Dove

Ár:   659 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 659 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tomthony, Módosítva: 2011. augusztus 26.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 659 Ft

Friss, enyhén édeskés illatú dezodor stift. 1/4 rész hidratáló komponensel és hatékony izzadásgátló összetevőkkel. A hidratáló komponens segít a kiszáradt vizhiányos bőrön, továbbá csökkenti az irritációt.

Ár: 659 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Chicquita83

2019. március 22.

A páromnak elég érzékeny a bőre férfi létére. Csak ez a márka vált be a hónalj stiftek közül. Sokáig elég, nem izzad tőle és nem irritálja a hónalját. A fehér ruhákat nem, de a sötéteket megfogja (ingek) így azt mosás előtt mindig előkezelni kell így emiatt a 4*. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

pirospipacsocska

2019. február 20.

A fiamnak vettem,az itteni vélemények alapján.És tökéletesen bevált neki!Kellemes illatú,krémes,lágy,és persze hatékony!Szerintem újravevős lesz. 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

g1028

2018. január 16.

Nagyon szeretem ezt a stiftet. Nekem egész nap kitart és az illata nagyon kellemes. Fehér ruhával azonban nem ajánlom, nekem megfogja őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

roddo

2017. március 23.

Az izzadásgátló hatása megfelelő, illatban nem túl intenzív.
Update: Az utóbbi napokban egyre inkább azt vettem észre, hogy még délután is érződik, amit reggel magamra kenek. Az illata számomra kissé virágos, de még férfias jellegű. Kissé emlékeztet arra a locsoló kölnire, amivel gyerekkoromban jártam húsvétkor locsolkodni. Kellemes emlékeket ébresztett bennem, ezért megkapja az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Az izzadásgátló hatása megfelelő, illatban nem túl intenzív.

OceanSky555

2017. január 14.

Teljesen spontán döntöttem emellett a deo mellett, mivel HALADÉKTALANUL le kellett cserélnem az előzőleg vásárolt neves márkájú O.S.- stiftemet...és NAGYON POZITÍVAN LEPETT MEG ez a termék, finom a textúra, finom az illat, és hatékony is! Min. a 4csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

icecave

2016. május 8.

Jó, de nyáron a nagyobb melegben már nem elég hatásos. Az illata rendben van, ezt nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 8.

kovacsrekaa

2015. október 21.

Tesom veszi vagy hozatja velem. Nagyon szereti ezt a stiftet es a masikat. Kellemes es tartos az illata, ahogy eszre vettem a nyari hosegben sem lesz foltos a poloja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

alexandra001

2014. október 11.

Barátom évek óta csak ezt hajlandó használni. Finom és tartós illata van. Ráadásul a tescoban elég sokszor van leakciózva. Viszont a dmben rendszeresen ezer forintért árulják, míg a tescoban pl 500.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

piskótatészta

2014. június 8.

Apukám szokta használni. Szereti,mert kellemes az illata és a hatása is tökéletes,bár ez úgy általában elmondható a Dove dezodorokról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

skorpió

2014. január 31.

A Drágám csak ezt hajlandó használni, mindig újravesszük! Minden tekintetben tökéletes dezodor!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 31.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2