Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat. 0% alkohollal.

esszter01

2019. december 30.

Nagyon finom az illata, szinte már meg is kóstolnám :) nyáron mindegy, mit használok, úgyis izzadok, az a természetes, de hűvösebb napokon nagyon jól beválik, és nem üti át az izzadságom szaga ennek az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

noradrenalin

2019. december 4.

Akartam szeretni de viszkettem tőle :( illata jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Akartam szeretni de viszkettem tőle :( illata jó volt.

GrabdeBelvedere

2019. október 30.

Izzadásgátlás nálam csak a Dove. A terhesség igencsak megváltoztatott ezen a téren, de deot nem kellett emiatt cserélnem.
Ez a darab mellényúlásból került a kosárba (uborkásat akartam), de igazából nem bántam meg. Nem szokványos az illata, sprayt is vehettem volna belőle, ha több eszem lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

SZS30

2019. augusztus 24.

Azt hiszem itt én leszek a totál negatív vélemény. az ég világon semmit nem ér izzadás ellen, nagyon durván megfogja a ruhát, és nekem ez is büdös. Persze van egy körtés beütése, de ott van mögötte az az édes állott szag... Soha többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

kindliviki

2019. július 24.

Jó az illatta, de valamiért ez a tipusú nem vált be... Nem tartós, nem előzi meg izadság szagot. Előtte a sima dove originallal nem volt ilyen problémám. Eltettem télre, hátha akkor elég lesz... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

szata1

2019. július 20.

Nagyon finom illata van de nem valami tartós és az izzadást se annyira gátolja nálam. A Fa stiftes izzadásgátló nekem hatásosabb és lassabban is fogy el, de ennek az illatával nem versenyezhet. Kár, hogy nincs belőle parfüm, biztos, hogy a kedvencem lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

nemethdorcy

2019. május 30.

Imádom, ez a legeslegjobb Dove dezodor a világon. Az illata mennyei, a hatása tökéletes. Friss, üde és nem hagy nyomot a ruháimon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

laczayzita

2019. május 23.

Egyszerűen imádom ezt a dezodort! Nagyon jó illata van és a hatása sem okoz csalódást!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

ziza27

2019. január 25.

Imádom ezt is és a dezodor változatát is! Kellemes, szolid körte illat egész nap! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

szamira

2018. december 7.

Ez az eddigi legjobb dezodorom! Simán kibír egy napot, és imádnivaló friss, enyhén édes-gyümis illata van. Többször újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: PEG-8