Dove

Ár:   899 Ft és 1200 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   225 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2024. május 17.

Ár:   899 Ft és 1200 Ft
Kiszerelés:   225 ml és 400 ml
Kategória:   Tusfürdők

A krémtusfürdő azonnal segít hidratálttá, ragyogóvá és puhává varázsolni a bőrt. A természetes eredetű összetevőket tartalmazó krémtusfürdő segít puhává és simává varázsolni a száraz és fakó bőrt már az első zuhanyzás alkalmával. Bőrgyógyászatilag tesztelt krémtusfürdő, minden bőrtípusra alkalmas.

vivcs1

2024. április 23.

Az állag okés, jól habzik hozza az átlag Dove szintjét. Az illata, na az kegyetlen. (Nekem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 23.

Viktoria_fks

2024. április 12.

Jajj istenem, mennyei illata van! Imádom a mangós illatokat, ez pedig nagyon hozza. És sokáig érezhető a bőrön. Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 12.

emagdi

2023. október 19.

Nagyon szoktam szeretni a Dove tusfürdőit, azért vettem ezt is. Viszont ez a fajta valamiért nagyon szárítja a bőröm. Egyébként kellemes az állaga, jó az illata, szóval egyébként rendben lenne, csak muszáj utána egyből testápolózni, mert húzódik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. október 19.

AnnaAnyaralu

2023. augusztus 29.

Én szerte a Dove tusfurdoket, főleg az érzékeny ekcémás bőröm miatt. Nem viszketek tőlük. Ez a termék viszont nagyon nem vált be, az illata borzasztó és az állaga fura. Olajos hatása van a bőrömön és mosható akárhogy 10 perc után is úgy érzem még maradt rajtam belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 29.

Lina14

2023. július 26.

Először baracknak hittem, de nincs messze attól sem. Hidratáló érzete van, nem szárít és jól habzik -tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 26.

Lettike77

2023. július 19.

Nagyon jó illata van. Nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 19.

Nagyon jó illata van. Nem szárította a bőrömet.

Irudi

2023. június 29.

Nagyon szeretek mindent, ami mangós, úgyhogy be is szereztem ezt a tusfürdőt.

Jól habzik, nem szárít, minden okés vele - az illatát kivéve.
A flakonból megszagolva teljesen rendben volt a mangós illat, viszont fürdés után valami eszméletlen büdös vagyok tőle. A saját szagomat nem bírom elviselni.

Persze, mindenki bőrén másképp viselkednek ezek az illatanyagok, de én még ilyet nem tapasztaltam, hogy ennyire elüssön a bőröm illata attól, amit a flakonból érezni.

Szerintem kézmosó szappanként fogja végezni nálunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 29.

Nagyon szeretek mindent, ami mangós, úgyhogy be is szereztem ezt a tusfürdőt.

Jól habzik, nem szárít, minden okés vele - az illatát kivéve.

Szerintem kézmosó szappanként fogja végezni nálunk.

angyalka1225

2023. április 14.

Nagyon ritka, hogy nekem ne jöjjön be bármi, ami mangós, viszont ezt agyoncsapja a mandula kissé fanyar, avíttas szaga. Arra emlékeztet, ami miatt nem bírom a mandulás, zabtejes stb. italokat se. Az üzletben szaglászva még tetszett, akkor a mangó dominált, de zuhanyzásnál már kevésbé. Ha mangós tusfürdő, maradok a TBS-nál. Nagy kár, hogy ez kevésbé tetszik, mert egy nagy kiszerelésű másik tusfürdő mellé vettem, mivel annak se tetszik a szaga, gondoltam, váltogatom.. Hát most két nem jót váltogathatok. :D Még jó, hogy ebből kisebb kiszerelés is van. Amúgy állagra jó, de ilyen téren nem nagyon szoktam osztályozni a tusikat: vagy "nyikorgós" vagy nem. Annyira extra érzést nem ad a tusolás egyikkel se, hogy csillagot érjen vagy vonjak le a hiánya miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 14.

inspiredina

2023. február 20.

Évek óta Dove tusfürdőt használok, kedvencem. Minden ami mangó illatú, kedvencem. Dove tusfürdő mangó illatban - nagyon jó kombináció. Tényleg kitart az illata nem csak a fürdés erejéig. Valószínűleg visszatérek az eredeti Dove tusfürdőhöz, de ez jól esett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 20.

gomoripetra

2022. október 8.

Szeretem a márka tusfürdőit, mert testesek és sokáig kitartanak. Itt sem volt a minőséggel problémám, szerettem vele fürdőzni. Kellően habzott és isteni finom, tartós illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 8.

Lauric Acid ti I eu 4 1

A kókuszolajban és az olajpálma magjának olajában is megtalálható zsírsav. Antibakteriális hatást tulajdonítanak neki. Megtalálható még a tehén- és kecsketejben, valamint az anyatejben is. Tanulmányok szerint hasznos összetevő lehet a pattanások kezelésében.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Nyolc szénatomból álló zsírsav, mely természetes módon megtalálható több emlős állat tejében, valamint kisebb mennyiségben az kókusz olajban és a pálma olajban.A CosIng besorolása szerint az összetevő tisztító, emulgeáló, felület aktív anyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) funkciót tölt be a kozmetikumokban.