Dove

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

A Maximum Protection a Dove eddigi leghatékonyabb védelme. Nagyszerű kombinációja a hatékonyságnak, amire szükséged van és az ápolásnak, amit a Dove-tól elvársz. Tudományosan igazolt izzadás elleni védelmet nyújt, miközben ápolja a bőrt a Dove ¼ rész hidratáló krémjével. Illatától tisztának, frissnek és szépnek érezheted magad. Egyszerre véd és ápol.

GrabdeBelvedere

2019. október 30.

Mell alóli izzadásra használom vagy ezt vagy egy Nivea terméket kb májustól szeptemberig. Idén ugye bőven október közepéig kellett.
Nagyon szeretem az illatát, diszkrét és "puha".
Teljesen felszívódik, nem hagy nyomot.
A teljesítménye számomra megfelelő, nem izzadok, nem kerülök kellemetlen (nevetséges) helyzetbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

Nagyon szeretem az illatát, diszkrét és "puha".
Teljesen felszívódik, nem hagy nyomot.

Mahoney

2019. augusztus 1.

reménykedtem benne hogy az eredeti dove illat lesz, de nem. ez számomra büdös😕így a hatékonyságáról nem tudok írni mert nem fogom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

szisza9

2019. július 17.

Nagyon izzadós vagyok, szóval már sokféle dezodort kipróbáltam már. Ez a dezodor vált be eddig a legjobban. Van hogy alig izzadok tőle, kellemetlen szagom sose volt tőle. Néha csíkozza a ruháimat, de vaooo, szinte mindegyik deo ezt csinálja ha nem várom meg, hogy megszáradjon :)) Általában próbálok odafigyelni arra, hogy este kenjem be magam. Én is csak azért vonok le 1 csillagot, mert ez már a második dezodorom ebből, aminek az aljánál elkezd folyni a krém, ez nagyon kellemetlen tud lenni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

wildrose

2019. július 16.

Nagyon kellemes, lágy, púderes, nem tolakodó illatú dezodor, könnyű felvinni a bőrre, jól felszívódik, nekem nem hagy foltot a ruhákon és nagyon jó izzadásgátló hatású még nyáron, nagy melegben is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 16.

varit

2019. június 28.

Nálam egyenlőre csodaszernek minősül, ezért megkapja az 5 csillagot.
Régebben a Rexona testvérét már próbáltam, de az csak kezdetben volt hatásos. Nagyon izzadós vagyok, sajnos télen-nyáron egyaránt, ezért rengeteg fajta izzadásgátlót kipróbáltam már (még Amerikából is rendeltem), így bőven van összehasonlítási alapom. Ez az első termék, ami tényleg hatásos! Nem 100 %-os a teljesítménye, de ha valaki nagyon izzadós, akkor már annak is örül, ha jóval lecsökkenti egy termék ezt. Az illata jó, akár délutánig megmaradhat (a kék verziót használom).
Igaz, hogy gyorsan fogy (én este és reggel is használom), de teljes áron is meg fogom vásárolni, mert megéri! Érdemes azért figyelni a drogériák akcióit, kupon napokat, mert 25-30 %-kal is le szokták akciózni.
Egy hátránya, hogy, amikor "dolgozik", akkor összecsomósodik, lepereg és ez a fekete felsőknél necces, mert összefogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

Nálam egyenlőre csodaszernek minősül, ezért megkapja az 5 csillagot.

Etti23

2019. március 15.

Nagyon sok dezodort kipróbáltam már, de ez volt az első, ami tényleg használt. Izzadós vagyok, de ettől még a nap végén sem lesz kellemetlen szaga az embernek. Az ára szerintem elfogadható, nekem teljesen megéri! Viszont hamar elfogy, pedig nem kenek sokat belőle... Ami negatívum még nálam (de már korábban is írták), hogy folyik... Mindezek ellenére én 5 csillagot adok neki, mert nagyon elégedett vagyok a teljesítményével, most épp a zöld változatot próbálom, majd megírom arról is a tapasztalataim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

puskas.henrietta94

2019. január 25.

Néhány hónapja semmilyen deó nem hatott nekem. Izzadtam nagyon, akkor is ha nem volt melegem. A tavaly nyári felsőimet dobhatom ki, mert a rossz deók és az izzadás tönkretették. A rossz most itt Niveát, Doveot, Garniert jelent,egyszerűen nekem nem hatottak. Erre gondoltam nagy lépés lenne az Idros (drága, sokaknak nem vált be mert marta őket), hát megvettem a Dove Maximum Protection-jét 1600 forintért. Nagy remények után ugyanúgy leizzadtam SŐT még büdös is voltam, ami eddig nem történt meg. Nagyon szégyelltem magam, diákokkal, fiatalokkal dolgozok. Mondjuk bárkivel dolgoznék marhára szégyellném magam. Ez a termék egy IGAZI PÉNZKIDOBÁS VOLT. Este kentem be magam, az utasítások szerint, hagytam megszáradni, majd csak utána öltöztem fel. 2 hétig próbáltam. A végén már este meg reggel is kentem. Nagyot csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

snowflakes

2019. január 12.

4* Kellemes illatú dezodor, kiváló izzadásgátló hatással. Az egyetlen ok, amiért 4 csillagot adtam, hogy sajnos nyomot hagy a ruhán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

AkInImOd

2018. december 14.

Hosszú idők óta olyan dezodor végre, amitől nem izzadok büdire. Tetszik. Ugyanakkor van, amikor hiába várok, mégis csíkozza a ruhát. Egyelőre ezt elnézem neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

magyaredina

2018. október 15.

Nagyon jó!
Érzékeny bőrűeknek kifejezetten tudom ajánlani.
Semleges illat, erős hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Nagyon jó!
Érzékeny bőrűeknek kifejezetten tudom ajánlani.
Semleges illat, erős hatás.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.