Dove

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vilvia, Módosítva: 2011. július 16.

Kategória:   Tusfürdők

senskin

2017. július 4.

Nagyon szeretem, a boromet ápolja. Nem irritálja, mert szinte semmit nem bir a borom. Illata finom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

Ennie86

2016. augusztus 18.

Legújabb dove szerelem! :) Nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Legújabb dove szerelem! :) Nagyon finom az illata.

rb09

2015. január 16.

Legjobb tusfürdő, az illata mesés ami egyébként egy Kenzo parfümre hasonlít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Legjobb tusfürdő, az illata mesés ami egyébként egy Kenzo parfümre hasonlít.

zdoreebaba

2013. augusztus 24.

Imádtam ezt a tusit, legfőképp azért, mert Bécsből kaptam és még Magyarországon ilyet nem láttam. Kellemes illata van, ami leginkább a karamellás olajhoz hasonlít, egy kicsi keleti beütéssel. Jól habzik, nem szárít, nagyon gyengéd a bőrhöz, és még tartósnak is mondható. Remek termék! Az áráról nem tudok nyilatkozni, mert fent említettem, hogy ajándékba kaptam, gondolom hasonló, mint a többi Dove tusfürdőé. Elnyerte a tetszésemet... biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

annablack

2013. január 2.

Jó az illata (hosszan tart fürdés után is), az állaga is jó, nem szárítja a bőrt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Krikri

2011. november 18.

Imádom az illatát, az állagát. Nagyon jól hidratálja a bőrömet, mint az összes Dove tusfürdő. Viszont az összetevők láttán sokkot kaptam. Azt hiszem a jelenlegi az utolsó flakonom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 18.

stella06

2011. augusztus 19.

Nekem sajnos nem jött be. Kétségtelen, hogy nem szárít, viszont furcsa, nyálkás érzetet hagy maga után, ráadásul számomra az illata is émelygős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

bbertie

2011. augusztus 17.

Imádnivaló az illata, nem tudok vele betelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 17.

Imádnivaló az illata, nem tudok vele betelni.

vilvia

2011. július 5.

Nagyon kellemes az illata. Sokadszorra beleestem abba a hibába, hogy illat alapján választottam tusfürdőt és nem néztem miből tevődik össze. Most is elhibáztam. Tusoláskor simává válik a bőröm, de később száraz lesz. Nekem már ezek a tusfürdők nem jönnek be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 5.

Antioxidánsok: BHT

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, tisztító és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.