Dove

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

A Maximum Protection a Dove eddigi leghatékonyabb védelme. Nagyszerű kombinációja a hatékonyságnak, amire szükséged van és az ápolásnak, amit a Dove-tól elvársz. Tudományosan igazolt izzadás elleni védelmet nyújt, miközben ápolja a bőrt a Dove ¼ rész hidratáló krémjével. Illatától tisztának, frissnek és szépnek érezheted magad. Egyszerre véd és ápol.

Etti23

2019. március 15.

Nagyon sok dezodort kipróbáltam már, de ez volt az első, ami tényleg használt. Izzadós vagyok, de ettől még a nap végén sem lesz kellemetlen szaga az embernek. Az ára szerintem elfogadható, nekem teljesen megéri! Viszont hamar elfogy, pedig nem kenek sokat belőle... Ami negatívum még nálam (de már korábban is írták), hogy folyik... Mindezek ellenére én 5 csillagot adok neki, mert nagyon elégedett vagyok a teljesítményével, most épp a zöld változatot próbálom, majd megírom arról is a tapasztalataim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

puskas.henrietta94

2019. január 25.

Néhány hónapja semmilyen deó nem hatott nekem. Izzadtam nagyon, akkor is ha nem volt melegem. A tavaly nyári felsőimet dobhatom ki, mert a rossz deók és az izzadás tönkretették. A rossz most itt Niveát, Doveot, Garniert jelent,egyszerűen nekem nem hatottak. Erre gondoltam nagy lépés lenne az Idros (drága, sokaknak nem vált be mert marta őket), hát megvettem a Dove Maximum Protection-jét 1600 forintért. Nagy remények után ugyanúgy leizzadtam SŐT még büdös is voltam, ami eddig nem történt meg. Nagyon szégyelltem magam, diákokkal, fiatalokkal dolgozok. Mondjuk bárkivel dolgoznék marhára szégyellném magam. Ez a termék egy IGAZI PÉNZKIDOBÁS VOLT. Este kentem be magam, az utasítások szerint, hagytam megszáradni, majd csak utána öltöztem fel. 2 hétig próbáltam. A végén már este meg reggel is kentem. Nagyot csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

snowflakes

2019. január 12.

4* Kellemes illatú dezodor, kiváló izzadásgátló hatással. Az egyetlen ok, amiért 4 csillagot adtam, hogy sajnos nyomot hagy a ruhán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

AkInImOd

2018. december 14.

Hosszú idők óta olyan dezodor végre, amitől nem izzadok büdire. Tetszik. Ugyanakkor van, amikor hiába várok, mégis csíkozza a ruhát. Egyelőre ezt elnézem neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

magyaredina

2018. október 15.

Nagyon jó!
Érzékeny bőrűeknek kifejezetten tudom ajánlani.
Semleges illat, erős hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Nagyon jó!
Érzékeny bőrűeknek kifejezetten tudom ajánlani.
Semleges illat, erős hatás.

pjnk

2018. szeptember 15.

izzadásgátlásra bevált, az illata kicsit más, mint a klasszikus dove illat, nekem túl púderes volt eleinte, de megszoktam. a fehér foltok kikerülhetőek, ha a használati utasításnak megfelelően este használom, vagy reggel előrelátóan már a készülődés elején kenem fel, hogy legyen ideje megszáradni, aztán meg óvatosan öltözködöm. nekem viszonylag sokáig kitart, szóval az árával nincs bajom, a csomagolása viszont botrányos, folyik az alján és mindent összeken, utazáskor csakis zacskóban, zsepibe tekerve tudom magammal vinni, ezért levonok egy csillagot, mert EZ a ciki ennyi pénzért, nem az, hogy kevés van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

BTLaura

2018. szeptember 10.

Az idei nyár egyértelmű nyertese nálam! Izzadós vagyok, fontos, hogy ne csak ígérgessen egy termék. Nekem nem csomósodik, az illatát nagyon szeretem, sokáig megmarad. Húzósabb heteken Perspirexet használok egyszer, majd ezt a mindennapokban. Az egyetlen hátránya, hogy fehér foltot hagy a ruhán, ha nem vagyok elég óvatos. Nagyon díjaznám az átlátszó verziót, de ne legyünk telhetetlenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Nicu

2018. május 20.

Az illata nagyon finom. De itt ki is merült a pozitív tulajdonságok listája nálam. Pár óra múlva érzem, hogy van szagom, pedig nem vagyok túl izzadós fajta. A ruháimat is megfogja. Ezek mellett még drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Mamamacica

2018. május 7.

Az eddigi legjobb izzadásgátló dezodorom. Az illata egész kellemes, kicsit összeáll a hónaljon, de! szinte teljes mértékben megszünteti az izzadást és a kellemetlen szagokat. És ezért dezodor egy dezodor! Télen és nyáron egyaránt kifogástalanul teljesít. Egyetlen bánatom csak az, hogy alumíniumos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

BitterSweet

2018. március 23.

Végre egy deo, ami azt nyújtja, amit ígér: 24 órás védelem, finom illat. Imádásos. Számomra a legjobb. Még 7 hónapos terhesen a 38 fokban is illatos is friss voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.