Dove

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. szeptember 22.

Kategória:   Szappanok

1/4 rész hidratáló krémmel és marokkói argánolajjal gyengéden tisztítja és ápolja a bőrt, puhává és selymessé téve azt, miközben megóvja a kiszáradástól.

mlexa

2020. június 23.

Ennek a Dove szappannak szeretem a legjobban az illatát! Egyébként azt hozza, amit a többi Dove szappan is. Hosszantartó illatot, szárítás és irritáció nélkül. Mivel én csak kézmosásra használom, így nálam nagyon hosszú ideig kitart. Kicsit mintha hidratálna is, valamint jól habzik. Ár-érték arányban nekem jók, szeretem őket!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Bubus06

2020. május 21.

Érdekes édes, kissé keserű illata van ami meglehetősen diszkrét, és jól habzik-krémesedik ahogy azt a Dove minőségtől megszokhattuk, de nem ez lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

blackrose

2018. december 16.

Szokásos Dove minősèg, egy rossz szavam nem lehet rá. Az illata azonban számomra nagyon fura volt. Nem tudom,hogy alapból ilyen illata van az argán olajnak vagy csak az èn orrom nem bírja. Elhasználtam, ápolásban nem hagy maga után semmi kivetnivalót, de az illata számomra nem volt olyan kellemes,mint amilyenre számítottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

angika73

2018. május 6.

Jól hidratál és az illata is kellemes,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 6.

Jól hidratál és az illata is kellemes,

Aquariusgirl

2017. december 3.

Én kedvelem, brutál erős illata van használatkor, de mivel a töménysége úgy sem marad meg, engem nem zavar. Tényleg nem szárít és nekem még a kezembe is passzol :-) Nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 3.

Helene

2017. szeptember 25.

Az illata nem teljesen ugyanolyan mint a rendes argánolajnak, így nem tetszik. Pár napja használom, de mind a két kezemen kijött 2 piros pötty. Tuti ez a ludas, mivel semmi mást nem újítottam. Így elhasználni sem fogom, megy a kukába. Teljes pénzkidobás volt. Nagy jóindulattal kap két csillagot, mivel azért nem szárította ki a kezemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

dalmuska

2017. április 28.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Nagyon szeretem a Dove szappanjait, de ez az egyetlen az, amit tényleg, tiszta szívből imádok. Eddig az original, illetve az uborkás szappant használtuk főként, de egy alkalommal megvettem ezt az argán olajos kis csodát, és azóta ezt használja az egész család. Egyáltalán nem szárít, sőt, jót tesz a száraz bőrömnek. Amíg lehet újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

tátombák

2017. január 24.

Használat közben nem érzem, hogy bármi lenne a kezemen, csak lemosásnál látom a fehérséget. Tesóm egyetlen észrevétele vele kapcsolatban az az, hogy nagyon szárít. Az illatát én sem szeretem, várom, hogy végre elfogyjon. De legalább tartós.
Amúgy a kedves Dove mutasson már nekem valakit, akinek a kezébe belepasszol ez a forma és normálisan tudja forgatni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

szilviakiralyno

2016. december 29.

A hatása nagyon jó, viszont kevésbé habzik mint más Dove szappanok, ennél fogva az én elégedettségérzetem nem teljes. Ettől eltekintve teljesen rendben van, a bőröm puha és ápolt lesz. Az illata egész jó, de van kellemesebb illatú Dove is. Ajánlom száraz bőrre, nekem extraérzékeny is, és bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

dorqaap

2016. december 20.

Rettentő büdös, nyanya parfüm szagú...és pont ezért nem veszem újra. Hatalmas kár érte, mert imádom a dove szappanokat, az argán olajat is, amiben csak lehet használom, de ezt így nem tudom elviselni. Fáj érte a szívem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol