Dove

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

A Maximum Protection a Dove eddigi leghatékonyabb védelme. Nagyszerű kombinációja a hatékonyságnak, amire szükséged van és az ápolásnak, amit a Dove-tól elvársz. Tudományosan igazolt izzadás elleni védelmet nyújt, miközben ápolja a bőrt a Dove ¼ rész hidratáló krémjével. Illatától tisztának, frissnek és szépnek érezheted magad. Egyszerre véd és ápol.

adriennf28

2021. március 18.

Eléggé izzadós vagyok, rengeteg terméket kipróbáltam már, ettől sem vártam csodát. Bár inkább az illatosított dezodorokat szeretem (Doveból is körtéset vagy almásat használok), úgy gondolom kellemes az illata is. Azt vettem észre, hogy valamelyest csökkentette az izzadást, különösen a használat utáni 2-3 órában. Illetve reggeli használat után egész nap kitart az illata és elnyomja az esetleges kellemetlen szagokat. Amit nem szeretek benne, hogy nem mindig van időm megvárni, hogy megszárad, emiatt a ruhákon nagyon meglátszik. Bár tetszik a hatása, az árát drágának találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Peach01

2020. december 19.

Nyáron kezdtem el használni, és erős allergén reakciókat váltott ki a bőrömön. Megduzzadt a hónaljam, viszeketett,aztán mintha valami fémes, nehéz réteg ült volna rá, nem kapott levegőt és fájt...Egy hét használat után pedig mindkét hónaljamon kis duzzanatok, göbök jöttek ki! Mondanom sem kell, mennyire megijjedtem!!!!
Szóval, aki érzékeny bőrű, nem ajánlom neki!! Nem tudom, mit tettek bele, de számomra toxikus!!!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 19.

lenochka

2020. augusztus 24.

Nagyon kellemes az illata van (tipikus Dove illat), ami egész nap ki is tart, akiármit csinál az ember.
Csak ajánlani tudom! 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Csak ajánlani tudom! 🙂

Bubucim

2020. augusztus 9.

Ahogyan az uborkás tesója, ez is hozza a csontszáraz bőrt. Ami fontos, hogy nem a Dove original illat, ne várja senki. Inkább.olyan erősebb púderes illatnak mondanám. Rossmann kaparóson fél áras kuponnal vetzem meg. Legközelebb inkább az ubis változatot veszem meg. Nekem az jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

armillla

2020. május 17.

Egy ideje már keresgéltem a maximum hatékonyságú deók között, a munkanapjaim ugyanis általában elég izzasztóak. Az utóbbi időben a stresszből is bőven kijutott. Ezért egy olyan deóra volt szükségem, ami kitart egész nap, tiszta érzetet ad és az illata is finom. Először a rexonakat próbáltam, de azoknak túl erős volt az illata és éreztem vmi mű mellekillatot is, parfüm mellé már sok volt, keveredtek az illatok.
Aztán megtaláltam ezt a dove - ot. És ez szuper!
Finom lágy, krémes illata van, picit púderes is. Én reggel szoktam zuhanyzás után felkenni, amíg sminkelek, addig szépen beszívódik. Használok mellé parfümöt is, nem nyomják el egymást. Nagyon jól teljesít, egész nap érzem a finom illatát. Ha vége a kórházi műszaknak, akkor szoktam átöltözéskor újra kenni. Remélem, nyáron is bírni fogja a strapát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Aztán megtaláltam ezt a dove - ot. És ez szuper!

GrabdeBelvedere

2019. október 30.

Mell alóli izzadásra használom vagy ezt vagy egy Nivea terméket kb májustól szeptemberig. Idén ugye bőven október közepéig kellett.
Nagyon szeretem az illatát, diszkrét és "puha".
Teljesen felszívódik, nem hagy nyomot.
A teljesítménye számomra megfelelő, nem izzadok, nem kerülök kellemetlen (nevetséges) helyzetbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

Nagyon szeretem az illatát, diszkrét és "puha".
Teljesen felszívódik, nem hagy nyomot.

Mahoney

2019. augusztus 1.

reménykedtem benne hogy az eredeti dove illat lesz, de nem. ez számomra büdös😕így a hatékonyságáról nem tudok írni mert nem fogom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

szisza9

2019. július 17.

Nagyon izzadós vagyok, szóval már sokféle dezodort kipróbáltam már. Ez a dezodor vált be eddig a legjobban. Van hogy alig izzadok tőle, kellemetlen szagom sose volt tőle. Néha csíkozza a ruháimat, de vaooo, szinte mindegyik deo ezt csinálja ha nem várom meg, hogy megszáradjon :)) Általában próbálok odafigyelni arra, hogy este kenjem be magam. Én is csak azért vonok le 1 csillagot, mert ez már a második dezodorom ebből, aminek az aljánál elkezd folyni a krém, ez nagyon kellemetlen tud lenni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

wildrose

2019. július 16.

Nagyon kellemes, lágy, púderes, nem tolakodó illatú dezodor, könnyű felvinni a bőrre, jól felszívódik, nekem nem hagy foltot a ruhákon és nagyon jó izzadásgátló hatású még nyáron, nagy melegben is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 16.

varit

2019. június 28.

Nálam egyenlőre csodaszernek minősül, ezért megkapja az 5 csillagot.
Régebben a Rexona testvérét már próbáltam, de az csak kezdetben volt hatásos. Nagyon izzadós vagyok, sajnos télen-nyáron egyaránt, ezért rengeteg fajta izzadásgátlót kipróbáltam már (még Amerikából is rendeltem), így bőven van összehasonlítási alapom. Ez az első termék, ami tényleg hatásos! Nem 100 %-os a teljesítménye, de ha valaki nagyon izzadós, akkor már annak is örül, ha jóval lecsökkenti egy termék ezt. Az illata jó, akár délutánig megmaradhat (a kék verziót használom).
Igaz, hogy gyorsan fogy (én este és reggel is használom), de teljes áron is meg fogom vásárolni, mert megéri! Érdemes azért figyelni a drogériák akcióit, kupon napokat, mert 25-30 %-kal is le szokták akciózni.
Egy hátránya, hogy, amikor "dolgozik", akkor összecsomósodik, lepereg és ez a fekete felsőknél necces, mert összefogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

Nálam egyenlőre csodaszernek minősül, ezért megkapja az 5 csillagot.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.