Dove

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 1.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Testápoló krém száraz bőrre omega olaj és Cell-Moisturisers™ kombinációjával.
Varázsolja bőrét ragyogóvá és bársonyosan puhává egy igazi spa élménnyel minden nap!

• A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, melynek kulcsfontosságú hidratáló komponenseit természetes magvakból préselt olajokból nyertük
  • Omega olaj tartalmával is biztosítja a magával ragadó, kényeztető spa élményt
  • A testápoló krém a bőrsejtek mélyén* fejti ki jótékony hatását, ennek eredménye az egyenletes, ragyogó és bársonyosan sima bőr – háromszoros kényeztetés a száraz bőrnek
  • Krémes vanília, lédús kókusz és pézsma illatjegyei keverednek a citrusok, gyömbér és alma finom aromájával, a frézia és a frangipáni kifinomult tónusai mellett
  • Gyorsan felszívódik
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

Ár: 3000 / csomag , Eladó: runixo
Állapot: új bontatlan az összes termék, Helyszín: Budapest, Fót, fizetés: megbeszélés szerint

nolanola

2018. december 18.

Nagyon tetszett a tégelyes kiszerelése (számomra a lehető legpraktikusabb, ha testápolóról van szó) és az illata is finom, de sajnos ennél több jót nem tudok róla elmondani - pedig nagyon szeretem a márka termékeit. Nem szívódik fel maradéktalanul és egy nap elteltével is érzem, hogy ragad a bőröm, emiatt a hidratáló hatásáról nem is tudok nyilatkozni... :( Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

viola99

2018. november 2.

Nekem rettentően bejött. Borzasztóan szenvedek minden évszakváltáskor az ekcémától, kiszárad és kisebesedik a kezem. Eleinte használtam ekcémára való krémet,de sose volt elég hatékony. Bőrgyógyász ajánlott egy patikai testápolót, amit használok is, viszont elég drága, és gondoltam kipróbálok egy olcsóbb alternatívát. Amikor kipróbáltam éppen egy jobb időszakban volt a kezem, emiatt is mertem új testápolót keresni és legnagyobb meglepetésemre használt. Tovább javult a bőröm állapota és kb egy fél éven keresztül használtam. Mindenképpen újra fogom venni, mivel a testre is nagyon jó, kellő hidratációt biztosít. Örülök, hogy felfedeztem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

incifinci28

2018. október 17.

engem egyől elvarázsolt! :) az illata nagyon finom és tartós, nagyon jól ápol, gyorsan beivódik és nekem abszolút nem hagy ragacsos érzetet, biztosan újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

LadySayuri

2018. január 14.

Az illata a megszokott kellemes Dove púderes illat, állagra kicsit testápoló tejre emlékeztet.
Lassabban szívódik be a bőrbe mint egy átlagos testápoló, de ennek a hosszantartó bőrápolás az oka, a következő fürdés alkalmával érezhető igazán, hogy a törölköző szinte csúszik a bőrön. Krémezés után közvetlenül ruhába bújni nem javaslom, mert még kicsit ragadós érzetet hagy, de ez hamar elmúlik. Szépen ápolja a kiszáradt bőrt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

ddorcsii

2017. november 14.

Még nyáron vettem, akkor imádtam az illatát és a hidratálóképességét is. Tegnap este elővettem és talán megromlott? Semmi illat, és picit az állaga is olyan áttetsző lett és enyhén sárgás. Na de ez a kisebb probléma lenne, mert bekentem magam vele este és még most is ragadok :D Kicsit értetlenül állok a dolog előtt, elképzelhető hogy az ilyen nem légmentesen zárt testápolóknak ilyen hamar elillan a szavatossága? hm kár....neutrogena forever!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

FrostJaina

2017. október 28.

A vége felé kidobtam. Esti felkenes után még reggel is ragacsos a lábam. Csomagolás nem valami higiénikus, illata jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Doria09

2017. augusztus 9.

Nehezen veszem rá magam arra, hogy testápolót használjak, viszont mostanában ezt a krémet használom a lábaimon borotválás után. Könnyen felvihető, kellemes érzés a bőrömön, viszonylag gyorsan be is szívódik, és nekem nem ragacsos utána. A kiszerelése nem a legpraktikusabb, de különösebb bajom nincs vele. Azt hiszem dm boxban volt, viszont teljes áron nem hiszem, hogy megvenném, így is rengeteg testápoló várakozik a polcomon :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Lilium

2017. június 13.

Lágy és könnyen kenhető krém, ami pont jól hidratál. Az illata tiszta nyár, mintha most jöttem volna föl a tengerpartról, a spa élmény tehát megvan. Az egyetlen problémám vele, hogy ragacsos, ami ebben a melegben nagyon is zavaró..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Pantene

2017. március 27.

Nagyon jó az illata, bár én főként kézkrémnek használom esténként. A száraz kezeimet nagyon szépen rendbe teszi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Feketebarbi

2017. március 14.

Szuper sūrū, tápláló, jó az illata. A tégelyes kiszerelés és az ára miatt nem adtam 5*ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.