Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bogcsika, Módosítva: 2012. szeptember 1.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

sal

2014. szeptember 1.

Pár éve használtam,valamihez adták ajándékba,magamtól nem vettem volna meg. Nagyon kellemes krém illata van. Könnyen kenhető,a hidratálása átlagos viszont fehér lesz tőle az ember szája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

KrisztiP

2014. augusztus 14.

Imádom!!! Nagyon jól hidratálja az ajkam, régebben bevásároltam belőle jó néhány darabot,és szinte csak ezt használom ha ajakápolóról van szó. Finom illata is van nem utolsó sorban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

szab0brigi

2013. április 1.

Nagyon rossz. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Nagyon rossz. :(

Nefertiti

2012. november 1.

Mar vagy 2 eve vettem, meg mindig van belole. Kremes, konnyen kenheto, Dove krem illatu, es enyhen feher nyomott hagyo ajakapolo! Az illatat imadom, de nem a szamon, olyan mintha Dove tegelyes kremet nyaltam volna :P csak itthol hasznaltam mert feher nyomott hagy az ajkakon es a hidratalasa sem az igazi!
(az enyemnek meg mas a csomagolasa, kis kup szeru )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

(az enyemnek meg mas a csomagolasa, kis kup szeru )

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.