Dove

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2024. február 11.

Kategória:   Dezodorok

• 100 színen tesztelve.
  • 48 órán tartó védelem a testszagok ellen.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

LUNACICA

2024. február 9.

Én nagyon szeretem,kellemes úgy tudnám megfogalmazni,hogy tiszta illata van,tényleg jó az izzadás ellen,nyáron a nagy melegben 12 órát simán bírt a 38 fokban,nekem nem fogta meg a ruhámat sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 9.

LUNACICA

2024. február 9.

Teokleia

2023. augusztus 16.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, miután semmi nem volt hajlandó megakadályozni nyári erős izzadságszagom - volt olyan termék, ami nemhogy kánikulában, hűvösben sem volt képes teljesíteni. Ez a dezodor állítólag frézia és ibolya illatú - az biztos, hogy kellemesen visszafogott, tiszta virágillatot fúj relatíve széles, nagy permetben. Elég röviden fújni vele, azzal is tartós eredményt lehet elérni - nekem, aki agresszívan büdös tudok lenni egy nyári napon, ma úgy kellett egy városban rohangálós nap után szagolgatnom a ruhám, vajon beleizzadtam-e egyáltalán. Nem hagy foltot, olcsó, cruelty-free, frissen borotvált hónaljon se csíp, és óriási, 250 ml-es kiszerelésben is kapható. Azt hiszem, én nála maradok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 16.

gomoripetra

2022. október 8.

Többször újra vásároltam már, nagyon szeretem. Komfortérzetet ad, teszi a dolgát, nem mellesleg visszafogott tisztaságillata van. Plusz, hogy megbízható. Társaival ellentétben nem hagy nyomot, ezért is részesítem előnyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 8.

pcd

2022. szeptember 14.

abszolút kedvenc, évek óta. imádom az illatát. tényleg invisible, nem hullik belőle fehér por, nem is tette még tönkre egy cuccomat sem (fehérek sem sárgultak). ha nagyon izzadok, akkor is csak az illat jön elő. nem okozott még csalódást.

remélem sosem vonják ki a forgalamból :)

update 2022:
megváltozott az illata pár éve (2018ban még tudtam venni Németországban "eredetit"), illetve nekem már nem annyira tuti a hatása, mint eddig. Izzadok vele, és újra kell fújni magam, de változtam én is, így nem feltétlen csak a termékben kell keresni a hibát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 14.

remélem sosem vonják ki a forgalamból :)

update 2022:

Leander

2022. szeptember 12.

Nem igazán szeretem a fújós deókat, nem is világos, hogy hogyan került a fürdőszoba polcomra. Mindenesetre valahogy/valamiért/valamikor hazahoztam és ha már ott volt, elhasználtam. Korrekt dezodor, de semmi extra se az illata, se a hatása tekintetében. De ahogy írtam, valószínűleg kicsit negatívan elfogult vagyok, mert igazából nem kedvelem a spray-ket (gyorsan elfogy, általában gyengébb a hatásfoka, belemeny az ember orrába, stb.).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 12.

amjudiit

2022. június 18.

Még mindig a legjobb dezodor, nagyon régóta már csak ezt használom. Nem leszek tőle izzadságszagú és nem is izzadok tőle. Kellemes az illata és foltot sem hagy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 18.

szilvicsek

2022. február 11.

Szeretem a Dove deókat, de ez egyáltalán nem lesz a kedvencem, nem teljesít annyira jól, ettől sokkal jobb dezodorai vannak a márkának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 11.

bardo

2021. október 23.

Szuper, szeretem. Nincs vele probléma, megbízhatóan teljesít, nem fogja össze a ruhákat. Nem porlaszt és hozza a megszokott minőséget. Az utóbbi időben volt pár mellényúlásom deók terén de benne nem csalódtam. 🌺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 23.

violetti

2021. október 18.

Közvetlenül semmit nem fújok már jóideje a hónaljamra, ezt is csak kaptam még talán karácsonyra, de most jutottam a végére. Ruhára fújva elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 18.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.