Dove

Ár:   709 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: kismadár, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 22.

Kategória:   Kézkrémek

• Táplálja a bőrt és antibakteriális összetevőt tartalmaz
  • Hidratál
  • Segít puhává tenni a bőrt
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

MCherie

2022. április 4.

Lassan szívódik be, szinte vizes az egész. Az illata sem kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 4.

Lassan szívódik be, szinte vizes az egész. Az illata sem kellemes.

Jazminn

2022. március 30.

Én teljes mértékben elégedett vagyok vele. Kellően hidratál és még a nap végén is puhának érzem a kezemet. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 30.

Miraru

2022. február 23.

Életem legrosszabb kézkrémje.. semmit nem hidratál mèg szárazabb lett azóta a kezem . Ez tènyleg pénzkidobás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 23.

Cseresznye1006

2021. december 6.

Ami a legrosszabb: az az illata (persze ízlés dolga) De mindenképpen nagyon erős...
Állaga könnyebb, jól elkenhető, miután beszívódott kellemes érzet. De semeddig se tart, nagyon hamar újból száraznak érzem a kezem.
Biztosan nem veszem újra, az sem biztos, hogy elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 6.

Biztosan nem veszem újra, az sem biztos, hogy elhasználom.

Misa

2021. november 4.

Ajándékba kaptam, alkalmanként használom. Nem lett a kedvencem, sőt. Ahogy előttem is írták, egyáltalán nem hidratálja a kezemet, pontosan ugyanolyan száraz, vagy még szárazabb utána, mint előtte. Az illata ízlés kérdése, nekem nem jön be különösebben, de nem is zavaró. Fura, hogy amíg be nem szívódik, addig nagyon-nagyon ragad, miután beszívódott, azután viszont nagyon kellemes, bársonyos, nem ragadós érzetet hagy maga után. Az első kézmosással azonnal lejön. Nem tudom, hogy antibakteriális hatása van-e, az összetevők között nem tudtam rájönni, melyik szolgálja ezt a célt. Összességében nem jött be, megvenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

lilaszilva

2021. október 19.

Borzasztó. Megörököltem valakitől, akinek nem jött be, gondoltam mi baja lehet. Hát van. Ragad, büdös és nem hidratál. Ezt "jól" összehozták..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 19.

Jelizz

2021. augusztus 19.

Ez tenyleg szornyu.... :( Az illata jo meg hamar be is szarad de, semmit se hidratal csak hagy egy furcsa ragados erzest . Nemertem, szerintem ez egy kezfertotlenito egyben kezkrem akart lenni de nem sikerult.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

macita

2021. augusztus 18.

Sajnos tényleg nagyon rossz, szárít és furcsa szaga lesz a kézen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Sajnos tényleg nagyon rossz, szárít és furcsa szaga lesz a kézen.

kitti1313

2021. március 23.

A Dove termekek egyik legrosszabbja. Szarit, ha kenem a kezem vele van olyan 20-30mp mikor ugy erzem ragasztoba nyultam.. borzaszto es penzkidobas.. szerintem senki ne vegyen ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

sziszoka

2021. március 3.

Ez az első kézkrémem,ami szárít...Az elgondolás nem rossz,hogy antibakteriális kézkrém,de ez valami borzalom.Használat után pikk-pakk beszívódik,de csak fehérre száradt feszülő bőrt hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol