Dove

Ár:   859 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: kismadár, az összetevőket feltöltötte: dunaimano, Módosítva: 2020. október 15.

Kategória:   Samponok

• Táplálja a károsodott hajat, hogy javítsa annak állapotát
  • Nutri-Keratin Repair Actives összetevője a hajszálak belsejében segít helyreállítani a haj fehérjéit
  • Egészséges külsejű, gyönyörű, erős haj
  • Folyamatos használata segít a hajtöredezés megelőzésében
  • Akár mindennapi használatra is ideális

Dove csomag +ajàndék neszeszer
Ár: 3000 , Eladó: Shehulk
Állapot: Bontatlan új, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

zdoreebaba

2022. március 10.

Gyors választás volt a DM webshopon. Sürgősen kellett itthonra egy sampon és mivel eddig még a Dove márka darabjait nem próbáltam gondoltam teszek vele egy próbát. Az illata szenzációs finom, az állaga selymes, krémes, szuperül habzik. A hajat fényessé és nagyon simává teszi, de sajnos egyben zsírosítja is. Egy napnál tovább nem bírja ki a hajam mosás nélkül ha ezt használom. Lapult, lenyomott lesz tőle a fejem ráadásul az elektronizálást is kihozza így megy mindenfelé az összes hajszálam. Ilyen gyors hétköznapi samponnak elmegy, de nem lett a kedvencem. Erősítést és dús hatást senki ne várjon tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

Enci87

2022. március 8.

Az én hajam nagyon lelapul tőle, semmi tartása nem lesz. Illata nagyon jó, de a többi..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 8.

fekete_renata_nails

2022. március 8.

Hajmosás után 1 napig tart a hajam, ezután lelapul, zsíros lesz és megőrülök a viszketéstől…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 8.

aletta97

2021. július 9.

Nagyon szeretem ezt a sampont, finom illata van és a hajam is szereti, de az összetevői miatt nem adhatok öt csillagot, mert hosszútávon nem merem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

Brigi007

2021. április 23.

Volt egy időszak, amikor annyira töredezettek voltak a hajszálaim, hogy egyszerűen szétváltak. Ez a sampon kúraszerűen használva nagyon szépen helyrerakta, én nagyon elégedett voltam vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

rekav11

2021. január 9.

Drogériás, olcsó samponok közül nekem tán ez a legjobb, bár ez sem csodaszer, így 4 csillag. 4 és fél. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 9.

alexandra326

2020. október 26.

Elég sok esélyt adtam neki, már csak egy használatra elegendő van a flakonban. Nekem nem vált be, már kb. másnap zsíros hatású volt tőle a hajam és szinte minden egyes alkalommal korpásította is a fejbőröm. Még a 300 forintos Baleas sampon is jobb ennél szerintem. Ami jó benne, hogy jó az illata és megfelelően habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

MELANIE03

2020. október 6.

Nem vettem észre nagy változást a hajamon , illatra finom kellemes viszont nem tartós. Másik márkát választok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Agnes91P

2020. július 3.

Jobb, mint az olajos verzió, nekem nem zsírosítja a hajam. Tisztít, ápol, kíméletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

esszter01

2019. december 30.

Az illatára nincs panaszom, viszont annyira elnehezíti és zsírosítja a hajam, hogy úgy nézek ki hajmosás után másfél nappal, mintha egy boci lenyalta volna a fejem... Csak akkor használom, ha teljesen szétszáradt és borzasztóan bekócosodott a hajam, és szükség van egy nagyon intenzív hidratálásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.