Dove

Ár:   652 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 652 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2012. június 28.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 652 Ft

Azoknak a férfiaknak, akik kényelmesen akarják érezni magukat a bőrükben. Különlegessége a MICROMOISTURE technológia, amely segít megakadályozni a bőr kiszáradását.

Ár: 652 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

umpalumpa

2020. április 7.

Ez az a férfi tusfürdő, amit kitiltottam a lakásból XD Rettentően utálom. Nem tudom mi taszít benne, de amikor a férjem sokadszorra hazaállított vele, közöltem, hogy többet nem vehet ilyet. Undok voltam, de forog a gyomrom, ha megérzem.
Szerencsére a férjem bőre mindeféle tusfürdőt jól bír, ezért nem gond, ha letiltom. Kapott 3 másikat helyette.
Már csak szappanra szeretném átállítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.

Már csak szappanra szeretném átállítani.

Kodi

2020. március 28.

Nagyon kellemes, jó értelemben vett férfias, de nem túltolt illata van. Annyira szeretem az illatát, konkrétan én fürdök vele a legtöbbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 28.

sziluetta

2020. január 10.

Páromnak vettem, illat alapján. Nagyon tetszik neki, azt mondta, hogy mostantól csak ilyet akar használni :D tetszik neki, hogy alul van a nyílása és nem kell rázogatni, illetve hogy tartós az illata és finom. A bőre is puhább, mióta az axe-ról erre váltott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

Whistler

2019. január 31.

Mint tusfürdő abszolút bevált: jól habzik és az illata is több, mint kellemes (engem az Old Spice Hawkridge-re emlékeztet). Arcmosásra viszont csak korlátozottan alkalmas, mert napi kétszeri használat mellett brutálisan szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

sailorluna

2019. január 29.

pfú, ezek az összetevők... a balea és a lidl saját márkás tusfürdői különb összetétellel rendelkeznek, a finom illatot és a jó habzást azok is tudják. két csillag, mert panaszokat nem okozott, de ez akkor is gáz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Csilla0001

2019. január 10.

Páromnak vettem ajándékba, egy Dove csomagban volt ez a tusfürdő. Az illata nem rossz, csak gyenge, és kicsit fura nekem. Ami nem tetszik, az, hogy túl folyékony, nem olyan zselés állagú, mint a többi tusfürdő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 10.

Mia0728

2018. augusztus 6.

Párom már csak ezt használja,mert tökéletesen bevált. Sose tudnám őt rávenni a testápolózásra,pedig elég száraz a bőre. Ezért jött az ötlet,hogyha nekem bevált a női változat,talán neki is jó lenne a férfiaknak gyártott kivitel. És így lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

szabyna11

2018. március 18.

A páromnak szoktam venni ezt a tusfürdőt és egyszerűen imádom 😍 Számomra ez az igazi pasi illat...és ráadásul szerintem tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

sophianae

2018. február 25.

Ekcémás tüneteket okozott a páromnak 3 év tünetmentesség után. Kinek mi, neki nem jött be. Az illatába viszont én szerelmes lettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

alex1990

2018. február 21.

Nagyon jó illata van, párom is imádja rajtam! Én kicsit úgy érzem mintha puhább lenne a bőröm. Párom már mindenféle testápolóval próbálkozott, de csak ez a tusfürdő kellett hozzá. Király!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol