Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbel, Módosítva: 2011. szeptember 11.

Kategória:   Dezodorok

HarmatosHajnal

2019. augusztus 16.

Nagyon kellemes, friss, igazi citrusos - nem légfrissítőre emlékeztető az illata ,mint sok citrusos testpermetnek, dezodornak - nekem az izzadásgátlása is tökéletes.Nem hagy nyomot a ruhán, nem irritálta a bőröm.Újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

keserutimi

2019. július 13.

Egyik legjobb illatú Dove dezodor! Mindig nyáron használom, kicsit nosztalgikus is, mivel a Balatonos strandolásokra emlékeztet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2019. május 14.

Szuper illata van, mint a legtöbb Dove dezodor teszi a dolgát, nap végére sem lesz kellemetlen illatom és nem bántja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 14.

browning

2019. március 2.

Ezt szoktam használni, ha véletlenül kicsit ráunok a sima kék kupakos verzióra (original). Nagyon szeretem - nem wc illatosítós citrusos az illata, hanem kellemes, krémes, kicsit, mint egy citromos sajttorta :D de nem édes, nem savanyú. Nyárias, friss. Izzadásgátló hatása jó, ha nagyon ideges vagyok, nyilván semmi nem ment meg..
A Cruelty Freevé válás óriási piros pont újfent!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 2.

A Cruelty Freevé válás óriási piros pont újfent!

JudithBeauty

2019. február 8.

Általában az original, "kék" dezodort szoktam használni, de most kipróbáltam a "Go Fresh" termékeket is, főleg az illatuk alapján. Frissítő érzést nyújt, de a hatása már nem annyira felemelő. Imádom a citrusos illatokat, de ha kicsit többet fújok magamra, akkor fojtogató tud lenni egy elvileg kedvenc illat is. Az izzadásgátló hatása pedig csak közepes, és még nem is nyáron teszteltem. Mindent összevetve ez csalódás számomra, így maradok a megszokott változatnál, de ha lenne Dove levendulás illatú dezodor, akkor elcsábulnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

fagas

2018. november 2.

Nagyon kellemes, friss illata van, hatása azonban nem igazán jó, egy közepesen meleg napon sem teljesít megfelelően. Úgy írom ezt, hogy nem vagyok izzadós típus. 3 csili.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 2.

Sisszy

2018. október 6.

Illata kellemes, nem hagy nyomot, de emléket se sokat. Közepesen teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Illata kellemes, nem hagy nyomot, de emléket se sokat. Közepesen teljesít.

googles

2018. szeptember 13.

Nekem ez az illat tul edes, es tavolrol sem emlekeztet a nevadoira. Hatasra atlagos, szoval nem ajultam el.

Sot, lepontozom, mert a befujast kizarolag nyitott ablaknal vagy szabad teren lehet eszkozolni, baromira fullaszto 3 km2-es korzetben, es ezt utalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 13.

pattelin

2018. szeptember 7.

Szeretem ezt a dezodort, mert jó az illata. Igazi frissítő, mégsem túl tolakodó. A hatása azért lehetne jobb is.. Valójában rég próbáltam Dove dezodort ezelőtt, de emlékeim szerint, régebben, jobban beválllt.. Ezért most csak 4-est adok neki! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

exhocmomento

2018. augusztus 20.

A helyzet ugyanaz, mint az ubis tesójánál: finom és intenzív illat (az összes közül ezt a citromosat szeretem a legjobban), megfelelő tartósság - ezekben a kritériumokban a Dove dezodorok teljesítenek a legjobban számomra és nálam ennyi elég ahhoz, hogy egy deot jónak tituláljak. 4*, mert amit ígér, azt hozza is, viszont sajnos (nagyon sajnos) nem alumínium és alkoholmentes. :c

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.