Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat. 0% alkohollal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

poszike22

2021. november 18.

Nagyon jó izzadásgátló és az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 18.

Nagyon jó izzadásgátló és az illatát is nagyon szeretem.

csajszi12

2021. szeptember 20.

Az illata nagyon kellemes,azért is vettem meg,viszont valamire benne allergiás vagyok,ezáltal kiütések és piros foltok jelentek meg,és úgy vettem észre az izzadságot se csökkenti

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

little.shana

2021. július 31.

Körte addikt vagyok, imádom az illatát. Ha ismertek olyan parfümöt, amiben van ilyen körte jegy, légyszi írjátok megjegyzésbe 🌸

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

csill87

2021. július 22.

Most nyáronkezdtem el használni, eddig jól zeljesít, szeretem. Az illatától tartottam de hama elillan,meg amúgy is kellemes. Fújok rá ugyan ilyen illatú spray-t is, a kettőt együtt használom és nagyon bevált így. A többit télen a pulcsis időben még meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 22.

Doryca007

2021. július 22.

Nagyon finom friss körte illat, az izzadást sajnos nem csökkenti, ennek ellenére többször ujravettem már :) kiegészíteni massal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 22.

heiserfanni

2021. július 17.

Tényleg szuper kis deó😊 nagyon kellemes, lágy illata van, kicsit sem tolakodó. Egy cseppet sem izzadok tőle, újravevős lesz 🍀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 17.

Pizzaszelet199

2021. január 7.

Nem tudtam megállni, hogy kipróbáljam, bár nagyon gyanakodtam az egy negyed rész (!) "moisturing cream"-re. mivel sajnos igényes vagyok az illatok terén, viszolygok szinte mindegyik deostifttől, ami mostanában kapható. Ennek a körteillatában nem látok kivetnivalót, egyébként már felvitelkor is szerény, és hamar el is illan. Maradjon is így! Ha kapható lenne még illatmentes, azt venném, de már nem kapható, pl a Dove illatmentesét is visszavonták, gondolom, nem volt rá igény. Arra továbbra is várok, hogy valaki végre elmagyarázza nekem, miért jó a "moisturization" egy deostiftnél. Teljesítménye télen eddig okésnak tűnik, de keveset használtam még.
OFF-os megjegyzés: szerintem ideje lenne leszámolni az aluminium cirkóniumhoz kapcsolódó tévhitekkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 7.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2021. január 5.

Nagyon tartós, krémes, szuper illattal. Az izzadásgátló hatása is elég jó, biztos maradok a Dove termékeinél ilyen téren

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. január 5.

lavendermona

2020. december 14.

Nagyon jó illata van, és tartós, néha még párom is használja, mert tartósabb az övénél, és még neki is tetszik az illata.:)
Kicsit fogja a ruhát sajnos. De erre szinte minden deonál figyelni kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

Kicsit fogja a ruhát sajnos. De erre szinte minden deonál figyelni kell.

macskusz

2020. november 4.

Kellemes illatú, jól bevált izzadásgátló. Nagy melegben nekem kevés, de hűvösebb időben tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: PEG-8