Dove Maximum Protection Gránátalma&Citrom Verbéna  Krémdezodor
Dove Maximum Protection Gránátalma&Citrom Verbéna  Krémdezodor

Dove

Dove Maximum Protection Gránátalma&Citrom Verbéna Krémdezodor

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 7.

Kategória:   Dezodorok

A Maximum Protection a Dove eddigi leghatékonyabb védelme. Nagyszerű kombinációja a hatékonyságnak, amire szükséged van és az ápolásnak, amit a Dove-tól elvársz. Tudományosan igazolt izzadás elleni védelmet nyújt, miközben ápolja a bőrt a Dove ¼ rész hidratáló krémjével. Illatától tisztának, frissnek és szépnek érezheted magad. Egyszerre véd és ápol.

Kiszerelés: 45 ml

lenochka

2020. szeptember 18.

Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, egyetlen negatívumot se tudok róla mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Caitlin1222

2020. január 10.

Mivel itt csupa szépet olvastam róla kipróbáltam, a második dobozzal használom. Az illata szuper, télen önmagában is elég. Stresszes időszakban és nyári nagy melegben sajnos nekem más deoval együtt is kevés, de én extrém izzadékony vagyok, más termék sem vált be ennél jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 10.

nikkike

2019. július 22.

Nekem az illata nagyon tetszik, persze ismervén magam, egy idő után majd rá fogok unni. Az izzadásgátló hatása messze a többi deóm felett áll, de nekem foltot hagy a fekete ruháimon, ezért -1 csillag, egyébként abszolút tökély.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

sophieeny

2018. július 8.

A lehető legrosszabb választás volt..borzalmas szaga van , mert ezt illatnak nem lehet nevezni...egyszerűen büdös..nem bírom magamon elviselni..még páromnak ks mutattam , felkentem felvettem a polóm , mondtam neki szagolja meg mit érez..azt mondta amit vártam , mintha 1 hétig ültem volna a szaunában bundában..nekem már magában a stiftben is izaddtság szaga van , ha meg használom is...lehet a többi változatnak jó illata van , de ezt nagyon nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

judit14krem

2018. május 10.

Nem lenne nagy gondom vele, de hiába lenne jó az izzadásgátló hatása, ez az "illat" számomra elviselhetetlen.. így egy pár használat után kuka lett a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

mllelondres

2018. április 4.

Borzalmas az illata, de a legerősebb izzadásgátló, amit eddig használtam, még egy tusolást is kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Incuss

2018. március 3.

Eredetileg nem ezt szerettem volna megvásárolni, mindösszesen annyi történt,hogy a Maximum protection feliratot figyeltem vásárláskor. Majd nem tudtam eldönteni, hogy Rexona, vagy Dove volt a márka, ami már előzőekben bevált. Így hát őt emeltem le a polcról. (Mint kiderült Rexonát használtam már :D Murphy ) Nem bántam meg, ugyanazt a végeredményt kapom, annyi a lényeg, hogy jóval az öltözködés előtt (vagy előző este, ahogy a papírja is írja) kell felkenni, akkor nem hagy foltot. Tart egész nap,de este nem kell levakarni, mert könnyen lejön. Szeretem, 1-2 hónapig kitart. Újravevős. Nekem az illatával sincs gondom. És nem is érezni erősen napközben. Az ára borsos, kb 1500 forint, de cserébe teljes az izzadtság elleni védelem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

zoravivien

2018. február 11.

Nagyon jó dezodor, nagyon megvagyok elégedve a hatásával, egy rohangálós nap végén sincs folt vagy kellemetlen illat. Viszont magának a dezodornak nagyon nem tetszik az illata, szerencsére 1-2 óra alatt elillan de addig nagyon zavaró, A terméket mindenképpen újra fogom vásárolni de más illatban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 11.

Csipetke

2017. november 16.

Nem szoktam Dove terméket használni de mivel erre volt kuponom és jó áron jutottam hozzá gondoltam kipróbálom. Az illata nagyon tetszik gyorsan felszivódik és nem hagy nyomot sem a ruhán. Talán még azt is elmondhatom, hogy ápolja a hónomalját. Nem pirosodik, pattog ki tőle. Kitart reggeltől estig. Frissnek érzem magam. Egyetlen negatívum, hogy nekem vagy nagyon sok jön ki belőle vagy kevés. Lehet én nem tekerem jól nem tudom. De mellette szóljon ha több is jön ki belőle az is szépen megszárad és nem hagy nyomot. Én egy kicsit drágálom vannak olcsóbb dezodorok amik számomra ugyanennyit tudnak. Még van egy kevés benne addig eldöntöm, hogy újra veszem-e. De összességében elmondhatom hogy szuper egy termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

dorogiagi

2017. október 7.

Nekem tetszik az illata, a legjobb izzadásgátló, amivel eddig találkoztam. Nem keni össze a ruhát, gyorsan megszárad. Hűséges felhasználója vagyok a terméknek. Próbáltam több más hasonló típust, de ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.