Dove

Ár:   590 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: kismadár, az összetevőket feltöltötte: Jaslen, Módosítva: 2019. május 27.

Kategória:   Samponok

Sampon sérült hajra, Nutri-Keratin Repair Actives összetevővel kétféle módon segít javítani a haj állapotát. A formula helyreállítja a hajkárosodás felszíni jeleit, valamint a hajszálak mélyére hatolva belülről táplál, ezáltal segít egészséges külsejűvé tenni a hajat mosásról mosásra.

• Táplálja a károsodott hajat, hogy javítsa annak állapotát
  • Nutri-Keratin Repair Actives összetevője a hajszálak belsejében segít helyreállítani a haj fehérjéit
  • Egészséges külsejű, gyönyörű, erős haj
  • Folyamatos használata segít a hajtöredezés megelőzésében
  • Akár mindennapi használatra is ideális

danyadi77

2019. szeptember 22.

Alapvetően a lanyom hasznalja, neki vekonyabb szálú, sérülekenyebb a haja, es többet is nyúzza, mert hosszú. Neha-néha én is mosok vele hajat, olyankor puhábbnak, egeszségesebbnek érzem a hajam, kicsit az enyémen is "reparál".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

bernadettu

2019. szeptember 16.

Nekem is a KMboxból van meg, van egy jól bevált samponom, ezzel szoktam csinálni az előmosást, volt hogy elfelejtettem használni és a hajam egyáltalán nem hiányolta, bár igaz, hogy az én hajam nem sérült. Egyetlen előnyeként azt tudom kiemelni, hogy finom illata van, ami a hajban is megmarad illetve a használata mellett a kedvenc samponom lassabban fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

brigi50c

2019. szeptember 6.

Egyetemista koromban még lehetett kapni ennek a samponnak az ősét, a sima Intense Repairt (nutritive solutions nélkül), és az volt A Sampon. 4 napot simán kibírt vele a hajam, de kellően ápolta a már akkor is rossz állapotát. Ez sajnos annak a nyomába sem ér. Évek óta nézelődök, hogy amazt hol lehet fellelni, de nem találkoztam még vele.
Ez a nutritive solutions verzió sajnos azt csinálja, mint bármelyik hidratálónak szánt szilikonos sampon: már másnap sem érzem vele teljesen tisztának a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

domm

2019. augusztus 26.

KM Boxban kaptam. Nem fűztem nagy reményeket a samponhoz, csak azért kezdtem el használni, mert pont elfogyott a korábban használt sampon. Az egyik legjobb sampon, amit valaha próbáltam. Nem zsírosodik tőle a hajam, puha és fényes lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Kise

2019. július 31.

Jó sampon, tuti újraveszem. Nyáron sem zsírosodik jobban tőle a hajam, pedig a korábbival ez volt a helyzet. A finom illata csak hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 31.

kxm

2019. július 21.

Számomra a sampon előnye, hogy finom az illata és nem zsírosítja a hajam, de hátránya, hogy nem is hidratálja eléggé. Ugyanazt a típusú kondícionálót használom, de nem annyira jó a hajam átlaga, mint az Yves Rocher sampon és kondícionálót használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

hetesiedit

2019. július 10.

Régen ajándékba kaptam, elhasználtam, Jó az illata. Ma már az összetevői miatt semmiképpen sem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Sancsa

2019. július 7.

Nem vagyok Dove-mániás, sőt, de ez a sampon nem rossz. Finom illata van, jól habzik, nem nehezíti el és nem zsírosítja a hajat. Örülök neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

zellerke

2019. július 2.

Nem rajongok a Dove hajápoló készítményeiért, de ez pozitív csalódás volt! Krémmániás boxban került hozzám, gondoltam majd elhasználják a lányaim, de nem hagyott nyugodni és én is kipróbáltam. Meglepően jó! Nagyon kellemes az illata és az állaga, a vékony szálú hajam pedig új életre kelt tőle. puha, jó tapintású lett a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Sophia00

2019. június 2.

Csak professzionális hajápoló termékeket használok úgyhogy voltak fenntartásaim ezzel a termékkel kapcsolatban. Meg kell mondjam nagyon pozitívan csalódtam. Szép, selymes, csillogó és könnyen kifésülhető lett a hosszú hajam tőle. Magamtól nem vettem volna meg, KM boxban volt, örülök hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Trehalose

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak