Dove

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Testápolás

Krémes, tápláló testradír ¼ rész hidratáló krémmel, kiwi illattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

zsofi.03

2022. február 7.

Már régebben vettem, sajnos nem tudom rávenni magam, hogy tényleg rendszeresen használjam. Alapvetően nem száraz a bőröm, de a lábszáram hajlamos feszülni (ahol lakok, elég kemény a víz), de ha ezt használom, a húzódás elmarad, és mintha a térdem-könyököm is puhább lenne. Ha elfogy, inkább a kémiai hámlasztást fogom előnyben részesíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 7.

csemezb

2020. november 3.

Nagyon kellemes illata van. Jól radíroz, nekem legalább is ez elég. Csomagban kaptam ajándékba, az eredeti ára sem megfizethetetlen, de ha akciós lesz esetleg akkor újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

Birkin22

2020. október 10.

Jól radíroz és hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Jól radíroz és hidratál.

Provence

2020. szeptember 26.

Jól radíroz és hidratál, puha lesz tőle a bőröm. A használata közben egy idő után nem a kiwis illat jön elő, hanem az a "retró olcsó szilárd szappan" szag (bár ezt az argánolajos tusfürdőnél is tapasztaltam már, ez olyan Dove sajátosság lehet), ami szerencsére elmúlik, és fürdés után finom (de nem túl tartós) illatom lesz.Való igaz, hogy gyorsan fogy, teljes áron nem venném meg, de ha akciós, akkor érdemes rá beruházni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

zdoreebaba

2020. szeptember 5.

Testradír mániásként természetesen őt is ki kellett próbálnom. Ha kívülről befelé haladok akkor először a kiszerelését értékelem. Nagyon tetszik a tégelyes megoldás, könnyen adagolható és minden egyes darabját ki lehet sajntolni belőle, így egy csepp sem vész kárba. Magáról a termékről annyit, hogy istenien radírozza a bőrt, a mellkasomon lévő makacs, elhalt hámsejteket szépen letakarította. Szabály szerűen kívánja a bőröm ezt a testradírt. Egyszerre hidratál és tisztít. Szuper, leginkább az agyaghoz hasonlítható az állaga. Nem okozott csalódást. A kivi és az aloe vera fergeteges illatkombináció. Heti egyszeri használata életmentő tud lenni a bőrnek. Nagy favorit. A másik két verziót is szívesen ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

2020. május 19.

Kedvenc testradírom! Az illata fantasztikus, jól radíroz, pihe-puha lesz a bőröm használat után és nagyon jól táplál, hidratál közben. Heti egyszer használom és sokáig elég. A gránátalmás verziója is megvan, de az nem jött be ennyire, kevésbé radíroz és az illat sem tetszik annyira. A levendulás&kókuszosra is lecsapok ha meglátom a polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

TheMadHatter

2020. május 18.

A bőröm selymes lesz tőle, tényleg puhítja, könnyen lemosható, és nagyon jó illata van. Ajándékba kaptam így teljesen meg vagyok vele elégedve. Ahogy nézem az ára ahhoz képest magas, hogy elég gyorsan fogy, még úgyis, hogy nem hetente használom, így nem biztos, hogy meg tudom engedni magamnak. Ennek ellenére ajánlom, nálam tényleg bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Doori61

2020. május 10.

Puhít, tényleg hatásos, de őszinte leszek, ez a kávézaccal is elérhető. Persze, ennek több az előnye, hisz tényleg nagyon fincsi az illata és viszonylag könnyen lemosható, de nem kiemelkedő. Nem veszem újra, de egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 10.

petra07

2020. január 22.

Én szeretem ezt a testradírt, nálam elég hatékony, jó az illata és nagyon jó puha lesz utána a bőröm. Viszont valóban gyorsan fogy, ha az ember hetente használja, és ehhez képest kicsit drága. Ennek ellenére újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

sonmaat

2019. november 19.

Ajándékba kaptam a terméket egy ajándékcsomag részeként. Lehet hogy enélkül nem vettem volna meg...és milyen kár lett volna, mert számomra fantasztius az illata és finom selymes lesz tőle a bőröm. Az arcomra is szoktam használni, azon érzem leginkább a selymességet használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Hydroxyacetophenone

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Lauric Acid ti I eu 4 1

A kókuszolajban és az olajpálma magjának olajában is megtalálható zsírsav. Antibakteriális hatást tulajdonítanak neki. Megtalálható még a tehén- és kecsketejben, valamint az anyatejben is. Tanulmányok szerint hasznos összetevő lehet a pattanások kezelésében.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.