Dove

Ár:   859 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 27.

Kategória:   Samponok

• Rizstejjel
  • Matcha teával
  • Gyengéden tisztítja a hajat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

tátombák

2021. április 22.

Nagyon jól habzik ez a sampon, elég belőle feleannyit használni, mint mondjuk egy drogériás sajátmárkásból. Kellemesen friss illata van, belengi a fürdőszobát és a hajban is sokáig megmarad. A hajam selymes lesz tőle, egyáltalán nem szárítja. Kiárusításon vettem féláron, így főleg nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

NovaWinter

2021. április 22.

Imádom az illatát, szép fényes tőle a hajam, nekem sajnos nem tolta ki a hajmosást, de az olyan sampon számomra ritka is, így ezért nem vonok le pontot. Összességében szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

vela.natalia

2021. április 11.

Én szeretem, mert nagyon jól tisztítja a fejbőrön. Viszont egy balzsam el kell mellé, mert kicsit szárítja a hajvégeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

Mantra

2020. október 1.

Nekem bejött, mert a gyorsan zsírosodó hajamat szépen megtisztítja és egy nappal kitolta a hajmosást is. Jól habzik, nem is kell sok belőle. Kellemes illatú, géles állagú. Balzsamot mindig használok. A hajam nem lápul le, jó a volumene.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 1.

tammancs

2020. augusztus 26.

Kellemes, friss illata van. Jól tisztít, de nem irritálja a fejbőröm, nem szárítja a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

nreka

2020. július 27.

Szerettem. Még régebben kaptam egy beauty boyban és most fogyott el az előző samponom, úgyhogy ideje volt kinyitni. Kellemesen illatú, jól habzik és puha lett tőle a hajam. Egy időben nem is használtam mellette balzsamot, csak olajat és így is kellemes tapintású a hajam. Nem zsirosodott jobban a hajam tőle mint általában. Jobban szeretem a "mindenmentes" samponokat, de ha azok valamiért nem elérhetőek, akkor egy jó alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

umarti

2020. június 24.

Nagyon szeretem a Dove samponokat, balzsamokat.
Nagyon enyhe, kellemes illata van, zöld géles állaga. Szépen tisztítja a hajat és a fejbőrt is. Vékonyszálú hajúak óvatosan, mert puhítja a szálakat, erős szálúaknak viszont nagy segítség!
Fényes, tiszta, puha haj a végeredmény. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Nagyon szeretem a Dove samponokat, balzsamokat.
Fényes, tiszta, puha haj a végeredmény. :)

rekaaamolnar

Korcsoport: < 18
2020. június 16.

Az illata nagyon jó és puha a hajam tőle, bár balzsammal együtt használom. Eddig tetszik😁💗

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 16.

valkayszaszi

2020. május 11.

valami extra akcióval kb 400 forintért jutottam hozzá a karanténmizéria előtt, és kb azóta használtuk ketten, tegnap fogyott el. teljesen jó volt ennyiért, de nem hiszem, hogy újraveszem, mert amint elfogy az utolsó flakonos sampon is szeretnék teljesen átváltani a szilárdsamponokra környezetvédelmi okokból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

bernadettu

2019. december 28.

Egy ideje kívánság listán volt nálam, kb a fél flakont elhasználtam már.
Az illata isteni finom matcha teás de különösebben nem vettem észre hogy szebb lenne a hajam, ugyanúgy kétnaponta kell mosnom, kifejezetten igényli utána a hajam a balzsamot.
Egynek jó de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Egy ideje kívánság listán volt nálam, kb a fél flakont elhasználtam már.
Egynek jó de nem venném újra.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Trehalose, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Citric Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Színezék. Lilás piros.