Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat. 0% alkohollal.

Pizzaszelet199

2021. január 7.

Nem tudtam megállni, hogy kipróbáljam, bár nagyon gyanakodtam az egy negyed rész (!) "moisturing cream"-re. mivel sajnos igényes vagyok az illatok terén, viszolygok szinte mindegyik deostifttől, ami mostanában kapható. Ennek a körteillatában nem látok kivetnivalót, egyébként már felvitelkor is szerény, és hamar el is illan. Maradjon is így! Ha kapható lenne még illatmentes, azt venném, de már nem kapható, pl a Dove illatmentesét is visszavonták, gondolom, nem volt rá igény. Arra továbbra is várok, hogy valaki végre elmagyarázza nekem, miért jó a "moisturization" egy deostiftnél. Teljesítménye télen eddig okésnak tűnik, de keveset használtam még.
OFF-os megjegyzés: szerintem ideje lenne leszámolni az aluminium cirkóniumhoz kapcsolódó tévhitekkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 7.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2021. január 5.

Nagyon tartós, krémes, szuper illattal. Az izzadásgátló hatása is elég jó, biztos maradok a Dove termékeinél ilyen téren

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. január 5.

lavendermona

2020. december 14.

Nagyon jó illata van, és tartós, néha még párom is használja, mert tartósabb az övénél, és még neki is tetszik az illata.:)
Kicsit fogja a ruhát sajnos. De erre szinte minden deonál figyelni kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 14.

Kicsit fogja a ruhát sajnos. De erre szinte minden deonál figyelni kell.

macskusz

2020. november 4.

Kellemes illatú, jól bevált izzadásgátló. Nagy melegben nekem kevés, de hűvösebb időben tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Dea0609

2020. október 20.

Az illata nagyon finom,hatása sajnos nincs számomra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 20.

Az illata nagyon finom,hatása sajnos nincs számomra

LBarbie

2020. június 22.

Nekem bomba biztos a hatása, nagyon meg vagyok vele elégedve, az illatát is szeretem. Friss, gyümölcsös. Ha nem lenne benne alumínium meg lenne a tökéletes deo, így viszont csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

sziluetta

2020. június 12.

Használtam már az ugyanilyen illatú golyós deót is, és asszem a spray változatot is. Ez a legeslegjobb dove illat, amit eddig szagoltam :D De sajnos csak az illata tetszik, a hatásossága nem az igazi, főleg biciklis munkábajárás mellett sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

missk

2020. június 12.

Az illata nagyon jó! Imádom :D Viszont pár óránál nem tart tovább, főleg nagy melegben :(

Frissítés: A kókuszosnak jobb az illata! :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Frissítés: A kókuszosnak jobb az illata! :DD

sarosilaura

2020. május 13.

Jó kis deo.Olcsó és Isteni az illata.Tartossága nálam 2 napot is kibír.Viszont az illata csak pár órát érződik.Következő az uborkás változata lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Bevimici

2020. május 6.

Nagyon-nagyon szeretem az illatát. Reggel és este használom, kiváló izzadás gátló. Kifejezetten a stiftes verziót ajánlom mindenkinek! Viszont van benne aluminium ezért kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: PEG-8