Dove

Ár:   649 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2011. március 14.

Kategória:   Tusfürdők

Szépségápoló krémtusfürdő.A gránátalma és citromos verbéna gyengéd,üdítő illata.

HegeFanni

2020. március 29.

Egyszerűen imádom! Tényleg a kedvenc tusfürdőm. Az illata sokáig érződik, fantasztikus. A Dove tusfürdőit amúgy is szerettem, de nekem ez a favorit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 29.

KuliKali

2020. március 25.

I-má-dom. Karácsonyra kaptam, kedvenc lett. Iszonyat jó illata van és sokáig érződik a bőrömön. Hidratál, de nem is száraz a bőröm, nem emiatt lett főként kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

dlrexqs

2020. február 16.

Mostanában megtalálnak a gránátalmás dolgok, de nem bánom, szeretem a gyümölcsöt!
Igazán kellemes illata van ennek a tusfürdőnek, zuhanyzás után még órákig érzem a bőrömön (igaz, nem olyan intenzíven). Kellően habzik, szerencsére nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

biju94

2019. december 29.

Borzasztó!
Nem is habzik, olyan mint a szappan, nagyon szárít.
1* kap az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Borzasztó!
Nem is habzik, olyan mint a szappan, nagyon szárít.
1* kap az illata.

Seila96

2019. szeptember 13.

Az illata nagyon jó, még tavasszal próbáltam ki de azért adnék csak 3 csillagot mert nehezen oldódik fel gyakran csomós marad és sokszor még miután leöblítettem magam és kiszállok a zuhanyzóból érezem hogy olyan maradt a bőröm..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Audry1

2019. szeptember 12.

Ajándékba kaptam. Az illata nekem nagyon tetszik! Eleve sajnos elég száraz a bőröm, a Dove termékeket pedig mindig úgy reklámozzák, hogy milyen hidratált lesz zuhanyzás után a bőr. Nos, én nem vettem észre különösebb változást a bőrömön, bár tény, hogy rendszeresen ápolom különböző olajokkal és/vagy a saját készítésű testápolómmal (ideiglenesen szintén kapott körömvirágkrémet használok).
Az illata nem marad meg a bőrön, de az állaga és a habzása pont jó (nem szeretem, ha elmerülök a habban).
Nekem ez a mennyiség sajnos nem elég olyan sokáig, de ez az én hibám valószínűleg, mert talán kicsit sokat is használok egy zuhanyzás során, de nekem ennyi az ideális (fél-1 maroknyi).
Magamnak nem venném meg, szerintem ez a minőség és mennyiség nem ér meg ekkora összeget. De, ha ajándékba kapok Dove tusfürdőket, mindig szívesen használom el őket :)
Összességében 4 csillagot adok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Összességében 4 csillagot adok!

Floree

2019. augusztus 21.

Nagyon finom illata van, igazán felfrissít egy hosszú és fárasztó nap után. :) Kellően habzik is, szóval nem kell sokat nyomni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Wandamaci

2019. április 15.

Szinte mindegyik Dove tusfürdőt használtam már, de nekem eddig ez a legnagyobb kedvencem. Az illata fenomenális. A gyümölcsös, édeskés illatokat szeretem. Kellemesen gyümölcsös és felfrissültnek érzem magam tőle. Csak Dove tusfürdőket tudok használni, mivel minden mástól borzasztóan kiszárad a bőröm. Nem szárít, kellemesen puha marad a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Wee

2019. február 3.

Lehet nem leszek népszerű ezzel a véleménnyel, de nekem borzasztóan szárította minden használat után a bőrömet.
Nagyon száraz bőröm van, és tusolás után másnapra a lábamon és a karomon fehéresre száradt a bőröm.

Nekem sajna nem jött be, ennyi pénzért meg pláne :/

2* az illatáért és az állagáért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Nekem sajna nem jött be, ennyi pénzért meg pláne :/

2* az illatáért és az állagáért.

pattelin

2018. december 6.

Jó tusfürdő, a Dove go Fresh tusfürdő eddig beválltak! Nem szárít, kellemes az állaga. Illata remek, tartós. Egyszerre krémes és frissítő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Gránátalma kivonat. Szájon át fogyasztva úgy tűnik, hogy pozitív hatása lehet a szív- és keringési rendellenességekre, valamint a rák és a gyulladásos megbetegedésekkel szemben. Paula Begoun szerint viszont a gránátalma bőrre gyarkorolt hatása nem igazán ismert, viszont egy kutatás szerint a gránátalma kivonat in vitro kísérletek szerint (kémcsőben végzett) segíti a bőr regenerálódását.

citromverbéna virágos végéból, leveléből, illetve szárából a kivont vizes folyadék. A CosIng besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használják a kozmetikumokban. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.