Dove

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kr.galambos26, Módosítva: 2012. március 15.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Nem csak a bőr felületét hidratálja, hanem mélyen táplálja azt, a hosszantartó puha és gyönyörű bőrért. Az egyedülálló DeepCare COMPLEX természetes bőrtápláló anyagokat és gazdag essenciális olajokat tartalmaz.

Melaszka

2020. augusztus 3.

Karácsony utáni leárazott csomag akcióban vettem meg, lassan elfogy, mert inkább mást használtam, ezt néha csak azért, hogy fogyjon, kidobni sajnáltam. A bőröm felületén hagy egy réteget, nem igazán hidratál... Az összetevőkről ne is beszéljünk...Picit drágábban sokkal bőrbarátabb krémeket lehet kapni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Renita

2020. március 19.

Fényes lesz tőle a bőröm, Bár az illatát szeretem, de ragad és nagyon nehezen szívódik be .Nem fogok ilyet venni.
Télen egész jól hidratál,de ennel biztos találni fogok jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

Télen egész jól hidratál,de ennel biztos találni fogok jobbat.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Szeretem az illatát. Az állaga nekem kicsit sűrű, de télre pont ideális választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Destina

2019. május 3.

Az állaga pont ideális számomra, nem túl folyós. Lassan szárad és nagyon fényessé teszi a bőrömet, emellett úgy érzem, mintha kissé feszülne is tőle, így a hidratáló hatása nem igazán érvényesül nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

blackrose

2019. május 1.

Ez akadt nemrèg a kezembe,mèg karácsonykor kaptam. Hát mit mondjak, ez testápoló a javából. Számomra nagyon kellemes illata van,ami a hidratálást illeti az nálam egy wow-hatást produkált. Hamar beszívódott ès tènyleg hidratál,olyan puha utána a bőröm. Az illatát órák múlva is èrzem. Èn nagyon szeretem. Bár az illata miatt èn inkább tèlen használnám, de így sem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

silence

2019. március 4.

Őszintén szólva nem igazán rajongok a Dove cuccokért, de ez a testápoló nagyon szuper!
Ajándékba kaptam, gondoltam, elhasználom és pozitívan csalódtam.
Nagyon kellemes az állaga, könnyű eloszlatni, aránylag gyorsan be is szívja a bőröm. Kellemes tisztaság-illatú, nem érzem rajta azt a kellemetlen illatot, amit másik Dove termékekben (testápolókban és tusfürdőkben) korábban éreztem.
Extra száraz bőröm van, de ez kiválóan hidratál, pihe-puha lesz tőle a bőröm.
Tőlem megérdemli az 5-öst!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

Ajándékba kaptam, gondoltam, elhasználom és pozitívan csalódtam.
Extra száraz bőröm van, de ez kiválóan hidratál, pihe-puha lesz tőle a bőröm.
Tőlem megérdemli az 5-öst!

szanii

2018. november 10.

Fürdés után szoktam használni. Nehezen szívódik be, sokat kell vele várni. Így ősszel elég jól hidratál, nincs kiszáradva a bőröm. Kuponnal vettem meg (Glamour-napok). Ha elfogy, már kinéztem egy másik testápolót, szóval újra nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

snowyfairy

2018. október 7.

Csomagban kaptam a tusfürdővel együtt. Hát őszintén nem igazán hidratál. A bőr felületét bevonja ezzel a ragacsos réteggel, amit reggel is érzek. A kellemes, nem tolakodó illatán kívűl nem igen használható. Parfümöt eleve használok mindennap, így nem tudom ez a termék valójában mire szolgál, ha már testápolóként nem funkcionál?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Debreczeni

2018. augusztus 18.

Nem is tudom hol kezdjem.
Nem akarok leszólni senkit aki dove-ot használ, de annyira utálom az egész márkát, hogy kivonnám a forgalomból legszívesebben.
Eleve nem volt soha semilyen termék szimpatikus, ez sem. Fárasztó strandolás után a rokonoknál ez volt a kezem ügyében, gondoltam bekenem magam. Hát... :fénylik mintha testépítő versenyre mennék és csillogok, bűzlik, mintha parfüm esett volna bele és csíp is emiatt. Csúszik, és ragad egyben. Ilyen szarul összerakott termék, komolyan csak nevetek. Szörnyű és nevetséges kategória. Az inecto testápolóját használom, ami nem drágább ettől, de fényévekkel jobb.
Többet is próbáltam ezért egyöntetűen mondom, hogy továbbra is bojkottálom ezt a márkát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Nem is tudom hol kezdjem.

Szotymoty

2018. augusztus 16.

Sziasztok! Jó kis krém, de ar érték arányban azért a cien termékek jobbak. Plusz az összetevői sem annyira hude bőrbarátak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Antioxidánsok: BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid, Potassium Lactate, Urea, Collagen Amino Acids
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.