Best of Beauty 2019

Dove

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 10.

Kategória:   Testápolók

Segíts visszanyerni bőröd rugalmasságát az Uplifted⁺ masszírozó görgős testápolóval, amely mélyen hidratál már az első használattól, hogy bőröd feszesebb legyen.

mykiki

2018. november 26.

Nekem bevált a krém - a már meglévő striáimra kentem, és egyértelműen feszesebb lett ott a bőr, meg nem is alakult ki több stria.
A görgőfejes megoldás nagyon kényelmes, viszont nagyon erősen kell nyomni, ha már kevés van a flakonban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Babakalacs

2018. augusztus 9.

500 Ft-ért vettem leárazva, annyit megért.
Nem valami nagy adag, és feszesítő hatást sem nagyon tapasztaltam, legfeljebb minimálisát. A görgős megoldás tetszik, jól elszórakozok vele, csak ne forogna el állandóan mikor belejövök a "feszesítésbe". Teljes áron biztosan nem venném meg azt nem éri meg, de ha elfogy és még látom leárazva lehet megint megveszem.
Már csak azt akarom kitalálni hogyan tudom kíméletesen szétkapni, hogy miután kifogyott már krémeket töltsek a szupi kis görgők mögé. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

500 Ft-ért vettem leárazva, annyit megért.

szanett8901

2018. július 24.

Leakciózva vettem a terméket (kb 200 Ft volt), egyébként nem vennék ilyet.
Tök jó megoldás, hogy nem kell összekrémezni a kezemet, szerintem megtartom a görgőfej miatt és a jövőben más krémeket is így viszek fel a testemre.
Az illata egyébként frissítő, hatását nem tapasztaltam. Ettől függetlenül jár a 4pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Leakciózva vettem a terméket (kb 200 Ft volt), egyébként nem vennék ilyet.

AyaDid

2018. július 11.

A testápolóval elégedett vagyok. Először csalódást okozott, mert ragacsos-vizes állagú, inkább szérum, mint testápoló. Viszont egész napra puhává és simává varázsolja a bőrt, tehát a feszesítő hatás tényleg megvan. Hidratalás szempontjából átlagos. A kiszerelés nem tetszik; lehet, hogy cool ez a görgős flakon, de menet közben néha nehezen jön ki a cucc, és annyira azért nem nyújt egy extra masszírozó élményt. Inkább árulnák normál flakonban! 100 ml ráadásul az egész, így csak leárazva éri meg. Úgy viszont nekem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Andrea1992

2018. július 5.

Leárazva jutottam hozzá a DM-ben. nagyon jó kis krém. plusz pont a görgős részének , mert nem krémezem össze a kezem, bár néha nehezen indul meg a krém. Az illata is szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Vendy254

2018. június 18.

Tetszik az illata, de sajnos nem ér semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Tetszik az illata, de sajnos nem ér semmit.

csill87

2018. június 17.

Kicsit mérges vagyok most magamra. 500ft ra volt leárazva a Dmben, és nekem még soha nem volt ilyen görgős kiszerelésű krémem, gondoltam legalább most kipróbálom.Ráadásul mostanában több Dove termékkel is nagyon elégedett voltam, így utánaolvasás nélkül, azonnal megvettem. Egyébként a kiszerelés nagyon tetszik, kellemes vele masszírozgatni magam. Az összetevőlistát csak itt néztem meg, kíváncsi voltam, vajon milyen lesz a hosszútávó hatás, de az ugye nem lesz.... mármint az összetevőlistából kiderült számomra, hogy egy darab hatóanyag sincs ebben a termékben. Nem is értem. Úgyhogy ettől ne várjon az ember semmit. Víz glicerin, tartósítószer. ennyi. :(
Annak azért örülök, hogy a görgős fejet kipróbáltam :D Ez kap 2 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Annak azért örülök, hogy a görgős fejet kipróbáltam :D Ez kap 2 pontot.

Jelizz

2017. december 31.

kellemes az illata. En nagyon megorultem neki hogy masszirozos a feje, azt hittem majd hogy jo lesz. De nem!🙁 enyhen massziroz, nem adja meg azt az erzest, eleg vizes allagu a krem es ragad, es semmi hidratalas. sajnalom 100 ml es 3€

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

Adru91

2017. június 8.

Nagyon finom az illata. A görgős fej masszíroz és a krém felfrissíti a bőrömet. Nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

justagirlwithdreams

2017. május 30.

Együtt használtam a hozzá tartozó testápolóval és nagyon szerettem. Én éreztem a feszesítő hatását és a görgős megoldás is tetszett. Biztos hogy újra veszem, szuper termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!