Best of Beauty 2019

Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: molnar.ami, Módosítva: 2011. november 11.

Kategória:   Dezodorok

lovecreams

2016. augusztus 4.

Gyorsan megszárad, de nem tetszik az illata. Elhasználom, de nem veszek ilyet többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

indibaby

2016. március 31.

Sajnos nálam megbukott a teszten. Gyorsan elillan, hatás semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

Sajnos nálam megbukott a teszten. Gyorsan elillan, hatás semmi.

ingyombingyom

2015. október 15.

A Dove termékeket mindig ajándékba kapom és valahogy mindig csak az illata fogott meg egy kicsit. Hatása nem nagyon van sajnos. Ennek a golyós izének meg pláne nem. Rettenetesen utálom ezt a márkát és így ránézve az összetételére nem is csodálkozom. Most hogy közeleg a Karácsony megint egy tucat ilyet vagy hasonlót kapok. ( Megsúgom: az idősek otthonának szoktam elajándékozni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 15.

csicseriborsó

2013. július 16.

Fogalmam sincs milyen indíttatásból nyúltam rá erre a verzióra, szörnyű is volt, nem tudtam úgy felvinni hogy jó legyen, nincs időm felemelt karokkal járkálni reggelente a lakásban, hogy megszáradjon, mindig a felesleget le kellett törölni zsepivel, hogy el lehessen vele kezdeni a napot. Szóval használhatatlan volt számomra, hiába jó az illata, meg nem hagy nyomot... Váltottam a stiftes verzióra és azzal teljesen elégedett vagyok, de ezzel sajna nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Vik89

2013. április 29.

Nekem nem jött be. Lassan szárad és mintha nem is kentem volna fel, a rohangálós-melegebb napokon leizzadok, nem is kicsit. Sportolás közben sem ér semmit. Egyetlen pozitívuma, hogy kellemes az illata, amíg felkenem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

szil89

2012. december 2.

Nekem is ez vált be a legjobban.
Alig fogja össze a ruhákat, és nagyon jó az illata, és véd is./stiftes verziója van meg nekem/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

Nekem is ez vált be a legjobban.

Gigi81

2012. június 18.

Remek dezodor, bár az illata számomra nem vetekszik az "original deoval", összetevői nem valami szépek, de hatása nagyon jó, és ami a legfontosabb, nem hagy nyomot a színes ruhákon, nem lesznek sárgák a fehér felsők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 18.

Krikri

2011. augusztus 23.

Terhességem alatt kezdtem el használni, ugyanis minden másnak az illatától rosszul voltam. Nagyon hatékony izzadásgátló, el sem tudom képzelni, hogy lecserélem. Az illatától mindig a tisztaság és a jól ápoltság jut eszembe. A ruhákon pedig nem hagy nyomot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

cirmok

2011. április 8.

ez a kedvencem 3-4 éve. A szokásos Dove illat, megbízható. A reklámszöveg szerint "maradjon a fekete ruha fekete", és ezt az ígéretet valóban teljesíti, nem lesz fehér csík a színes ruhákon.
Abszolút nyerő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 8.

Abszolút nyerő.

Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1