Dove

Ár:   859 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 27.

Kategória:   Samponok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

6vilag

2022. január 16.

Kedvelem, jól tisztít, finom illata van. Balzsamként dove 1 minute-et használok utána. Nem viszket a fejbőröm utána, kellemesen habzik. Puha, illatos haj a végeredmény, mind a kettővel elégedett vagyok. Csak azzal nem, hogy már nem látom a boltok polcain. Annyira unom már, ha megszeretek valamit, akkor az sublimálni fog a kínálatból és újra kezdhetek próbálkozni valami mással. Ehhh, ez van. Mindenesetre ez jó (volt?).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 16.

b5bea

2021. augusztus 27.

Kiválóan tisztít, kellemes illata van, a hosszú hajamhoz sem kellett sok belőle. Már újra is vettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

tátombák

2021. április 22.

Nagyon jól habzik ez a sampon, elég belőle feleannyit használni, mint mondjuk egy drogériás sajátmárkásból. Kellemesen friss illata van, belengi a fürdőszobát és a hajban is sokáig megmarad. A hajam selymes lesz tőle, egyáltalán nem szárítja. Kiárusításon vettem féláron, így főleg nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

NovaWinter

2021. április 22.

Imádom az illatát, szép fényes tőle a hajam, nekem sajnos nem tolta ki a hajmosást, de az olyan sampon számomra ritka is, így ezért nem vonok le pontot. Összességében szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

vela.natalia

2021. április 11.

Én szeretem, mert nagyon jól tisztítja a fejbőrön. Viszont egy balzsam el kell mellé, mert kicsit szárítja a hajvégeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

Mantra

2020. október 1.

Nekem bejött, mert a gyorsan zsírosodó hajamat szépen megtisztítja és egy nappal kitolta a hajmosást is. Jól habzik, nem is kell sok belőle. Kellemes illatú, géles állagú. Balzsamot mindig használok. A hajam nem lápul le, jó a volumene.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 1.

tammancs

2020. augusztus 26.

Kellemes, friss illata van. Jól tisztít, de nem irritálja a fejbőröm, nem szárítja a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

nreka

2020. július 27.

Szerettem. Még régebben kaptam egy beauty boyban és most fogyott el az előző samponom, úgyhogy ideje volt kinyitni. Kellemesen illatú, jól habzik és puha lett tőle a hajam. Egy időben nem is használtam mellette balzsamot, csak olajat és így is kellemes tapintású a hajam. Nem zsirosodott jobban a hajam tőle mint általában. Jobban szeretem a "mindenmentes" samponokat, de ha azok valamiért nem elérhetőek, akkor egy jó alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

umarti

2020. június 24.

Nagyon szeretem a Dove samponokat, balzsamokat.
Nagyon enyhe, kellemes illata van, zöld géles állaga. Szépen tisztítja a hajat és a fejbőrt is. Vékonyszálú hajúak óvatosan, mert puhítja a szálakat, erős szálúaknak viszont nagy segítség!
Fényes, tiszta, puha haj a végeredmény. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 24.

Nagyon szeretem a Dove samponokat, balzsamokat.
Fényes, tiszta, puha haj a végeredmény. :)

rekaaamolnar

2020. június 16.

Az illata nagyon jó és puha a hajam tőle, bár balzsammal együtt használom. Eddig tetszik😁💗

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Trehalose, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Citric Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Színezék. Lilás piros.