Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. december 11.

Kategória:   Tusfürdők

Krémes, gyöngyházfényű, hipoallergén formula, az eddigi legnagyobb mennyiségű Nutrium Moisture összetevőkkel. Klinikailag tesztelt. Parabénmentes.

auberginecat

2017. március 17.

imádom a dove tusfürdőket, úgyhogy amikor megláttam, azonnal a kosaramban landolt, de kivételesen rosszul döntöttem. nem tetszik az illata, egyáltalán nem kellemes szerintem. az állaga rendben van, én pont azért szeretem a dove tusfürdőket, mert sűrűek és érzem, hogy jó hatással vannak a bőrömre, emellett az illatát is valamennyinek nagyon szeretem, úgyhogy ez csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Ancsibaba1993

2017. február 9.

Ajándékba kaptam a Nővéremtől,amiért nagyon hálás vagyok neki. Eddigi legjobb tusfürdőm. Imádom a tiszta illatát,az állagát,meg amit a bőrömmel tesz.. Hihetetlen... Odavagyok érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

danna113

2016. december 26.

Nekem az szokott lenni a bajom a hipoalergén feliratú tusfürdőkkel, hogy marhára szárítanak, viszont ez az egyetlen kivétel. Nem mondom, hogy nem szárít, de az átlag tusfürdőknél egy fokkal jobb. Az illatát imádom, tisztaságra emlékeztet, de ami a legjobb benne az az állaga. Szép kemény habot lehet belòle képezni (utálom a gél formájúakat, mert egyszerűen olyan, mintha nem tisztítana rendesen, ami persze nem igaz, de nem lesz tőle 'tisztaság' ėrzetem). Csak ajánlani tudom, de azért az érzėkeny bőrűek azért vigyázzanak vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Moncheechee

2015. április 24.

Ez az egyetlen tusfürdő, ami tényleg hidratál, és fürdés után nem viszket a bőröm Szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 24.

Oraculum

2014. március 8.

Imádom, habos, krémes, DE szárít és egyáltalán nem hipo-allergén, a kiszerelés nem gazdaságos és egy átverésért ez sok pénz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Mandel

2014. február 12.

Elégedett vagyok ezzel a tusfürdővel, szeretem az illatát és a krémes állagát is. Sajnos utána muszáj testápolót használnom, de még nem volt olyan tusfürdőm, ami után ne kellett volna....mondjuk igaz, hogy
nálunk elég kemény a csapvíz, ami plusz szárítja a bőrt.
Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 12.

nálunk elég kemény a csapvíz, ami plusz szárítja a bőrt.
Újra fogom venni.

szekelyszidonia

2014. február 2.

Nem tudom,hogy merték rá írni és ki engedélyezte ezt a borzalmat hypoallergénként árusítani??! Egyszer sajnos, még zsenge allergiás koromban én is ráugrottam,hátha. Azonnal jelentkeztek a kiütések és a viszketés. ..Pofátlanság! Pénzkidobás! Átverés! Hosszú távon senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

Adrienn88

2014. február 1.

Állaga miatt olyan mintha fürdés közben bekenném magam testápolóval annyira krémes.Kellemes érzés tényleg gyengéden kényeztet.:-)
Viszont szárítja a bőröm mintha szappannal fürödnék,kipróbálom a sima tusfürdőjét is hátha jobb lesz.Az illat nagyon tetszett ezért is próbálkozom még vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Földes Anett

2014. január 22.

Előszőr vettem ilyet pár hete- én elégedett vagyok vele, nagyon krémes az állaga, illata diszkrét, enyhe. Nem az a tipikus régi, hagyományos Dove illat, attól eltér. Jó krémes használat közben, igazából semmi bajom nincsen vele. Szivesen ujravenném, ugyanezt, csak egy más illatban is, hogy kipróbáljam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

Theresia

2013. november 5.

Már elég régen használtam (nem is értem, miért nem véleményeztem akkor :)), de arra emlékszem, hogy elég érdekes állaga volt, nekem mindig a mosakodókenőcs jutott róla eszembe. Illatra nem emlékszem, ha volt is, akkor minimális, hamar elillant. Nem rémlik, hogy szárította volna a bőrömet. Érdekes volt, elhasználtam, de nem vettem újra, nem hagyott bennem túl mély nyomot, és az összetevői se tetszenek. Összességében közepes nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

Antioxidánsok: BHT

Lauric Acid ti I eu 4 1