Dove

Ár:   2,95 Euro   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. február 23.

Ár:   2,95 Euro
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéden tisztítja a bőrt és selymes érzetet hagy.

terika

2019. szeptember 12.

Szeretem.
Jó az illata,tartós,bár kicsit szárít,ettől függetlenül az a friss illat amit hagy maga után,mindent visz 😊😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Szeretem.

illesbb

2018. március 11.

Nekem is nagyon bejött ez a körtés illat, ezért ahogy megláttam ezt a hab állagú tusfürdőt azonnal 2-t is vettem belőle. Praktikus a kiszerelése és sokáig elég egy flakon, nálunk sokkal tovább mint egy sima tusfürdő. Az illatát én még fürdés után is érzem a bőrömön, de eléggé szárít, szóval száraz bőrre nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

malnaszorp95

2017. április 14.

Nagyon örültem neki, mikor végre hozzájutottam, mert a termékcsalád dezodorjainak illatát imádom. De sajnos kicsit csalódás volt, mert körtét csak a hab kinyomásának pillanatában éreztem, fürdés közben és utána is csak a klasszikus Dove illatot, amit egyébként nem szeretek. Praktikus a nyomófejes flakon, a habos állag is tetszik, mert kevés kell belőle, de kicsit szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Hidratálók: Glycerin, PEG-4, Propylene Glycol

Forrás: ITT