Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missmomsen, Módosítva: 2013. május 11.

Kategória:   Samponok

Csökkentett szulfát tartalmának köszönhetően a Dove Colour Radiance Sampon gyengéden tisztítja és kondicionálja haját. Segít védeni a festett haját a jövőbeli károsodásoktól.

Elkofen

2016. június 27.

Az illata kellemes, teljesen átlagos. Jól habzik és szerintem megfelelően tisztít, átlagos ütemben fogy. Extra színvédelmet nem vettem észre. Borzasztóan kedvező áron jutottam hozzá (400 Ft), így gondoltam kipróbálom.
Nem viszketett tőle a fejbőröm és szép selymes lett a hajam a mosás után. Valószínűleg nem fogom újra venni, mert valami táplálóbb, de ugyanakkor szilikonmentes sampont keresek. Ez pedig nem az.
Az én hajamat amúgy nem zsírosította látványosan. Legalábbis nem vettem észre, hogy gyorsabban zsírosodna, vagy elnehezülne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

Lanie

2013. augusztus 14.

Úgy látszik tényleg nagyon különböző hajtípusok vannak, mert amennyire a többieknek nem jött be, annyira tetszik nekem. Direkt odafigyeltem az erőteljes öblítésre hogy véletlenül se zsírosítsa feleslegesen a hajamat és azt hiszem bevált. Selymes, a száraz részek puhák, a hajgumi majdnem kicsúszik a hajamból. Nekem teljességgel jól tisztított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Sophie92

2013. június 29.

Színvédelmet nem tapasztaltam, amikor mostam a hajam szinte sose éreztem tisztának 2-3x-i mosásnál sem. Gyorsan fogy, jól habzik, de nekem is borzasztóan zsírosította a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

kissbarbara1990

2013. május 12.

Elhasználtam 1 flakonnal belőle, a balzsamjából és a pakolásából is. Elég is volt. Az illata megszokott és imádott Dove-os. Nagyon jól habzik és alaposan tisztít. Különösebb védelmet nem tapasztaltam. 5-6 hetente festem, heti 2x szárítom és minden nap vasalom a hajam. Se jobban, se kevésbé nem hullik/nem törik a hajam. Árban teljesen elfogadható. De amiért nem fogom újravásárolni őket: Gyorsabban zsírosodott tőle a hajam és elég gyorsan le is lapult. Rettentően viszketett tőle a fejbőröm már a mosás utáni nap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Dimethiconol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.