Dove

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anouk, Módosítva: 2019. január 19.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőrre készült fürdető semleges pH-jú, krémes habja gyengéden tisztít és segít megőrizni a bőr természetes nedvességtartalmát. Segít puhává tenni a baba bőrét. Formulánk hipoallergén, könnymentes, bőrgyógyászok, szemészek és gyermekorvosok által tesztelt. Újszülött kortól használható.

Dana1983

2020. szeptember 16.

Próba gyanánt vettem meg, de nem habzik eléggé. A Babydream sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Próba gyanánt vettem meg, de nem habzik eléggé. A Babydream sokkal jobb.

Anouk

2020. július 18.

Én nagyon szeretem, lemosónak és tusfürdőnek is ezt használom, a korona elején kézmosónak is őt használtam, amikor nem lehetett folyékony szappant kapni felénk. Már sokszor újravettem, nagyon praktikus a kiszerelése, ha akciós a 400 ml-se akkor nagyon meg is éri. Nekem nem szárít, mondjuk az is igaz, hogy én legtöbbször testápolózok/hámlasztós testápolót használok utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

clara12

2020. április 6.

Száraz, érzékeny, ekcémára hajlaloms bőröm van, így vadászom a gyengéd fürdetőket. Soha, semmitől nem száradt még ki ennyire a bőröm (még az SLS, SLES-t tartalmazó termékektől sem). Mivel ugyanazt a terméket használom samponnak, arclemosónak, tusfürdőnek és folyékony szappanak, ez a probléma mindenhol jelentkezett. Száraz, feszülő, égő, hámló bőr és fejbőr volt az eredménye egy fél flakon elhasználásának (testápolózás mellett!). A termék nulla csillagot érdemel, a csomagolása kiváló, így azt megtartottam és újratöltöm mással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Uveggalamb

2020. január 3.

Megvettem a kisbabámnak multifunkciós fürdetőnek(sampon és tusfürdő),de ma már másikat vennék.
Nem fürdetjük minden nap, így igazából nem vettem észre semmi negatívumot, viszont párszor én is használtam és azt vettem észre h utána száraz lett a bőröm, húzódott.
Az pozitívum, hogy parfümmentes és hipoallergén, de kell , hogy legyen olyan fürdető,ami mindezeket tudja , de mellette kicsit hidratál is. A La roche posay vagy Bioderma babafürdetőjén gondolkodom, ami atópiás bőrre való, szerintem legközelebb ezek közül választok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Zildi

2019. június 26.

Kisbabámat fürdetem vele, a gyógyszertári fürdető mellé használjuk. Finom illatú, jól tisztít, de nem irritálja a finom bőrét. A koszmó sajnos kijött a használata mellett, arra másik termék volt a megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

Chicquita83

2019. március 22.

Kislányom születése óta használjuk - utáltuk a kevert fürdető krémet :-D), nem szárítja a bőrét, jó az állaga, szeretjük! Egy időben kipróbáltunk más márkát is, de visszatértünk erre, bevált. Akinek érzékeny a bőre annak szívből ajánlom! Sokáig elég, a pumpás nyomója pedig jól jön egy kisbaba fürdetésénél. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

fdorottya

2019. február 19.

Illatmentes. Nem csípi a szemet. Én arclemosónak vettem, mert nagyon szárítanak az arclemosók. Na ő nem szárít. Annyira gyengéd, hogy a sminket nem szedi le (okét tudom nem erre lett kitalálva). Fürdésre is használtam és azt kell mondjam nagyon jó. A pumpás kiszerelésért + 1 pont. Olcsó boltban 690,- forint. Érzékenyek bőrüeknek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1