Dove

Ár:   729 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: olvaso, Módosítva: 2018. július 25.

Kategória:   Tusfürdők

A Dove Cashmere Smooth krémtusfürdő segít puhábbá és simábbá tenni a bőrt.

NovErke

2019. február 7.

Nem szeretném jobban lepontozni, de az illata annyira kellemetlen számomra, hogy sosem venném meg, bármennyire jó minőségű is egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

boszimail

2018. július 25.

Szuper illata van, zuhanyzás után nagyon kellemes puha a bőröm tőle. Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

olvaso

2018. július 22.

Évek óta nem vettem Dove tusfürdőt, mert általában túl sűrűnek találtam az állagukat és ezt kevésbé szeretem. Ma viszont a drogériában láttam, hogy le vannak árazva és hirtelen felindulásból választottam ezt a kasmír illatú krémtusfürdőt. Ott nagyon finomnak tűnt az illata, alig vártam, hogy kipróbáljam este és sajnos nyugodtan mondhatom, hogy még az életben nem volt ilyen kellemetlen illatú tusfürdőm. Annak, aki szereti ezt az illatvilágot biztosan tetszik majd, mert nagyon intenzív illata van és két órával később - sajnos - még mindig érzem a bőrömön. Azóta picit viszket is néhol a bőröm. Elég csalódott vagyok, ezt biztosan nem fogom elhasználni, ráadásul vettem belőle még kettőt a két nagynénémnek és azokat sem fogom nekik odaadni. Tehát ez a teljes pénzkidobás kategória. Megfogalmazódott bennem az utóbbi idők tapasztalatai alapján, hogy talán tusfürdőben is át kellene térni a nagyobb tisztaságú termékekre, bár folyamatosan vannak erre törekvéseim, néha elcsábulok és lehet, hogy nem érdemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Soybean Oil, Butylene Glycol