Dove

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2021. november 22.

Kategória:   Tusfürdők

Szépségápoló krémtusfürdő.A gránátalma és citromos verbéna gyengéd,üdítő illata.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ronnie98

2021. június 23.

Minden nyáron újraveszem, este lezuhanyzom vele és még reggel is érzem magamon az illatát!
Frissít, tisztít, nagyon jól habzik és puhább tőle a bőröm.
Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 23.

Frissít, tisztít, nagyon jól habzik és puhább tőle a bőröm.
Imádom!

fodroska1

2021. április 28.

Isteni az illata, évek óta ezt a terméket használom!!! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 28.

Isteni az illata, évek óta ezt a terméket használom!!! 5*

JudithBeauty

2021. február 8.

Nem vagyok a gránátalma illatának kedvelője, de ez most nagyon bejött. A Dove tusfürdők ritkán okoznak csalódást, így ez is egyik kedvencem lett.
Kellemes, gyümölcsös az illata, nagyon jól habzik, és nem is szárít. Finom és puha tapintásúvá vált a használata utána a bőröm, emellett a Dove tusiknál megszokott krémes állagot is hozza. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 8.

dzsuzsanna

2020. november 27.

10 éve örök kedvenc ❤️ Illatra, állagra tökéletes, ha biztosra akarok menni, mindig ezt veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 27.

mbetti23

2020. október 19.

Imádom a dove tüsfürdőket, az illatosított verziókat nem szoktam használni, de ennek nagyon bejött az illata. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 19.

JErzsi

2020. október 5.

Egy ajándékba kapott Oriflames tusfürdő után jöttem rá, hogy eddig nem értékeltem annyira a Dove tusfürdőket. Az Oriflames már egy használat után szétszárította a bőrömet, úgyhogy fel volt adva a lecke, de nagyon szépen rendbe tette a bőrömet ez a tusfürdő. Nagyon szeretem az illatát is, jó állag, kellően habzik, nem is kell több.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

lenochka

2020. szeptember 21.

Először is az illata az ami magával ragadott, igazán friss, kellően gyümis de nem tolakodóan, használat után is sokáig érzem a bőrömön, amit imádok. Számomra igazi tavaszi-nyári illat.
Állagra -krémtusfürdő lévén- krémes, kellően folyós, se nem túl híg, se nem túl sűrű. Jól habzik, talán egy picivel tényleg jobban, mint az előző ilyen krémtusik, és nekem bevált ez az újítás, valóban selymes, és puha lesz utána a bőröm. Szeretem használni, bár nekem az eddigi Dove krémtusfürdők mindig bejöttek.

Nyugodt szívvel tudom ajánlani, mivel én is szívesen használom. Viszont már hallottam, hogy van akinek ezek a dove tusik kifejezetten szárítják a bőrét, ebben az esetben nem tudom, hogy ez a termék mennyivel lenne hatásosabb náluk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Riky1018

2020. augusztus 27.

Szeretem a Dove tusfürdőket. Rendszeresen csak azt használok. Ez az illat a párom nagy kedvence, ő imádja mert szerinte kellemes és friss illata van tőle a bőrömnek jó sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

HegeFanni

2020. március 29.

Egyszerűen imádom! Tényleg a kedvenc tusfürdőm. Az illata sokáig érződik, fantasztikus. A Dove tusfürdőit amúgy is szerettem, de nekem ez a favorit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 29.

KuliKali

2020. március 25.

I-má-dom. Karácsonyra kaptam, kedvenc lett. Iszonyat jó illata van és sokáig érződik a bőrömön. Hidratál, de nem is száraz a bőröm, nem emiatt lett főként kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Gránátalma kivonat. Szájon át fogyasztva úgy tűnik, hogy pozitív hatása lehet a szív- és keringési rendellenességekre, valamint a rák és a gyulladásos megbetegedésekkel szemben. Paula Begoun szerint viszont a gránátalma bőrre gyarkorolt hatása nem igazán ismert, viszont egy kutatás szerint a gránátalma kivonat in vitro kísérletek szerint (kémcsőben végzett) segíti a bőr regenerálódását.

citromverbéna virágos végéból, leveléből, illetve szárából a kivont vizes folyadék. A CosIng besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használják a kozmetikumokban. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.