Dove

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Testápolás

Krémes, tápláló testradír ¼ rész hidratáló krémmel, kiwi illattal.

zdoreebaba

2020. szeptember 5.

Testradír mániásként természetesen őt is ki kellett próbálnom. Ha kívülről befelé haladok akkor először a kiszerelését értékelem. Nagyon tetszik a tégelyes megoldás, könnyen adagolható és minden egyes darabját ki lehet sajntolni belőle, így egy csepp sem vész kárba. Magáról a termékről annyit, hogy istenien radírozza a bőrt, a mellkasomon lévő makacs, elhalt hámsejteket szépen letakarította. Szabály szerűen kívánja a bőröm ezt a testradírt. Egyszerre hidratál és tisztít. Szuper, leginkább az agyaghoz hasonlítható az állaga. Nem okozott csalódást. A kivi és az aloe vera fergeteges illatkombináció. Heti egyszeri használata életmentő tud lenni a bőrnek. Nagy favorit. A másik két verziót is szívesen ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

2020. május 19.

Kedvenc testradírom! Az illata fantasztikus, jól radíroz, pihe-puha lesz a bőröm használat után és nagyon jól táplál, hidratál közben. Heti egyszer használom és sokáig elég. A gránátalmás verziója is megvan, de az nem jött be ennyire, kevésbé radíroz és az illat sem tetszik annyira. A levendulás&kókuszosra is lecsapok ha meglátom a polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

TheMadHatter

2020. május 18.

A bőröm selymes lesz tőle, tényleg puhítja, könnyen lemosható, és nagyon jó illata van. Ajándékba kaptam így teljesen meg vagyok vele elégedve. Ahogy nézem az ára ahhoz képest magas, hogy elég gyorsan fogy, még úgyis, hogy nem hetente használom, így nem biztos, hogy meg tudom engedni magamnak. Ennek ellenére ajánlom, nálam tényleg bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Doori61

2020. május 10.

Puhít, tényleg hatásos, de őszinte leszek, ez a kávézaccal is elérhető. Persze, ennek több az előnye, hisz tényleg nagyon fincsi az illata és viszonylag könnyen lemosható, de nem kiemelkedő. Nem veszem újra, de egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 10.

petra07

2020. január 22.

Én szeretem ezt a testradírt, nálam elég hatékony, jó az illata és nagyon jó puha lesz utána a bőröm. Viszont valóban gyorsan fogy, ha az ember hetente használja, és ehhez képest kicsit drága. Ennek ellenére újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

sonmaat

2019. november 19.

Ajándékba kaptam a terméket egy ajándékcsomag részeként. Lehet hogy enélkül nem vettem volna meg...és milyen kár lett volna, mert számomra fantasztius az illata és finom selymes lesz tőle a bőröm. Az arcomra is szoktam használni, azon érzem leginkább a selymességet használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Sophielle

2019. szeptember 30.

A lentebb olvasható vélemények és a saját meglátásaim alapján ez egy megosztó termék. Én nagyon szeretem az illatát, sokáig érződik, frissesség és tisztaság érzését kelti bennem. Mivel rettenetesen érzékeny a bőröm, ez a radírozási hatékonyság nekem éppen megfelel, egyéb esetben a teljes bőrfelületemet leszedné mondjuk az őrölt kávé...
Az egyetlen gondom vele, hogy szerintem egy kicsit sokba kerül ahhoz képest, amilyen adagot ezért az összegért kapunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

balankaa01

2019. szeptember 24.

Hááát, gyengécske. Nekem olyan testradír kell, ami rendesen dolgozik, pl kávézacc. Egyetértek azzal az alattam szólóval, aki szerint ez inkább egy tégelyes tusfürdő. Az illata sem lett a kedvencem, és meglehetősen gyorsan fogy.
A Garnier testradírja jobban bejött, de mióta változtattak rajta, inkább nem veszem meg. Aztán ott a Balea holt-tengeri sós radírja, ami meg túl olajos ahhoz, hogy kellemes legyen használni, plusz: 1 hónap után megavasodott. 😂 Még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Panni21

2019. szeptember 12.

Kellemes illata van, de mintha hígabb lenne az állaga, mint a rizses változaté, körülbelül kétszer olyan gyorsan is fogyott. Nyárra jó volt, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

czannaa

2019. augusztus 28.

Már másodjára veszem. Szerintem jól radíroz, finom az illata. Nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Már másodjára veszem. Szerintem jól radíroz, finom az illata. Nekem bevált.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice