Dove

Ár:   1197 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1197 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Pumpkinpie, Módosítva: 2019. április 17.

Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1197 Ft

Ebben a termékben a krémes hab, az aromás illat és a Dove gazdagon ápoló 1/4 rész hidratálókrém tartalma ötvöződik. És az eredmény? Egy varázslatosan kényeztető fürdő élménye és gondosan ápolt, selymes bőr.

Ár: 1197 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
mmartina97

2019. október 6.

Kicsit szárít,egyébként nagyon szeretem,ezt a terméket :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Kicsit szárít,egyébként nagyon szeretem,ezt a terméket :)

Reni1889

2019. február 28.

Az illata nagyon jó, de sajnos alig akar habzani, úgyhogy habofürdőzésre nem alkalmas. Alig vártam hogy elfogyjon…

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Candy21

2019. január 17.

Tipikus dove tisztaság illata van. Fürdés után is érezni. Nagyon krémes az állaga bár nem habzik fel. Elég jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

zonga

2018. július 4.

A Dove nálam nagy kedvenc, főleg az illata miatt. Ezt is nagyon kedvelem, csodás az illata. Jól habzik, jó az állaga, kiszerelése. Kicsit ez is szárít, de ettől még teljesen jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

Ennie86

2018. június 23.

Nagyon szeretem a dove tusikat. Őt meg főleg! :) Klasszikus finom illat, krémes textúra. Engem nem zavar, hogy nem habzik annyira.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Anita1984

2017. május 19.

Zuhanyzáshoz, fürdéshez egyaránt ezt használom. Az egyik legjobb illatú és bőrpuhító hatású termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

relaj

2017. január 9.

Nagyon szeretem ezt a klasszikus Dove illatot, csak az az egy bajom van vele, hogy nem habzik, márpedig habfürdőnél ez nem ártana...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Rika90001

2016. október 20.

Nagyon szeretem ezt a Dove illatot. Mindig ad valami pluszt,valami luxus érzést miután használom. Száraz a bőröm és erre pont jó,mert nem viszketek utána. Egy flakon után változtatom az illatot mert egy idő után már nem érzem. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

csibike100

2016. augusztus 20.

Nagyon finom az illata, jól habzik és tényleg hidratál, sok másik termékkel ellentétben. Jelenleg ez a kedvenc fürdőtermékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

szaboszilvia28

2016. július 17.

nagyon jó illatú, kellemes, családi habfürdő, és tömény, tartalmas, tényleg ápoló hatású, nem szárít. Kellemesen csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.