Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbel, Módosítva: 2011. szeptember 11.

Kategória:   Dezodorok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Csillu9803

2021. január 1.

Tartós a hatása, nem hagy foltot. De az illata engem nem nyert meg.😊
Most 900 ft körül láttam a Rossmannban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 1.

Tartós a hatása, nem hagy foltot. De az illata engem nem nyert meg.😊
Most 900 ft körül láttam a Rossmannban.

AVoracsek

2020. október 26.

Sokáig használtam, nagy kedvencem volt. Kellemes illat, jó állag, nem hagy foltot a ruhán. Jól kordában tartotta az izzadást, még a nagy nyári melegben is. De az utóbbi időben, mintha megváltozott volna az összetétele és elkezdett viszketni tőle a hónaljam. Így másik alternatívát kellett keresnem....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

Olinda

2020. október 8.

KEDVENC!!! Csupa nagybetűvel... 😁 Ismerettségünk úgy kezdődött, hogy az egyik ismerősöm megvásárolta magának ezt a deot, de annyira utálta az illatát, hogy még légfrissítőnek sem lett volna hajlandó elhasználni, ki akarta dobni a kukába, de nem engedtem, gondoltam inkább majd én kipróbálom, és elhasználom. Hát annyira megszerettem, hogy már most biztosan több, mint 5 éve ezt használom, rengeteget elhasználtam már az 5 év alatt, 40 darabot biztosan... 😂 Néha-néha más illatokat és márkákat is kipróbálok, de ez a kedvenc megunhatatlan örök darab. Mindig van itthon belőle készleten legalább 5-6 darab, akciókor bevásárolok, ha ne adj Isten, valami őrült ötlettől vezérelve megszüntetnék, akkor is maradjon még belőle pár hónapig. 😄 Hatása nekem tökéletes, mindig jó illatú maradok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Riky1018

2020. augusztus 28.

Ugyan úgy meg vagyok elégedve a hatásával ahogy a többi Dove izzadásgátlónak is. Az illata szerintem kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

HarmatosHajnal

2019. augusztus 16.

Nagyon kellemes, friss, igazi citrusos - nem légfrissítőre emlékeztető az illata ,mint sok citrusos testpermetnek, dezodornak - nekem az izzadásgátlása is tökéletes.Nem hagy nyomot a ruhán, nem irritálta a bőröm.Újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

keserutimi

2019. július 13.

Egyik legjobb illatú Dove dezodor! Mindig nyáron használom, kicsit nosztalgikus is, mivel a Balatonos strandolásokra emlékeztet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

KupaiVirag

2019. május 14.

Szuper illata van, mint a legtöbb Dove dezodor teszi a dolgát, nap végére sem lesz kellemetlen illatom és nem bántja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

browning

2019. március 2.

Ezt szoktam használni, ha véletlenül kicsit ráunok a sima kék kupakos verzióra (original). Nagyon szeretem - nem wc illatosítós citrusos az illata, hanem kellemes, krémes, kicsit, mint egy citromos sajttorta :D de nem édes, nem savanyú. Nyárias, friss. Izzadásgátló hatása jó, ha nagyon ideges vagyok, nyilván semmi nem ment meg..
A Cruelty Freevé válás óriási piros pont újfent!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 2.

A Cruelty Freevé válás óriási piros pont újfent!

JudithBeauty

2019. február 8.

Általában az original, "kék" dezodort szoktam használni, de most kipróbáltam a "Go Fresh" termékeket is, főleg az illatuk alapján. Frissítő érzést nyújt, de a hatása már nem annyira felemelő. Imádom a citrusos illatokat, de ha kicsit többet fújok magamra, akkor fojtogató tud lenni egy elvileg kedvenc illat is. Az izzadásgátló hatása pedig csak közepes, és még nem is nyáron teszteltem. Mindent összevetve ez csalódás számomra, így maradok a megszokott változatnál, de ha lenne Dove levendulás illatú dezodor, akkor elcsábulnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

fagas

2018. november 2.

Nagyon kellemes, friss illata van, hatása azonban nem igazán jó, egy közepesen meleg napon sem teljesít megfelelően. Úgy írom ezt, hogy nem vagyok izzadós típus. 3 csili.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.