzik, mint tavaly, amikor változott, az illata is kicsit másabb, lassan ez krémes nem habzó tisztító krémmé változik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 20.

eszterka100

2024. április 27.

Imádom, télen -nyáron. Isteni az illata, jó érzés a bőrömön fürdés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 27.

Imádom, télen -nyáron. Isteni az illata, jó érzés a bőrömön fürdés után.

szabofannika0215

Bőrprobléma: Nincs
2024. március 26.

Puhább lett tőle a bőröm, de kíváncsi vagyok, hogy a márkától egy másik ilyen tusfürdő többet tud-e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 26.

kalmaniki

2024. március 1.

Nagyon szeretem az illatát, ezért vettem meg. Krémes állagú, nem igazán habzik. Az illata megmarad a bőrön fürdés után. Sajnos kicsit szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 1.

jane79

2024. február 3.

Nagyon jó tusfürdő, tisztaság illatú, hidratáló hatású. A Dovet tusfürdőkben sosem csalódom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 3.

Heni96

2024. január 26.

Imádom kellően habzik és nagyon finom könnyű illata van

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 26.

Imádom kellően habzik és nagyon finom könnyű illata van

jakabvanessza

2024. január 20.

Drogériás szinten magasan a legjobb tusfürdői a márkának vannak, ebben sem csalódtam. Csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 20.

Amirah

2023. december 31.

A kedvenc tusfürdőm volt. Nagyjából egy éve az illata ér az állaga is megvàltozott, továbbà màr szárítja a bőrömet amit koràbban nem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 31.

ansc

2023. november 13.

Kellemes krémes tusfürdő ami kevéssé habzik, pont ahogy szeretem. Néha a sok habos babos mindenféle hiperszuper illat után jól esik ehhez nyúlni. Egyszerű de nagyszerű. A bőröm ekcémás területein is egész nyugodtan használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 13.

duchess_g

2023. október 28.

Régen jó volt ez, de aztán valamit változtattak szerintem, mert most már nem olyan jo az illata, de lehet csak rosszul emlekszem. Ennek a kek vonalnak van (volt) a tipikus Dove-alapillata :D Viszont ez mostmar tenyleg krem (szerintem az allaga is megvaltozott), alig habzik es nem is erzem olyan jonak a tisztito hatasat, de ennek ellenere megis szarit. Es hagy is egy kremes reteget a boron, ami ezzel az uj illattal karoltve amibol nekem egy nehez, oreges mellekillat marad meg, osszessegeben fullaszto es nehez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 28.