Dove

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. február 23.

Kategória:   Tusfürdők

Gyengéden tisztítja a bőrt és selymes érzetet hagy.

naiva

2018. december 16.

Szerettem volna kipróbálni valamilyen tusoló habot, de a legtöbben hajtógáz van, amit én évekkel ezelőtt száműztem a háztartásomból - leszámítva azt az egy darab hajlakkot, ami hamarabb fog rám romlani, mint elfogyni.
Amikor akciós volt, haza is hoztam és nagyon megszerettem. Számomra elképesztően jó illata van, ami fürdés után még érződik a bőrön, rengeteg szép emléket idézve bennem.
Hiába csak 200 ml, elképesztően sokáig tartott egy sima tusfürdőhöz képest, de ami a legjobb: a flakon remekül működik más tusfürdőkkel is!
Ha rákaptatok a habos tusolásra, ne dobjátok ki miután kiürült, mind baleás, mind isanás tusfürdővel remekül működik. Nem csak szuper kellemes érzés, de még gazdaságos is, ugyanis egy flakonból kétszer is fel lehet tölteni. Ki kell kisérletezni a hígítást, de majdnem fele-fele aránnyal hibátlanul működik.
És miután a márka elkötelezte magát a CF mellett, már lelkiismeret-furdalás nélkül is újra fogom venni, hogy nosztalgiázhassak és visszahozzon egy darabot egy elveszített, nagyon közeli szerettemből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Viki77

2018. július 10.

Akciósan, 450 ft-ért találtam rá. Nagyon örülök, hogy megvettem, azóta ezt használom. Kellemes az illata, néha kicsit folyósnak érzem, de ha felrázom a flakont, megint jó lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

Ennie86

2018. június 23.

Kemény 600 ft-ért csaptam le rá. :) Egyébként is szeretem a dove termékeket, szóval nem volt kérdés, hogy jön e velem haza. Az illata klasszikus dove. Nem borotvahab szerű a habja, hanem inkább puha és jól eldolgozható. :) Nem szárít és az én bőröm nagyon szereti. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

beauté

2018. április 21.

Nagyon szeretem az olyan kiszerelésű termékeket, amit nem szagolgatnak meg előttem a boltban, tehát valamilyen módon le van zárva. Az ilyenekre vadászok mindig. :) Ezért vettem meg ezt is. Nagyon kellemes, szokásos Dove illat, ami nem szárít. Tetszik a pumpás kiszerelése és a habos állaga. Biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Morci

2018. január 12.

Amikor bejött a habtusfürdő-őrület, én is áldozatul estem, több márka termékét végigpróbáltam. Megmondom őszintén, nem rajongok a Dove termékekért, így ez maradt utoljára. És legnagyobb meglepetésemre ő győzött. Az illata kellemes, nem tolakodó, olyan igazi tisztaság illat, ami elég tartós is. A habja nem túl kemény, ezért pontosabban adagolható, könnyebb eloszlatni a bőrön. A tisztító hatását megfelelőnek érzem, ráadásul érezhetően hidratál is. Mostanában a legtöbbször ez után nyúlok esténként, pedig van pár flakon a kád szélén. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

ilsdia

2017. október 11.

Egy ideje nagyon rákattantam a hab állagú tusfürdőkre (más márkákat használok), viszont régebben csak Dove tusfürdőt használtam, így nagyon megörültem ennek a tusfürdőnek, amikor megláttam. Sajnos ez nem tartott sokáig, pedig nagyon szerettem volna szeretni:(
Nem kemény a habja, nekem egyszerűen nem elég, nagyon sokat kell belőle használni és nem is érzem annyira a tisztító hatását. A komfortérzetem sem teljes fürdés után, furcsa tőle a bőröm, és az illata (inkább már szaga) szerintem borzalmas..a pisztáciás van meg, de nem is értem, egyáltalán nem olyan mint a sima pisztáciás Dove, valami nagyon fura illata van mintha romlott lenne.. szerencsére nem sokáig érződik. Nem veszem újra az biztos, pedig a sima krémtusfürdő verziókat nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Kremcica

2017. szeptember 27.

Update:
Fél flakon elhasználása után már én sem rajongok érte. Puha a hab, elég sok is kell belőle. Ez még nem lenne akkora probléma, de komolyan nem érzem hogy tisztítaná a bőrömet, pedig nem izzasztó edzés után használom csak egy átlagos nap végén.

Végre a Dove is kijött tusolóhabbal, megláttam és jött is velem haza. Nekem tetszik, nem olyan kemény a habja mint a többi hasonló fürdőhabnak de nem folyik szét kinyomáskor. Az illata nem a Dove tusfürdőé inkább a Dove szappané, finom visszafogott illat. Szárítani nem szárít bár nem érzem hogy pluszban hidratálna és kiváltaná a testápolót. Dm-es akcióban került birtokomba, teljes áron 1200 Ft-ért nem venném meg, annyit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Update:

babyface

2017. szeptember 27.

drága és a nivea hasonló termékéhez képest harmatgyenge... :( a habja túl puha, folyós nem kemény masszív mint a niveánál ebből kifolyólag sokat kell nyomkodni belőle mire kinyerjük a megfelelő mennyiségű habot. hab állagú tusikat csak gyors reggeli zuhanyhoz szoktam használni vagy ha már este hulla fáradt vagyok és nincs se kedvem se időm a szokásos esti testápolási rutinhoz. nekem az illata is picit csalódás, sokkal 'dove-osabbra' számítottam. egyedül a hidratáló hatásával vagyok elégedett, mert testápoló nélkül is pihe puha a bőröm tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Gittab88

2017. szeptember 23.

DM-ben gyakran van rá 25%-os kupon, így beruháztam egyre.
Elég gyorsan fogy, az én bőrömet egy picit szárítja is.
Egy húzós, izzadós nap után biztosan nem ehhez fogok nyúlni, de egy semmit tevős nap végén megfelelőnek bizonyul.
Az illata kellemes, tipikus Dove illat, a pumpás megoldást praktikusnak találom.
Adnék 4 csillagot, de sajnos sehogy sem jár neki, összességében roppant drága és nem túl hatékony.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

DM-ben gyakran van rá 25%-os kupon, így beruháztam egyre.
Elég gyorsan fogy, az én bőrömet egy picit szárítja is.

AyaDid

2017. szeptember 1.

Borzalmasan túlárazott termék. 50%-os kuponnal megérte, de nem venném újra. Még azt sem mondanám, hogy jobb, mint a klasszikus Dove tusfürdők, holott dupla annyiba kerül(!). Nagyon puha a hab, ami kijön, emiatt jó párszor rá kell nyomnom, hogy elég legyen. Alapvetően persze pazarló vagyok a tusfürdőkkel, de tényleg úgy érzem, hogy 1-2 nyomás semmire nem elég. Kicsit mintha szárítaná is a bőröm. Az illata jó, ez mindenképp pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Hidratálók: Glycerin, PEG-4, Propylene Glycol

Forrás: ITT