Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat. 0% alkohollal.

Eta86

2024. március 11.

Szuper termék,a fujossal együtt használom.Tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 11.

Szuper termék,a fujossal együtt használom.Tökéletes.

orsiy

2023. augusztus 6.

Évek óta a kedvenc dezodorom. Zuhanyzás után használom száraz bőrön és végzi a dolgát napközben se szoktam újra kenni, mert felesleges. Az illata pedig szerintem ízlések és pofonok valaki imádja van aki utálja:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 6.

ercsike76

2023. február 14.

Ha van teljes pénzkidobás kategória, akkor erre tökéletes megfogalmazás. Konkrétan semmit nem csinál! Soha semmitől nem voltam még ilyen büdi, kellemetlen volt ezzel szembesülni egy közösségben. Az üzletben megszagolva kellemes, friss az illata, zuhanyzás után felkenve is ezt az érzetet adja. De NULLA a dezodoráló hatása! A spray változatával együtt vettem meg, azt elhasználgatom majd de ez ment a kukába! Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 14.

korisbogar

2023. február 1.

Kellemes illata van, komfortérzetet ad, nem kell ezerszer újrakenni napközben. Jól bevált :) az uborkás verzióját használtam korábban, csak egyszer nem találtam azt, és helyette lett ez, azóta ezt veszem, gyümölcsösebb az illata, az inkább semleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 1.

kalmaniki

2023. január 18.

Maximálisan elégedett vagyok vele. Véd a kellemetlen szagoktól, egész nap tart a hatása. Nem vagyok extrém izzadós, de nyáron is jól teljesített. Az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 18.

Fiszuli

2022. június 23.

Az itteni vélemények alapján - és a pár hete felszínre került Dove őrületem miatt - kezdtem el használni, és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Este, fürdés után kenem be vele a száraz hónaljam. Az illata isteni, lédús, beleharapnivaló édes körte, ami még reggel is érződik. Nem porlik, nem morzsolódik, nem nyúlik-mállik sem a tubusban, sem kenés közben, sem a hónaljamon. És nem is olyan, mint a beton, tökéletes az állaga, pikkpakk kenhető. Pár perc alatt megszárad, aztán lehet felvenni az alvós toppot és/vagy a köntöst. A frissen, tehát 5 perccel azelőtt borotvált hónaljat sem bántja, nem irritálja. Nem viszketek, nem pirosodok tőle és nem is csíp sohasem. Ami pedig számomra a legfontosabb, izzadásgátlásban nálam maximálisan teljesít, a hónaljam olyan száraz, mint a sivatag - bár gondolom ez annak is köszönhető, hogy napközben a spray tesót fújom. Engem megvett kilóra, mind illat, mind állag, mind teljesítmény szempontjából. Kíváncsi vagyok, hogy az ütős nyári kánikulában hogyan fog teljesíteni, de remélem a legjobbakat. A tartósságára is kíváncsi leszek, nagyjából 3 hete használom, de még bőven van benne. Egy jódarabig biztos, hogy használni fogom, aztán meglátjuk, hogy elcsábulok-e a márkán belül más illatok irányába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 23.

jasmine1115

2022. június 13.

Szuper illata van. Nyári kánikulában kezdtem el használni, nagyon jól bírja a strapát. Golyós meg fújós dezodoroknál sokkal jobban teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

poszike22

2021. november 18.

Nagyon jó izzadásgátló és az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 18.

Nagyon jó izzadásgátló és az illatát is nagyon szeretem.

csajszi12

2021. szeptember 20.

Az illata nagyon kellemes,azért is vettem meg,viszont valamire benne allergiás vagyok,ezáltal kiütések és piros foltok jelentek meg,és úgy vettem észre az izzadságot se csökkenti

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

little.shana

2021. július 31.

Körte addikt vagyok, imádom az illatát. Ha ismertek olyan parfümöt, amiben van ilyen körte jegy, légyszi írjátok megjegyzésbe 🌸

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: PEG-8

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Szintetikus polimer, amely a Polyethylene Glycol (más néven PEG) ismétlődő egységeiből jön létre. Az összetevőt a kozmetikumokban oldódást elősegítő (segíthet a vízben nehezen oldódó anyagok vízbázisú formulákká történő oldásában) és viszkozitásszabályozó szerként használják. A PEG-8 egyúttal vízmegkötő anyag.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.