Dove

Ár:   859 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: kismadár, az összetevőket feltöltötte: dunaimano, Módosítva: 2020. október 15.

Kategória:   Samponok

• Táplálja a károsodott hajat, hogy javítsa annak állapotát
  • Nutri-Keratin Repair Actives összetevője a hajszálak belsejében segít helyreállítani a haj fehérjéit
  • Egészséges külsejű, gyönyörű, erős haj
  • Folyamatos használata segít a hajtöredezés megelőzésében
  • Akár mindennapi használatra is ideális

rekav11

2021. január 9.

Drogériás, olcsó samponok közül nekem tán ez a legjobb, bár ez sem csodaszer, így 4 csillag. 4 és fél. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 9.

alexandra326

2020. október 26.

Elég sok esélyt adtam neki, már csak egy használatra elegendő van a flakonban. Nekem nem vált be, már kb. másnap zsíros hatású volt tőle a hajam és szinte minden egyes alkalommal korpásította is a fejbőröm. Még a 300 forintos Baleas sampon is jobb ennél szerintem. Ami jó benne, hogy jó az illata és megfelelően habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

MELANIE03

2020. október 6.

Nem vettem észre nagy változást a hajamon , illatra finom kellemes viszont nem tartós. Másik márkát választok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Agnes91P

2020. július 3.

Jobb, mint az olajos verzió, nekem nem zsírosítja a hajam. Tisztít, ápol, kíméletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

esszter01

2019. december 30.

Az illatára nincs panaszom, viszont annyira elnehezíti és zsírosítja a hajam, hogy úgy nézek ki hajmosás után másfél nappal, mintha egy boci lenyalta volna a fejem... Csak akkor használom, ha teljesen szétszáradt és borzasztóan bekócosodott a hajam, és szükség van egy nagyon intenzív hidratálásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

rtteszvesz

2019. november 19.

KM boxból való. Még nem találtam meg A sampont, így próbálgatok. Sajnos ez sem lett a nagy Ő. Jó az illata, de gyorsan zsírosodott ettől is a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 19.

danyadi77

2019. szeptember 22.

Alapvetően a lanyom hasznalja, neki vekonyabb szálú, sérülekenyebb a haja, es többet is nyúzza, mert hosszú. Neha-néha én is mosok vele hajat, olyankor puhábbnak, egeszségesebbnek érzem a hajam, kicsit az enyémen is "reparál".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

bernadettu

2019. szeptember 16.

Nekem is a KMboxból van meg, van egy jól bevált samponom, ezzel szoktam csinálni az előmosást, volt hogy elfelejtettem használni és a hajam egyáltalán nem hiányolta, bár igaz, hogy az én hajam nem sérült. Egyetlen előnyeként azt tudom kiemelni, hogy finom illata van, ami a hajban is megmarad illetve a használata mellett a kedvenc samponom lassabban fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

brigi50c

2019. szeptember 6.

Egyetemista koromban még lehetett kapni ennek a samponnak az ősét, a sima Intense Repairt (nutritive solutions nélkül), és az volt A Sampon. 4 napot simán kibírt vele a hajam, de kellően ápolta a már akkor is rossz állapotát. Ez sajnos annak a nyomába sem ér. Évek óta nézelődök, hogy amazt hol lehet fellelni, de nem találkoztam még vele.
Ez a nutritive solutions verzió sajnos azt csinálja, mint bármelyik hidratálónak szánt szilikonos sampon: már másnap sem érzem vele teljesen tisztának a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

domm

2019. augusztus 26.

KM Boxban kaptam. Nem fűztem nagy reményeket a samponhoz, csak azért kezdtem el használni, mert pont elfogyott a korábban használt sampon. Az egyik legjobb sampon, amit valaha próbáltam. Nem zsírosodik tőle a hajam, puha és fényes lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak